Sytuacja na świecie Zakros

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser12438

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Zakros

siema wszystkim, jak wam idzie?
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Zakros

Chciałabym przypomnieć, że istnieje taki temat jak Party :)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Zakros

Mam pytanie mógłby ktoś zrobić mapkę Świata ? no i wyszczególnić najlepsze sojusze


A no i prosił bym o podanie mi linku gdzie można ową mapke zrobić
 
Odp: Sytuacja na świecie Zakros

http://pl45.grepolismaps.org/

http://grepointel.com/map.php?server=pl45

Robic nie bede
smiley_emoticons_seb_zunge.gif
 

DeletedUser12438

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Zakros

pytanie czy jest już dostępna
[edit]
jw jest

- - - Automatycznie połączono posty - - -

a szanowny kolega adrian co tu zagląda gra?
 

DeletedUser18668

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Zakros

Za 2 dni koniec ochronki ;/ Trzeba kasować konto ;)
 

DeletedUser21225

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Zakros

Za 2 dni koniec ochronki ;/ Trzeba kasować konto ;)

Haha ja już się szykuję do ataków na innych trzeba już robić armię na farmy , czego kasować? jak nie chcesz grać to weź zgłoś się na farmę :rolleyes: wiem obczajam że to żart
 

DeletedUser11447

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Zakros

Ja będę w komfortowej sytuacji: będę mogła posłać ataki na tych, którzy zaczęli wcześniej, a sama będę jeszcze pod ochronką. To jest życie :)
 

DeletedUser23727

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Zakros

Ja będę w komfortowej sytuacji: będę mogła posłać ataki na tych, którzy zaczęli wcześniej, a sama będę jeszcze pod ochronką. To jest życie :)
a czy atakujac tych bez ochrony nie tracisz jej?
 

DeletedUser21137

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Zakros

Wow, ale sojusz Bumtaraboom ma ekipę. Wie ktoś, czy mają zamiar tutaj dłużej pograć?
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Zakros

wiem, że supersonik na wszystkich światach szybko kończył

tarascus venator wlasciwie to samo. Adriankiler juz sam powiedzial ze wpadl tu na chwile.
Gmart bardzo dobry gracz z mala iloscia czasu na gre ale on szybko ze swiatow nie znika albo w ogole nie znika do konca. Reszty nie znam
 

DeletedUser15216

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Zakros

Rosmar nikogo nie urazisz :) W przeciwieństwie do innych my już nie mamy presji na zdobywanie czy udowadnianie czegokolwiek, komukolwiek... Większość zna naszą wartość :) gramy jak lubimy, ile lubimy i kończymy kiedy chcemy ;) Więc dywagowanie ile tutaj zostaniemy jest bezzasadne bo będzie uzależnione od tego jak będziemy się dobrze tutaj bawić ;)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Zakros

Rosmar nikogo nie urazisz :) W przeciwieństwie do innych my już nie mamy presji na zdobywanie czy udowadnianie czegokolwiek, komukolwiek... Większość zna naszą wartość :) gramy jak lubimy, ile lubimy i kończymy kiedy chcemy ;) Więc dywagowanie ile tutaj zostaniemy jest bezzasadne bo będzie uzależnione od tego jak będziemy się dobrze tutaj bawić ;)
No i chwala Wam za to :)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Zakros

to z niecierpliwością czekamy na tą selekcje w romie :) może jakieś zakłady kto zostaje a kogo wywalą :)?
 

DeletedUser15216

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Zakros

Farciarz123 pierwszy do odstrzały ?? :p
 
Do góry