Sytuacja na świecie Zakros

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Zakros

Mniejsza o to...... Tak z innej beczki, jakiś nobek prosi mnie, żebym przestał go atakować :D już mi pisze, że jakieś wsparcia dostanie Xd a poziom muru-1 :D (CZYT. OD DOŁU)

To akurat jest bez sensu :p nic mi po tym, że zapomnisz i chyba już udowodniłem, że jestem lepszy :p tak więc satysfakcja mi nie potrzebna, za to potrzebne mi sloty na nowe miasta, tak więc wsparcia które byś dostał bardzo by mi w tym pomogły :p
RKGamer dzisiaj o godz. 19:05
Zapomnę o tym i bedziesz mniał satysfakcje że jesteś lepszy :)
Azir99 dzisiaj o godz. 19:01
A możesz dać mi jakiś 1 sensowny powód?? Żebym cie nie atakował??
Azir99 dzisiaj o godz. 19:01
To można w akademii sprawdzić.... Nowy....
RKGamer dzisiaj o godz. 19:01
Dobże ale mnie nie atakuj :)
RKGamer dzisiaj o godz. 19:00
A tu jest stary czy nowy system podboju ??
Azir99 dzisiaj o godz. 19:00
Dobrze wiedzieć, odwiedzę :p i pewnie nie tylko ja.... Rozejrzyj się dookoła wyspy..... Jest tu jeszcze z 5 takich jak ja...... Bo znam większość kolesi z wyspy z innych światów....
RKGamer dzisiaj o godz. 18:58
Ale ja nie kłamiem już sojusz że pkatu jakieś wsparcie mi wysyła ale nie wiem co ja nic nie pisałem czujka :)
Azir99 dzisiaj o godz. 18:56
Tak, co ciekawego? Macie zamiar mi kolona wsadzić? Próbujesz mnie jakoś zastraszyć? Pfff....
RKGamer dzisiaj o godz. 18:55
Bo mój sojusz już o tobie pisze :)
Na pelli ale to dopiero zaczynamy :)
Azir99 dzisiaj o godz. 18:48
Przecież macie najlepszy topowy sojusz na pelli, co ja dla was taki nobek?
RKGamer dzisiaj o godz. 18:43
Nie atakuj mni proszę po co na mnie znajdz se nowego łosia :)
Azir99 dzisiaj o godz. 17:39
ZOstaniesz moją farmą??

Panie Azir, nie znam Pana ale nieładnie się Pan zachował jeśli rozmawia Pan z kimkolwiek na pw powinien to Pan zostawić dla siebie bo to co Pan zrobił bardzo obniża Pana wiarygodność
pozdrawiam 1Ktoś
 

DeletedUser16794

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Zakros

Wszystko zalezy od punktu widzenia, ja uwazam ze dopoki moglem grac nikt nie mial tam szans a jak zaczalem miec klopoty i zniknalem to sie posypalo. Tak bywa.Ty natomiast nigdy zadnej roli tam nie odegrales. A tutaj jesli moze nie zauwazyles my jestesmy malym niewaznym sojuszem z drugiej 50 tki. Gdzie nam do cudakow.
Racja po co cuda budować, wystarczy się dogadać z odpowiednim sojuszem i koronę się dostanie, ci co w moim soju na Maratonie chcieli korony to je dostali, a mój sojusz nie wybudował do końca żadnego cudaka. Nie wbijam na ten świat bo jest dla mnie za wolny.
 

DeletedUser23685

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Zakros

Panie Azir, nie znam Pana ale nieładnie się Pan zachował jeśli rozmawia Pan z kimkolwiek na pw powinien to Pan zostawić dla siebie bo to co Pan zrobił bardzo obniża Pana wiarygodność
pozdrawiam 1Ktoś

Wiarygodność? Śmieszy mnie to, tak więc dodałem na forum...... A to, że ktoś robi z siebie głupka, no to sory, powinien uważać co pisze na pw, zwłaszcza jak się gada z kimś obcym. Był chyba nawet kiedyś temat w karczmie "Rozmowy z Farmami" tak więc nie widzę problemu............. Już na forum było pełno tego typu wiadomości wrzuconych, więc nwm w czym problem, humoru to chyba nigdy za wiele :p cała ta sytuacja wydaje mi się po prostu śmieszna, gdyż gość mi mówi, że dostanie wsparcia przy 1 poziomie muru, tak więc postanowiłem to dodać, nwm w czym problem....... A co do wiarygodności to wiarygodny jestem, jeśli chodzi o poważne tematy, typu fuzje, pakty i tym podobne, ale to już zachowuje dla siebie, bo byłoby to głupotą publikowanie takich rozmów na forum, ta rozmowa jest praktycznie o niczym, a gościu, którego farmię się mnie pyta jaki system tu jest to mnie to rozwala, tak więc postanowiłem to tutaj dodać, tyle w temacie ;d
 
Odp: Sytuacja na świecie Zakros

Racja po co cuda budować, wystarczy się dogadać z odpowiednim sojuszem i koronę się dostanie, ci co w moim soju na Maratonie chcieli korony to je dostali, a mój sojusz nie wybudował do końca żadnego cudaka. Nie wbijam na ten świat bo jest dla mnie za wolny.

A Pella za szybka

ORYfbXc.png


Wyjdz z talerza bo cie frytki pobiją
smiley_emoticons_hecheln.gif
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser15925

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Zakros

Jaki jest tu system podboju?
smiley_emoticons_confusednew.gif
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Zakros

oj Adi pochwal się swoimi osiągnięciami :p
 

DeletedUser23685

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Zakros

Nie miało być czasem jakiejś selekcji w roma?? :confused:
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Zakros

ok, ok ra się Tobie udało, już się tak nie chwal :p
 

DeletedUser15216

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Zakros

Dobij do tego poziomu na jakimś świecie, bez utraty miasta to wtedy pogadamy, adios amigos
smiley_emoticons_seb_hut5.gif

Czucz2- czyżby kompleks niższości ?? niedowartościowania ?? w domu Cię nie chwalili ?? Co masz takie parcie na szkło z tymi rankami :D Każdy z obecnego Bumtaraboom miał lepsze staty od ciebie na starych światach :p więc się nie rzucaj :D a Azir naprawdę czapką cię przykrywa ;)

I to 2 razy ;)
 

DeletedUser15925

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Zakros

I to mi się podoba. Prawdziwa walka nie w grze ale tu na forum. Tylko trzymajcie poziom do końca świata
smiley_emoticons_smilenew.gif
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Zakros

Nie miało być czasem jakiejś selekcji w roma?? :confused:

Patrząc na ranking ofensywny wynikałoby że nie za bardzo jest potrzebna ;)

Albo inaczej - że wdrożony system naboru sprawia iż mamy problem kogo usunąć.
Bo jak wywalimy tych co taką masówkę z szóstej pozycji wielkości wyprowadzili na numer jeden ataków to...znów będziemy tylko masówką :(

A ja bym chciał chociaż ten jeden dzień udawać że my nie jesteśmy na prostej drodze do rozpadu i zniknięcia po tygodniu.
Mogę?
 

DeletedUser23685

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Zakros

Patrząc na ranking ofensywny wynikałoby że nie za bardzo jest potrzebna ;)

Albo inaczej - że wdrożony system naboru sprawia iż mamy problem kogo usunąć.
Bo jak wywalimy tych co taką masówkę z szóstej pozycji wielkości wyprowadzili na numer jeden ataków to...znów będziemy tylko masówką :(

A ja bym chciał chociaż ten jeden dzień udawać że my nie jesteśmy na prostej drodze do rozpadu i zniknięcia po tygodniu.
Mogę?

A czy ja ci bronię? ;) po prostu zadałem pytanie z czystej ciekawości.
 

DeletedUser22531

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Zakros

no to co trzeba sie zadomowić na nowym świecie:cool:
 
Do góry