Sytuacja na świecie Zakros

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser11447

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Zakros

Oj bardzo, bardzo bym chciała się do Ciebie odezwać Adrianku, ale nie chcę na razie ujawniać swojego nicka. Po prostu musisz mi wybaczyć tej sytuacji.
 
Odp: Sytuacja na świecie Zakros

To prawda ludu jest troche ale szybko im sie znudzi tak mysle ale wszystko wyjdzie w praniu po miesiacu graniu

Oj bardzo, bardzo bym chciała się do Ciebie odezwać Adrianku, ale nie chcę na razie ujawniać swojego nicka. Po prostu musisz mi wybaczyć tej sytuacji.

ty to cudujesz z tymi nickami
 

DeletedUser11447

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Zakros

To prawda ludu jest troche ale szybko im sie znudzi tak mysle ale wszystko wyjdzie w praniu po miesiacu graniu



ty to cudujesz z tymi nickami

oj tam oj tam :) chcę parę osób zaskoczyć
ale jesteś z jedną osobą niefajną w sojuszu :( bardzo go nie lubię, nawet jak na grepo jest gorszym szują niż szuja nad szujami i to bez honoru
 

DeletedUser18668

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Zakros

Już są dostępne te bonusy ? Orientuje się ktoś ?
- produkcja surowców i łask będzie zwiększona o 20%,
- budowa i rekrutacja będzie trwała krócej o 20%.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Zakros

Nie odkryję chyba Ameryki, ale ten świat wygra nie najlepszy (znaczy się złożony z najlepszych fighterów) sojusz, ale ten który będzie miał najbardziej socjalną radę.
Fajterzy mają to do siebie że potrzebują sporo adrenaliny, a tu po jednym ataku odbudowa bez złota potrwa tyle, że ta adrenalina to opadnie jak siusiak po ejakulacji.
Więc - szybko pójdą stąd (relatywnie szybko)

Zostaną...najwytrwalsi. I ci w których sojuszach / radach tych sojuszy / będą zasiadać goście potrafiący utrzymać w miarę wysoki poziom mobilizacji graczy.
Bardziej psycholodzy niż generałowie...

Oczywiście, to moja prywatna opinia, a wiadomo że z taką można się zgadzać lub nie :)
 
Odp: Sytuacja na świecie Zakros

Witaj Akson a Ty tutaj grasz??
smiley_emoticons_winken4.gif
 

DeletedUser15216

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Zakros

Art, coś za dużo znajomych na tym świecie :D Co sojusz to jakieś znajome nicki
 
Odp: Sytuacja na świecie Zakros

Masz racje SA hehe z kimś ze znajomych trzeba będzie się bić -chyba się za to nie obrażą???
Cociaż najpierw te masówki się pojedzie to do tego czasu wielu zrezygnuje.
 

DeletedUser15216

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Zakros

Coś czuję że bardzo wielu :) Większość z agresorów wytrzyma do nowego roku i max 10miast, potem nerwy przy tej prędkości zaczną puszczać i zaczną się masowe ucieczki :D Tym bardziej że pewnie po nowym roku wystartuje jakiś nowy, szybszy świat :D
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Zakros

No witam panów :)
Fajnie, bo nawet jak się człowiek pobije, to przynajmniej wie że zrobi to na poziomie, a nie sztachetami :)

Jak się domyślacie, ja znowu Roma :)
 
Odp: Sytuacja na świecie Zakros

No witam panów :)
Fajnie, bo nawet jak się człowiek pobije, to przynajmniej wie że zrobi to na poziomie, a nie sztachetami :)

Jak się domyślacie, ja znowu Roma :)
Akson domyśliłem się hehe Ty tlko Roma ale pod jakim nickiem się ukrywasz? Dawno Ciebie nie widziałem od Efezu i tej ryfy co tam wyszła - nie z Twojej winy zaznaczam bo już Ciebie raczej tam nie było
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Zakros

A i mam pytanie, sojusz *Razem Tworzymy Siłę* to kontynuacja sojuszu z pelli czy kolejna masówka?? Bo na pelli się dogłębnie nie przyglądałem temu sojuszowi, ale był w top15.

Powiedzmy, z RTS-u może jest tam może 5 osób, jak co niektórzy więdzą - oni wygineli już na Pelli, reszta to zlepki z Pelli i tutejsze zlepki
 

DeletedUser9588

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Zakros

Witam wszystkie gwiazdy, powiem wam tak, gdy zalogowałem poraz pierwszy naświecie lambda to nikt na forum się nie spinał, wszyscy byliśmy nobkami ale był taki zapał do gry że karzdego można było przejąć, różnica na dzień dzisiejszy jest taka że złoto nie robiło takiej przewagi jak dziś
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Zakros

Jakoś tak się zawsze układało, że jak odchodziłem z Rom to potem głupoty się tam działy :(
A przy współpracy spokojnie tam można było powalczyć o koronę.

No nic, co było, a nie jest...

***

Od Efezu nie grałem praktycznie, wróciłem dopiero na Retimno.

***

Operator ...

- - - Automatycznie połączono posty - - -

Witam wszystkie gwiazdy, powiem wam tak, gdy zalogowałem poraz pierwszy naświecie lambda to nikt na forum się nie spinał, wszyscy byliśmy nobkami ale był taki zapał do gry że karzdego można było przejąć, różnica na dzień dzisiejszy jest taka że złoto nie robiło takiej przewagi jak dziś

Czasy takie, że kasa zabija cały świat, nie tylko grepo :)
 

DeletedUser9588

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Zakros

Akson masz racje, trzeba się dostosować do realii jakie panują ale jak sięgne pamięcią to gra była inna, ataki prowadziliśmy nawet w bonusie czy to na nowym czy na starym podboju ryzykując sekundami antytiming, kliny i te sprawy, ech...
 

DeletedUser11447

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Zakros

Jakie sentymenty :eek: czasy starych serwerków już nigdy nie wrócą, już pora się z tym pogodzić raz na zawsze niestety
 

DeletedUser9588

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Zakros

Marta [ciach] bo nie raz było tak że timing nas złapał, wojo cofaliśmy, następnie w ułamku sekundy powrót do akcji, timing był łaskawy i miasto jest nasze, jaka była w tedy satysfakcja:) w soju nie było poradników itd.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Do góry