Sytuacja na świecie Zakros

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser11134

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Zakros

wsrh - to, że Ty masz wojnę z bum, to nie znaczy, że dla wszystkich temat wojny z bum jest tak interesujący, żeby stanowił jedeny wątek rozmowy. Ja wojny z bumami nie mam, więc az tak mnie to nie interesuje, aby każdego dnia to wałkować. gdybyś chociażby jakieś konkrety podał, a nie tylko rzucasz jak wczoraj jakieś tajemnicze zdania o cudach.
poza tym jak się nie poruszy tematu ze świata, to jest to offtop, za którego można dostać bana.
oczywiście możemy mówić ciągle to samo - bumy leją koalicję anty - bum, albo SI nie wypowiedziało wojny bumom, a powinni, bo bumy to zło tego świata.
 

DeletedUser22861

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Zakros

25 lat to wystarczająco czegoś się dowiedziałem dużo nie wiem o jeszcze więcej pewnie się nigdy nie dowiem sporo błędów popełniłem w tak krótkim życiu i wyrobiłem sobie w tym czasie własne zdanie własne poglądy i ich się trzymam a jak na tym wyjdzie okaże się gdzieś za drugie 25 gdy będę mógł spojrzeć na to co osiągnąłem i zdecydować czy się opłacało
ważne żeby nie żałować lub nie być kimś kim się nie jest
i nie wszystko da się kupić

- - - Automatycznie połączono posty - - -

wsrh - to, że Ty masz wojnę z bum, to nie znaczy, że dla wszystkich temat wojny z bum jest tak interesujący, żeby stanowił jedeny wątek rozmowy. Ja wojny z bumami nie mam, więc az tak mnie to nie interesuje, aby każdego dnia to wałkować. gdybyś chociażby jakieś konkrety podał, a nie tylko rzucasz jak wczoraj jakieś tajemnicze zdania o cudach.
poza tym jak się nie poruszy tematu ze świata, to jest to offtop, za którego można dostać bana.
oczywiście możemy mówić ciągle to samo - bumy leją koalicję anty - bum, albo SI nie wypowiedziało wojny bumom, a powinni, bo bumy to zło tego świata.


no dobra idźmy dalej kto będzie następny na liście SWiW czy może barbarzyńcy pod przykrywką różnych paktów i ponów wykończycie całą konkurencje bumom wystarczy wojna z nami a wam na ile starczą dwa sojusze do rozbiórki??? co dalej dołączycie do bum żeby ugrać to co oni nie zdążą czy zaczniecie wkoncu grać na własną rękę i z 4 sojuszami bratnimi i z 5 akademii będziecie mieli do tego czasu podobnie bumy top 20 bum i si tylko będziecie trzymać bumy nieparzyste a wy parzyste miejsca w rankingu
 

DeletedUser11134

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Zakros

oczywiście, nie wszystko da się kupić za pieniądze. ale wszystko ma swoją cenę, którą trzeba zapłacić. pieniądze to rzecz do nabycia, i pewnie nie najwięcej warta.
np. grasz w grepo - tracisz czas, co jest większą stratą niż ewentualne władowane w grę złotówki.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Zakros

np. grasz w grepo - tracisz czas, co jest większą stratą niż ewentualne władowane w grę złotówki.

Z drugiej strony - co już było to napisane. Płacisz za grepo - nie masz już na piwo czy fajki. Więc może to jest opłacalne?
 

DeletedUser11134

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Zakros

@ Anno - na tym osławionym Helorusie, to Manfred pewnie dlatego zakazywał Wam pisać, że Wasz angielski nie był najlepszy i robiliście błędy ortograficzne. Nie chciał sie wstydzić, że na edukację Wam kasy zabrakło.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Zakros

Co tam na zaksie ? jak się przedstawiają wojny kto z kim i przeciwko komu ?
 

DeletedUser15806

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Zakros

25 lat to wystarczająco czegoś się dowiedziałem dużo nie wiem o jeszcze więcej pewnie się nigdy nie dowiem sporo błędów popełniłem w tak krótkim życiu i wyrobiłem sobie w tym czasie własne zdanie własne poglądy i ich się trzymam a jak na tym wyjdzie okaże się gdzieś za drugie 25 gdy będę mógł spojrzeć na to co osiągnąłem i zdecydować czy się opłacało
ważne żeby nie żałować lub nie być kimś kim się nie jest
i nie wszystko da się kupić

- - - Automatycznie połączono posty - - -




no dobra idźmy dalej kto będzie następny na liście SWiW czy może barbarzyńcy pod przykrywką różnych paktów i ponów wykończycie całą konkurencje bumom wystarczy wojna z nami a wam na ile starczą dwa sojusze do rozbiórki??? co dalej dołączycie do bum żeby ugrać to co oni nie zdążą czy zaczniecie wkoncu grać na własną rękę i z 4 sojuszami bratnimi i z 5 akademii będziecie mieli do tego czasu podobnie bumy top 20 bum i si tylko będziecie trzymać bumy nieparzyste a wy parzyste miejsca w rankingu
Czy moglbym prosic to nizej po polsku, bo trzeci raz czytam i nie rozumiem. A podobno taki najglupszy nie jestem. : )
 

DeletedUser15081

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Zakros

walki tu są bardzo "wyrównane"- TOP1, TOP3, TOP6 i TOP10 przeciwko TOP12

Świat nie kręci się tylko wokół BTB i UROBOROS

Mamy nowego lidera w rankingu obrońcy. Któż to taki pomógł tkaczyslaw'owi dostać te prestiżowe miejsce?
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Zakros

Parę osób z bum, parę z koalicji - nie docenili dobrego grajka :)
 

DeletedUser22291

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Zakros

Świat nie kręci się tylko wokół BTB i UROBOROS

Mamy nowego lidera w rankingu obrońcy. Któż to taki pomógł tkaczyslaw'owi dostać te prestiżowe miejsce?
zapomniałem że te wielkie bumy atakują jeszcze TOP28 i TOP29... wszystko na poziomie
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Zakros

Jakie tam "wielkie" bumy? To Wy nam przypinacie taka łatkę tak jak i jakieś chwalenie się, nic takiego nie zauważam oprócz waszych wpisów
 
Odp: Sytuacja na świecie Zakros

zapomniałem że te wielkie bumy atakują jeszcze TOP28 i TOP29... wszystko na poziomie

//ciach//

Jak byliscie top2 i atakowalisci bumy to bylo wszystko oki :rolleyes:

@warior siema 'wariorze na rehabilitacji' ty juz nie strasz bo sie 'zesrasz'
straszyles bumy wczesniej i nie dosc ze walnales restart to jeszcze rozwiazales sojusz w najgorszym dla niego momencie
ale to jeszcze nie najgorsze jest najgorsze moim zdaniem jest to ze znowu twoja koalicja zostala na lodzie jak bylo w przypadku romy :eek:

nie placz na @marcinka trzeba wiedziec komu sie powierza dana funkcje

A tak btw witam po urlopie :p
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser22291

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Zakros

no tak.. mieliśmy odwagę atakować silniejszych... wy takiej nie macie, a z tą maścią to już jesteś nudny

- - - Automatycznie połączono posty - - -

Jakie tam "wielkie" bumy? To Wy nam przypinacie taka łatkę tak jak i jakieś chwalenie się, nic takiego nie zauważam oprócz waszych wpisów
wielkie miało być w cudzysłowiu to po pierwsze a po drugie przecież ściągacie wszystkich lepszych do siebie żeby przypadkiem nie musieć z nimi walczyć efektem tego jest że połowa TOP50 to wy
 

DeletedUser13253

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Zakros

W koło macieju to samo.
Idźcie lepiej już na orszak...
 
Odp: Sytuacja na świecie Zakros

no tak.. mieliśmy odwagę atakować silniejszych... wy takiej nie macie, a z tą maścią to już jesteś nudny

wielkie miało być w cudzysłowiu to po pierwsze a po drugie przecież ściągacie wszystkich lepszych do siebie żeby przypadkiem nie musieć z nimi walczyć efektem tego jest że połowa TOP50 to wy

Wielka mi odwaga na dwa bumy i espade potrzebowaliscie 14 sojuszy (w koalicji) + pony :p 'wyjdz z talerza bo cie frytki napierdziela'
 

DeletedUser22291

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Zakros

wy potrzebujecie wszystkich graczy z TOP 100 żeby wam nikt nie podskoczył, a policz ile z tych 14 sojuszy atakowało? gdyby wszyscy to byś teraz tak nie szczekał
 

DeletedUser15806

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Zakros

wy potrzebujecie wszystkich graczy z TOP 100 żeby wam nikt nie podskoczył, a policz ile z tych 14 sojuszy atakowało? gdyby wszyscy to byś teraz tak nie szczekał
hmm, a co w tym dziwnego. Lubie grac z graczami ktorzy wiedza o co chodzi. Nie chowam urazy tylko rozmawiam. Ty tez masz drzwi otwarte : )
 
Do góry