Sytuacja na świecie Zakros

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser18668

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Zakros

oooo coś się ruszyło, trzeba już szukać wysp pod cudaki.

3qhahs.jpg
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Zakros

moze tutaj napisze bo nikt chyba nie czyta w zakladce o bledach
dziala wam gra ?
mi od h 18 nie dziala ciagle sie wiesza itd
prosze o odpowiedz
ps chodzi o swiat zarkos

mi nie dziala na przegladarce
trzeba bedzie dac reseta i sobie dac spokoj z ta gra

bo ciagle jakies bledy , oszusta na szczesciu itd
nie bede sie niepotrzebnie denerowal
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Zakros

mi nie dziala na przegladarce
trzeba bedzie dac reseta i sobie dac spokoj z ta gra

bo ciagle jakies bledy , oszusta na szczesciu itd
nie bede sie niepotrzebnie denerowal


JA tak miałem na Atenach jak mi ktoś na konto wchodził ;) A nikogo nie zapraszałem ;)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Zakros

Fajnie sie to wszystko czyta co dzieje sie na zakros eheheh Kurde swiat nie dawno ruszyl a tu potyczki slowne, konspiracje jakby to juz byla koncowka swiata :) Kurde ludzie mniej manipulacji, obrazania, pomowien itd. Lepiej sie wziasc za gre bo i tak za 2,3 miesiace nastapia roszady w sojach, polowa sojuszy sie rozpadnie, No masakra. Do sejmu ludzie , do sejmu nie na grepo
smiley_emoticons_bravo2.gif

Świat jest wolny to ludzie mają mnóstwo czasu na pisanie :D
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Zakros

jak zakoncze gre to wam wszystkim napisze co o tym wszystkim sadze ;)
 

DeletedUser13253

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Zakros

Witajcie poddani.
Ja i moja opalenizna złapana podczas jeżdżenia carvingiem na lodowcu witają Was ponownie.
Widzę że wojna rozgorzała - nie tylko na mapie.
Wczoraj moja pokojówka chciała zrobić mi niespodziankę i przejąć jedno miasto od iksów - niestety potopiła się niemiłosiernie.
Nałożyłem na nią karę dyscyplinarną obliczoną według wzoru: 20000zł - PW zdobyte w akcji. Ma do zapłacenia niecałą dyszkę.

@Hini
Problem powielania i duplikatów projektu "Milord" jest mi znany. Już dawno temu wielu próbowało przyjąć święcenia na "Ekscelencje" Niestety, taką dziś mamy młodzież że, cham, prostak i obłudnik jest wzorem do naśladowania a człowiek piszący o honorze, przyjaźni i nie podkładaniu świń jest wyszydzany i nazywany "noobem" Podążając tym śladem rozumowania - idzie się "zoffować" z tego powodu.

Dzisiaj wprowadziłem ciekawy zabieg dotyczący monet i wydawania cashu w Grepo. Jeszcze za wcześnie na wnioski, ale jutro będę mógł się podzielić z Wami swoimi obliczeniami i spostrzeżeniami.

Ave Milord.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Zakros

NIe znam za bardzo tutejszej społeczności, ale ten nade mną to jakiś lokalny szajbus, świr ? I jeszcze sie łosroł ?
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Zakros

NIe znam za bardzo tutejszej społeczności, ale ten nade mną to jakiś lokalny szajbus, świr ? I jeszcze sie łosroł ?

Gram w Grepo długo , Ale pierwszy raz go widze ;) ja wole szybsze światy i może dlatego go nie spotkałem ;) ale podoba mi się to Jak prowokuje ludzi których wkurza to że tacy jak on używają dużo złota ,a oni sami nic nie mają ...;)
 

DeletedUser13253

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Zakros

NIe znam za bardzo tutejszej społeczności, ale ten nade mną to jakiś lokalny szajbus, świr ? I jeszcze sie łosroł ?
Wojtuś - mówi się "miejscowy głupek". Każda polska wieś ma takiego. I nie bądź prymitywny, damy czytają.

Gram w Grepo długo , Ale pierwszy raz go widze ;) ja wole szybsze światy i może dlatego go nie spotkałem ;) ale podoba mi się to Jak prowokuje ludzi których wkurza to że tacy jak on używają dużo złota ,a oni sami nic nie mają ...;)
Ja gram od 3 miesięcy - dlatego się nie znamy...
 

DeletedUser11134

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Zakros

NIe znam za bardzo tutejszej społeczności, ale ten nade mną to jakiś lokalny szajbus, świr ? I jeszcze sie łosroł ?

Tutejsza społeczność jest zupełnie wyjątkowa, uwierz. Świat jak świat, każdy trochę podobny, ale towarzystwo do rozmowy trafiło sie doborowe:) Takich klimatów i smaczków jak na Zakros, to próżno szukać;)
 

DeletedUser18668

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Zakros

Gram w Grepo długo , Ale pierwszy raz go widze ;) ja wole szybsze światy i może dlatego go nie spotkałem ;) ale podoba mi się to Jak prowokuje ludzi których wkurza to że tacy jak on używają dużo złota ,a oni sami nic nie mają ...;)

Milord dopiero uczy się klikać w tą strzelanke
 

DeletedUser15216

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Zakros

Tutejsza społeczność jest zupełnie wyjątkowa, uwierz. Świat jak świat, każdy trochę podobny, ale towarzystwo do rozmowy trafiło sie doborowe:) Takich klimatów i smaczków jak na Zakros, to próżno szukać;)

Fakt, tutejsza zbieranina graczy jest tak wyjątkowa że ciężko będzie podobnego składu szukać przez następne kilka światów :D
 

DeletedUser11447

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Zakros

taaaaa, jeszcze tylko w samozachwyt nie wpadli wszyscy i to zbiorowo :p

cóż - psychologia tłumu działa :)
 

DeletedUser9664

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Zakros

świat, jak to świat... nic specjalnego, wyjdzie jakiś ciekawy x2/ x3 prędkość to gwiazdeczki poznikają...
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Zakros

beka z warriora, walnął reset zaledwie po 6h ofensywy boomów, a takie kozaki byli, bo przejeli 16 miast przedwczoraj i wczoraj... jak widać wygrywa się defem, nie offem
 
Do góry