Sytuacja na świecie Zakros

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser11134

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Zakros

czy dobrze rozumiem z przemowy Aksona , że ROMA planuje teleport za siedem mórz?
 

DeletedUser11447

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Zakros

Ja tak jego wypowiedzi nie zrozumiałam.

A po czym tak sądzisz?
 

DeletedUser15216

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Zakros

Ahmed a co Wy instytucja charytatywno - przygarniająca jesteście? :)

Gdzież tam, nam daleko do Caritas Polska, ale dobrego gracza zawsze mile widzimy u siebie :) Szczególnie takiego który umie walczyć :D
 

DeletedUser11447

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Zakros

Gdzież tam, nam daleko do Caritas Polska, ale dobrego gracza zawsze mile widzimy u siebie :) Szczególnie takiego który umie walczyć :D


A to zmienia postać rzeczy, późna godzina już daje się we znaki. No tak, logiczne, to chyba każdy normalny sojek chcący grać na poziomie i bez chorych sentymentów.
 

DeletedUser15216

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Zakros

A kiedy Matrusiu najlepiej sprawdzić czy gracz potrafi walczyć ? proste: walcząc z nim :)

Fakt późno :)
 

DeletedUser20310

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Zakros

ich sie nie prosil @szklanka ich sie banuje
lol2ug.png


a tak btw to xxxx maja dwie AK ciekawi mnie ile ich jeszcze potrzebuja zeby zerwac pakt z bumami
hahanj.png
Ty pseudo killer //ciach// trujesz wszystkim na priwach od poczatku swiata .Łazisz wszędzie i szczujesz ,kombinujesz jak możesz ...Nie lubisz nas i dobrze nie musisz...Bolą cię nasz akademie?? wy pozbieraliscie sporo graczy plus macie akademie i espade ktora jest też BTB wiec o co ty masz pretensje człowieku.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Odp: Sytuacja na świecie Zakros

Ty pseudo killer //ciach// trujesz wszystkim na priwach od poczatku swiata .Łazisz wszędzie i szczujesz ,kombinujesz jak możesz ...Nie lubisz nas i dobrze nie musisz...Bolą cię nasz akademie?? wy pozbieraliscie sporo graczy plus macie akademie i espade ktora jest też BTB wiec o co ty masz pretensje człowieku.
Po co te nerwy?
Tu prowadzimy dyskusję o naszym świecie, posprzeczać się możemy na mapie.
To tylko gra, odrobina luzu.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser20310

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Zakros

Zgadzam sie kolego ale irytuje mnie gość po prostu:)
 
Odp: Sytuacja na świecie Zakros

Zgadzam sie kolego ale irytuje mnie gość po prostu:)
Tak, zgadzam się, tu większość postów jest irytujących ;)

To jednak nie forum weryfikuje graczy i sojusze na mapie gry.
"Kolego".

Roma miała plany...
Teraz już tylko miała...
Plany powstają i zmieniają się na na bieżąco a żadna wojna nie jest przewidywalna.
Dobrzy gracze przetrwają, taka cecha tej gry...
Tak podpowiada mi moja skromna wiedza historyczna jak i zdarzenia na mapie gry...
Jednak istnieje chyba jakaś ukryta prawidłowość...
Popycha wodzów do zwycięstwa, bez względu na koszty.

Ja również przyszedłem wygrać ale to tylko gra.
Przegrać też można.
Najlepsi gracze przegrywają przedwcześnie pakując walizki...
Zanim dojdziemy do EC zmieni się wszystko.
Koledzy zagrają przeciwko kolegom albo wspólnie, tego nie wie nikt.
Dwa lata przed nami...
Czy przetrwamy?
Pojęcia nie mam :cool:
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser11447

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Zakros

Ty pseudo killer dupe trujesz wszystkim na priwach od poczatku swiata .Łazisz wszędzie i szczujesz ,kombinujesz jak możesz ...Nie lubisz nas i dobrze nie musisz...Bolą cię nasz akademie?? wy pozbieraliscie sporo graczy plus macie akademie i espade ktora jest też BTB wiec o co ty masz pretensje człowieku.

o kurcze, wiesz - już Ci współczuję, tylko Adi niech to zobaczy to będziesz biedy, gwarantuję
to było po pierwsze

a po drugie - co on niby złego napisał? stwierdził, że macie dwie akademie - bo przecież macie
spółkujecie z jego sojuszem a spółka ta została zawarta chyba pierwszego dnia gdy on poszedł na urlop
tym czasem on Was nie lubi do czego ma przecież prawo

A Ty zaraz, że szczuje!!!! kombinuje!!! wiesz, dobrze znam killera i powiem Ci, że niewielu jest tak prostolinijnych człeków na grepo i tak oddanych sprawom sojuszu
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser9812

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Zakros

wiesz czemu dla blondynki wyrastają odrosty? bo mózg się jeszcze broni...tyle w temacie

siemka Warior ty Stary Wariacie:eek:
 

DeletedUser20310

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Zakros

Nowy byku gdzie ty się podziewasz:)Wal na priw nie bedzimy tu spamować:)
 
Odp: Sytuacja na świecie Zakros

Ty pseudo killer //ciach// trujesz wszystkim na priwach od poczatku swiata .Łazisz wszędzie i szczujesz ,kombinujesz jak możesz ...Nie lubisz nas i dobrze nie musisz...Bolą cię nasz akademie?? wy pozbieraliscie sporo graczy plus macie akademie i espade ktora jest też BTB wiec o co ty masz pretensje człowieku.

co tam pod tym 'ciachem' miales odezwij sie z tym na priwa ;)

pewnie ze was nie lubie zaden z was dla mnie sojusznik
szczules inne soje przeciwko nam to sie dziwisz ze was nie lubie moze nie 'was' ale konkretne osoby
wiec spadowa na bambus banany prostowac :D
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Zakros

o kurcze, wiesz - już Ci współczuję, tylko Adi niech to zobaczy to będziesz biedy, gwarantuję
No Adi już zobaczyl, teraz czekamy na tą biedę która ma spotkać Warriora :) - apropo właśnie tego suczucia, Marta chyba też będzie miała swój wkład
 

DeletedUser11134

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Zakros

czy warior powinien się ubezpieczyć od nieszczęśliwych wypadków?
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Zakros

Zdecydowanie tak :) Może wywrzeć to na nim wstrząs, ale Marta go pozniej wyleczy w swoim gabinecie :)
 

DeletedUser11134

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Zakros

wszyscy sie do niej zgłosimy jakby co. Adrian ma pewnie zniżkę:)
 

DeletedUser20310

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Zakros

co tam pod tym 'ciachem' miales odezwij sie z tym na priwa ;)

pewnie ze was nie lubie zaden z was dla mnie sojusznik
szczules inne soje przeciwko nam to sie dziwisz ze was nie lubie moze nie 'was' ale konkretne osoby
wiec spadowa na bambus banany prostowac :D
z tego co wiem to wy paktujecie ze wszystkimi potem rzucacie się na jeden sojusz i tak po kolei.


Teraz szykujecie znów cos ciekawego i uczciwie jak zawsze :0 A ja ci na to http://www.youtube.com/watch?v=jd_p2eAd3xc
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Zakros

Hini mnie się wydaje że po takiej terapii będzie gorzej niż przed. Popatrz na tych co tam chodzą :D
Panowie nie mieszać w to całych sojuszy, dzentelmeni sami załatwiają swoje prywatne porachunki
 
Do góry