Sytuacja na świecie Zakros

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia

Robin65

Zespół Grepolis
Rację ma kolega S.G-1. Pozwolę sobie ponownie zacytować fragment ogłoszenia:
Wzięliśmy także pod uwagę, że nieaktywny świat staje się nudny dla wszystkich biorących w nim udział graczy. Podjęliśmy decyzję, że minimalna liczba wynosić będzie 300 aktywnych graczy. Aktywny gracz oznacza w tym wypadku konto, które loguje się na danym serwerze co najmniej raz w miesiącu.

W momencie gdy liczba graczy spadnie poniżej 300, rozpocznie się odliczanie, które potrwa 28 dni
W pierwszych zdaniach podane jest kryterium oraz definicja gracza aktywnego, w kolejnym zdaniu jedyną nową informacją jest czas trwania procesu zamykania świata.
Pozwoliłem sobie przeredagować ten fragment by ogłoszenie było bardziej jednoznaczne. Mam nadzieję, że teraz już nie będzie wątpliwości, jeśli uważacie inaczej proszę o informację.
 

DeletedUser5

Guest
Dokładnie tak, do 300 graczy wliczają się tylko te osoby, które zalogowały się przynajmniej raz w miesiącu, pozostali (urlop, premium, konto 0 miast) są uznawani za nieaktywnych.
 

DeletedUser22529

Guest
S.G-1 - tak ślicznie udzielasz się na FO, może do gry byś wrócił?
 

DeletedUser22529

Guest
Jednak cienki [ciach] jesteś. A niby urlop miał być tylko na chwilę. Tylko z nieaktywnymi potraficie wojować :)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Jednak cienki jesteś. A niby urlop miał być tylko na chwilę. Tylko z nieaktywnymi potraficie wojować :)

Dedix'ie „królu” szaraków oraz przejęć wewnętrznych (2/3Twoich miast pochodzi głównie z takiego źródła) ,
ośmieszasz takimi wpisami wielki i niepokonany sojusz którego chyba jesteś „delegowanym przywódcą” na tym etapie serwera …

Jak to możliwe że ten cienki [ciach] gracz jak i jego sojusz byli zdolni zbić wam cudaki i je zablokować - fakt może nie do końca w sposób „fair-play” odbyła się blokada - ale jak to już napisałem do Ciebie w priv że odbicie przez was to kwestia 12-24h bo niezaprzeczalnie jesteście top-1 na serwie.
A możliwe było to tak , że te cieniasy jak ich nazywasz byli na tyle cierpliwi i wypatrzyli okazję i luki w waszej grze że się to udało bezbłędnie …
ba rozumiem jeden raz … ale kolega zrobił dokładnie to samo chyba dwa dni później … tak więc wnioski pozostawiam już wam …
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser22529

Guest
Osoba, której byle ciecie zabierały miasta, oraz której 30+ miast na 40 posiadanych pochodzi z szaraków, własnych i nieaktywnych wypowiada o moich podbojach. Śmiech na sali. Jak taki świetny jesteś, to czemu wraz z kolegami nic nie uwalczyłeś podczas trwania serwera? Dlatego, że jesteście zwykłymi sępami martwych serwerów, które nic podczas ich życia nie potrafią zdziałać i szczycą się podbojami na nieaktywnych, dawno po zakończeniu EC. Ale wiadomo, że najgłośniej szczekają Ci, którzy najmniej mogą.
 

DeletedUser22529

Guest
Gdzie zgubiłeś pokorę, z jaką przylazłeś grzecznie prosić o koronki?
 

DeletedUser13253

Guest
No Greposzroty i inne nieudaczniki, czas zakończyć tą mizerną Waszą rozgrywkę.
Mieliście zaszczyt uczestniczyć w wiekopomnej rozgrywce gdzie Miszcz był tylko jeden. Ave Ja!

Żegnam się bez żalu, wszak od 1 marca nie gram i odnoszę nieodparte wrażenie że wcześniej Macierewicza zamkną w Tworkach niż dogonicie mnie w jakiejkolwiek statystyce.

Numer 1 tego serwera mówi pass.

Indywidualnie nikomu nie będę machał chusteczką, bo niewielu na to zasłużyło. Rzec można że znikoma ilość. Ci co im się to należy, wiedzą dokładnie o tym z prywatnych rozmów.

Nie zamierzam w najbliższym czasie (rok-półtora) grać w to kretyństwo, plantacje same się nie obsieją bawełną, jednak by pozostawić ślad po sobie (poza niezliczoną ilością dzieci - małych murzyniątek) podaje namiary na siebie: haszek112@gmail.com

Idźcie w pokoju... i zróbcie coś z własnym żałosnym życiem...

Pozdrawiam,
H.
 

DeletedUser11134

Guest
Wiedziałam:)
Wiedziałam Milordzie, że w końcu sam będziesz te plantacje obrabiał. Za dużo cygar. Za dużo dragów i alko. No i te kasyna..
W każdym razie jakbyś chciał zagrać to wpadniemy na pola bawełny na dożynki:)
 
Osoba, której byle ciecie zabierały miasta...
Widzisz Dedix nawet tym "cieciom" do pięt nie dorastasz o których tak się wypowiadasz bo nie byłeś w stanie odbić miasta mimo że zaangażowałeś w to sojusz a sam wyprowadziłeś żałosne dwa ataki
serio tym chciałeś wbić podburzanie ???


grepo_dedix.jpg

miałeś 1,5msc czasu na przygotowanie dokładnego planu odbicia cudaków chyba że Cię w podstawówce liczyć nie nauczyli ..
w końcu wiadomo ile max może trwać urlop a w takim przypadku nawet można liczyć że skończy się wcześniej jeżeli były jakieś dni już wykorzystane ...

na przyszłość naucz się synchronizacji ataków ...

i jakie tym razem usprawiedliwienie wymyślisz ( bo gracz nie aktywny i łatwo mu zabrać wiochę) ??
bo rozbili Ci 9-11 mant , trochę trirem i ogni co sobie przygotowałeś na wypadowej wiosce ??
co ?? lub jakich to nowych obelg użyjesz ??

Dzięki wszystkim za grę
oraz wielkie brawa dla wszystkich za obronę .Atlantis i .Asuran
S.G-1

P.S.
Grio2 - Szacun dla Ciebie za samotną akcję (chyba całym offem) na drugiego cudaka , Dedix powinien brać z Ciebie przykład :)
 
Ostatnia edycja:
Już się tak nie przytulajcie;)

Dziękuję wszystkim za wspólną grę
smiley_emoticons_grin.gif
 

DeletedUser22529

Guest
Trochę trirem mi rozbiliście? 60+ graczy ledwo dało radę rozbić moje 5,5k birem tam. Policzyłem kochaniutki, przez ostatni tydzień serwera na moją malutką, skromniutką wioseczkę wysłane było 2k ataków od połowy sensownych sojuszy na serwerze. Musiałeś mieć mega ciepło w majtach, że ubłagałeś na kolankach kogo się dało, by mi i jagnemu apka wibrowała o każdej porze dnia i nocy. Nie muszę szukać usprawiedliwień, bo nie ma po co. Prawda jest taka, że tchórz jesteś, uciekłeś na urlop, bo bez tego byś w życiu tego cudu nie utrzymał. Okazało się, że urlopiku nie starczy, to zrobiłeś wszystko byśmy z jagnym chęci do logowania się stracili i kolona na Ciebie nie słali. Padaka gracz z Ciebie od początku Zakrosa był i jak cały serwer grałeś, tak go skończyłeś. Całusy.
 
Ostatnia edycja:
... Padaka gracz z Ciebie od początku Zakrosa był i jak cały serwer grałeś, tak go skończyłeś...

dokładnie opisałeś sam siebie, toczka w toczkę, wypisz, wymaluj Ty ...
chyba mylisz znowu pojęcia - na kolankach to Ty byłeś po tej akcji i pełne majty miałeś

ja nikogo nie błagałem , poprosiłem jedynie o pomoc kto mógł to pomógł od tak w końcu koniec serwera był nikt się już nie obawiał zemsty SiH :)

widzisz plan zakładał dokładnie co miał zakładać i w pełni się sprawdził 2k ataków ? wow w tym pewnie 99% fejkowych :) super
GRATKI za ten SPAM sojusznicy z Zakrosa wykonaliście kawał dobrej roboty a drugi kawał w obronie dwóch cudaków

my swoje zadanie od piątku wykonaliśmy bezbłędnie ... dostaliście masę ataków na M57/M67/M68 tym wątłym wojskiem które nam zostało ...
co po niektórzy z was potracili miasta , czy też przygotowane kolony do wysłania , i chęci do logowania się ... lub też załączenie urlopu (jagny)...
A Ty co ?? zabunkrowałeś się na tym M68 i czerwieniałeś ze złości za spam ... i jak przyszło co do czego to nawet porządnego ataku nie potrafiłeś wyprowadzić.


Oczywiście Błażeju że nie utrzymalibyśmy cudaków tak długo 1,5msc ... nie wątpliwie SiH (nie Ty) jest zgranym sojuszem i graliście do końca
a my musieliśmy się posiłkować resztą Zakrosa ... przy takiej frekwencji jaka była ...
niemniej jednak Cienki jesteś bo dałeś się tak urządzić
odebrać sojuszowi cudaki i nieudolnie poprowadzić akcję ich odbicia ... a mogło wam się udać (1%) ale przespaliście okazję i atakowaliście z daaaaleka zamiast z M56
Twoje i Jagny kolony nie stanowiły zagrożenia , ponieważ nawet nie zainteresowaliście się co stoi w miastach obok cudaków ... wszystko było przygotowane zanim jeszcze udałem się na urlop
zapuszczona produkcja woja na pełną kolejkę w tych małych jak i na cudakach ... więc kliny były by skuteczne na tych małych żołnierzyków których sobie pobudowaliście w przyczółkach na M68 ... niemniej jednak sojusznicy z ZAKROSA nie zawiedli i wstawili obronę przez którą się nie przebiliście

tylko na tyle Cię stać? umiesz ino obrażać strategu od siedmiu boleści bo i porządnych ataków nie umiesz przeprowadzić i zlecić sojuszowi , trzeba było przekazać pałeczkę kompetentnej osobie która dała by sobie radę z tak cienkim jak to opisywałeś sojuszem... a nie samemu się pchać na głęboką wodę jak się okazało ...
dla mnie jesteś <cenzura> bo tylko ujadać potrafić jak coś Ci nie wychodzi
a całusy to sobie możesz w moje 4 dolne litery skierować


edit
podsumowując Twój ostatni dzień na Zakros wyglądał tak samo jak reszta dni ...
skupiłeś się na przejęciach wewnętrznych co jak widać wychodzi CI najlepiej
bo z aktywnymi graczami bez pomocy z sojuszu nie masz żadnych szans ... co nawet widać po Twojej "egzystencji" na KOSie

tak więc na koniec dostajesz dwa medale do kolekcji super-nieudacznika z Zakros
pierwszy za to że doprowadziłeś do utraty miast na cudach przez cienki sojusz
(raz rozumiem ... ale drugiej utraty to już chyba nie wybaczalne )

a drugi za nieudolną akcję przejmowania naszych cudaków

i w ten o to sposób sojusz przez Ciebie nie ukończył świata z kompletem cudaków jak było to zaplanowane
tak tak koronki rozdane , odznaczenia przyjęte oczywiście że SiH ukończył z tymi odznaczeniami świat ...
niemniej jednak niesmak i zapewne śmianie się innych po kontach pozostanie już do końca grepo ...

przytaczając słowa Haszka ... czas kończyć tę patologię ...
bez odbioru ...
 
Ostatnia edycja:
Do góry