Sytuacja na świecie Zakros

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser22291

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Zakros

rob1s i wsrh1990 klepiecie od kilku dni w koło o tym samym, a różnica w Waszych wypowiedziach polega tylko i wyłącznie na ubliżaniu komuś bo argumenty się Wam już dawno pokończyły.

Osobiście to ani słychu o cyferkach, a były jakiś czas temu jeszcze tu :confused:
jakbyś nie zauważył geniuszu wszyscy tu klepią cały czas o tym samym, argumenty na co się skończyły? bo widać nie miałeś nic do powiedzenia a chciałeś zabłysnąć ebo...la
 

DeletedUser11134

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Zakros

nie było od was żadnych zgłoszeń o atakach do nas - z tego co wiem, więc teraz nie opowiadajcie.
Najwyżej, ze było to wtedy, co warior rozwiązał sojusz i nie byliscie na zielono, albo wtedy kiedy zerwaliście pakt, i też nie byliście na zielono, wówczas sojusz nie odpowiada za jakieś incydenty poszczególnych graczy, ale też nie zgłaszaliście tego, że takie fakty maja miejsce, co jest normalnie przyjęte w relacjach między sojuszami. Więc teraz nie opowiadajcie cudów, że cos widzieliście, jak nie można tego zweryfikować. Może to jakieś wizje były.
Dołożylismy wszelkich starań, żeby Wam nie przeszkadzać się zebrać po tym numerze wariora. Naprawdę może pogadajcie z Aijim i zapytacie go o to, zanim będziecie kontynuować oczernianie nas jako sojuszu, bo wybaczcie, ale to taki trochę strzał we własne kolana.
 

DeletedUser22861

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Zakros

semper invicta i invictus ta na początku też się gubiłem o kogo chodzi ale się ogarnąłem do tej pory


ebo poproś kogoś ze swojego sojuszu niech ci policzy prowadzicie tą samą wojnę co my a o ubliżaniu tu nie mówimy raczej o droczeniu się

i w twoim tonie ci napisze że nic nowego nie stwierdziłeś tylko skopiowałeś wcześniejsze wypowiedzi swoich kolegów z bum już to czytałem i wrażenie obojętne wymyśl coś swojego
 

DeletedUser22291

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Zakros

nie było od was żadnych zgłoszeń o atakach do nas - z tego co wiem, więc teraz nie opowiadajcie.
Najwyżej, ze było to wtedy, co warior rozwiązał sojusz i nie byliscie na zielono, albo wtedy kiedy zerwaliście pakt, i też nie byliście na zielono, wówczas sojusz nie odpowiada za jakieś incydenty poszczególnych graczy, ale też nie zgłaszaliście tego, że takie fakty maja miejsce, co jest normalnie przyjęte w relacjach między sojuszami. Więc teraz nie opowiadajcie cudów, że cos widzieliście, jak nie można tego zweryfikować. Może to jakieś wizje były.
Dołożylismy wszelkich starań, żeby Wam nie przeszkadzać się zebrać po tym numerze wariora. Naprawdę może pogadajcie z Aijim i zapytacie go o to, zanim będziecie kontynuować oczernianie nas jako sojuszu, bo wybaczcie, ale to taki trochę strzał we własne kolana.
ja nie oczerniam tylko stwierdziłem fakt że były takie ataki i że zarzut kłamstwa jest bezpodstawny
 

DeletedUser24025

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Zakros

ebo poproś kogoś ze swojego sojuszu niech ci policzy prowadzicie tą samą wojnę co my a o ubliżaniu tu nie mówimy raczej o droczeniu się

i w twoim tonie ci napisze że nic nowego nie stwierdziłeś tylko skopiowałeś wcześniejsze wypowiedzi swoich kolegów z bum już to czytałem i wrażenie obojętne wymyśl coś swojego

Mylisz się zaiście. Wyszedłem z pytaniem o sytuacje cyferek(123/345), gdyż wyparowały .
 

DeletedUser23702

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Zakros

te kolaborant którą stronę ty konfliktu chcesz popierać jeżeli uważasz że SI było w takiej samej sytuacji jak my to chyba gramy na innym świecie może ich przeproś i ze dwa miasta oddaj żeby nie byli źli

Nie wiem czego ty szukasz tymi swoimi wypowiedziami, ale chyba ci kołek w tyłku uwiera bo marudzisz ciągle i to na byle co każdy zaczyna chyba mieć ciebie dość, a nie wiem od kiedy jesteś w tym sojuszu ja jestem od prawie początku nigdy wcześniej niż od kilku dni nie słyszałem o tobie, ale teraz jesteś najgłośniejszy i szukasz problemu tam gdzie go nie ma.

Jak jesteś taki mądry to powiedz kto atakował kogo atakował i co atakował skoro jesteś obeznany w temacie ataków które SI na nas puściło.

Co do SI to z całym szacunkiem nie wiele mnie obchodzą lecz uważam że 3 ataki to trochę mało by szukać spisku, bo gdyby były celowe i chcieli by nas atakować to już by to robili...
 

DeletedUser22861

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Zakros

12345 a to było o cudach na jarmarku nic nowego niby wojna taki blitzkrig w wykonaniu SI dwa dni wojny i fuzja i tyle w temacie nic nowego i pardą nie zrozumiałem taj części

- - - Automatycznie połączono posty - - -

Nie wiem czego ty szukasz tymi swoimi wypowiedziami, ale chyba ci kołek w tyłku uwiera bo marudzisz ciągle i to na byle co każdy zaczyna chyba mieć ciebie dość, a nie wiem od kiedy jesteś w tym sojuszu ja jestem od prawie początku nigdy wcześniej niż od kilku dni nie słyszałem o tobie, ale teraz jesteś najgłośniejszy i szukasz problemu tam gdzie go nie ma.

Jak jesteś taki mądry to powiedz kto atakował kogo atakował i co atakował skoro jesteś obeznany w temacie ataków które SI na nas puściło.

Co do SI to z całym szacunkiem nie wiele mnie obchodzą lecz uważam że 3 ataki to trochę mało by szukać spisku, bo gdyby były celowe i chcieli by nas atakować to już by to robili...

widzisz jestem taki zły ale słyszałeś o mnie a ja o tobie nie

niechce mówić z czym ty się w tyłku budziłeś nie ty mnie zapraszałeś i nie ty będziesz decydował o moim losie za lekki jesteś gdzie zawiewa tam ich wspierasz możesz się przenieść do Si jak ci się tak podoba ich gra
 

DeletedUser23702

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Zakros

12345 a to było o cudach na jarmarku nic nowego niby wojna taki blitzkrig w wykonaniu SI dwa dni wojny i fuzja i tyle w temacie nic nowego i pardą nie zrozumiałem taj części

- - - Automatycznie połączono posty - - -



widzisz jestem taki zły ale słyszałeś o mnie a ja o tobie nie

niechce mówić z czym ty się w tyłku budziłeś nie ty mnie zapraszałeś i nie ty będziesz decydował o moim losie za lekki jesteś gdzie zawiewa tam ich wspierasz możesz się przenieść do Si jak ci się tak podoba ich gra


Nie powiedziałem że jesteś zły, tylko wkurzający a jeżeli nie jestem pierwszą osobą która nawet z naszego sojuszu ci to powiedziała to może sam powinieneś zdać sobie sprawę z tego że chyba jednak jest coś na rzeczy???

Ja nie mam żadnej możliwości decydowania o twoim losie, mówię tylko żebyś udał się do lekarza z tym kołkiem o ile to nie jest inny stojący kijek...

W życiu nie pomyślałem aby pójść do SI gdyż nigdy nie planowałem odejść z tego sojuszu...
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser15216

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Zakros

Spodziewałbym się wszystkiego, ale nie tego że nasz forumowy pieniacz dostanie zrypkę od kolegi z sojuszu :)

ps: wrsh dla twojej informacji Ko.nr.ad nie jest postacią anonimową w Uruskach, i nie był w byłych iksach, gdybyś się chłopie choć ciut interesował sprawami sojuszu w którym jesteś tak jak tym co się dzieje na FO to wiedziałbyś że Konrad ostro walczy z nami i nieźle sobie radzi, więc jeśli ktoś tu ma rację, to na pewno jest nim wojownik który gra tam od początku, a nie szczekający ratlerek który poza gadaniem nie robi nic ;)
 

DeletedUser22861

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Zakros

słuchaj najpierw mi piszesz że wszystkich obrażam a potem wylatujesz że mam kij w tyłku to ja ci coś powiem i weź to do serca chłopcze

gdy sojusz prosi o pomoc to ty się kąpiesz z bratem w tym czasie na forum najgłośniej krzyczysz o wsparcie choćby nie wiem ile było buntów to ty jesteś priorytetem dla tego świata słyszałem że byłeś ulubionym ministrantem u proboszcza taki z ciebie wojownik jak z Filemona na piecyku mam dla ciebie w prezencie fortepianową strunę żebyś trochę się wyluzował z tym tyłkiem polecam ci cykutę na rozluźnienie i jak was wszystkich tak bardzo boli to złóżcie pozew zbiorowy do suportu sypnijcie srebrnikami i po kłopocie
 

DeletedUser23986

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Zakros

Od dzisiaj będę czytał to forum ciekawie tutaj widzę jest, lepiej niż na mapie gry.
 

DeletedUser22861

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Zakros

Spodziewałbym się wszystkiego, ale nie tego że nasz forumowy pieniacz dostanie zrypkę od kolegi z sojuszu :)

ps: wrsh dla twojej informacji Ko.nr.ad nie jest postacią anonimową w Uruskach, i nie był w byłych iksach, gdybyś się chłopie choć ciut interesował sprawami sojuszu w którym jesteś tak jak tym co się dzieje na FO to wiedziałbyś że Konrad ostro walczy z nami i nieźle sobie radzi, więc jeśli ktoś tu ma rację, to na pewno jest nim wojownik który gra tam od początku, a nie szczekający ratlerek który poza gadaniem nie robi nic ;)

kolega prędzej bym się ze sztosem zbratał niż z takim kolegą
i co mnie to ja nie gram dla Konrada czy kogoś gram dla siebie pomagam jak mogę jak trzeba proszę o pomoc a to że każdy się pieni jak coś napisze na forum to nie moja wina że wam już psycha siada bo tak na tej grze się skupiacie i powtarzasz się znowu więc widać że i wasze argumenty są grube jak sznurówki w butach na rzepy
 

DeletedUser22861

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Zakros

Eee jajogłowce, zmieńcie kanał, tu ludzie chcą krwi :)

ja już wiadra na krew przyszykowałem a tu cisza jak na pogrzebie
liczyłem na coś więcej z waszej strony płyty chodnikowe palenie kukieł czy chociaż by jakieś walki dzikich zwierząt no choćby jakiś ubuj rytualny
zawiodłem się
 

DeletedUser15806

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Zakros

ja już wiadra na krew przyszykowałem a tu cisza jak na pogrzebie
liczyłem na coś więcej z waszej strony płyty chodnikowe palenie kukieł czy chociaż by jakieś walki dzikich zwierząt no choćby jakiś ubuj rytualny
zawiodłem się
Moze jak Cie wlasny sojusz rozbierze to bedziesz jej mial wystarczajaco : )
 

DeletedUser22861

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Zakros

tanio nie sprzedam skóry dam info na forum to zawsze ktoś pomoże

jak nie mi to chociaż im :cool:
 

DeletedUser13253

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Zakros

Gdzie jest mój Bonifacy?

Jakiś Cerber skasował....
 

DeletedUser22544

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Zakros

tak pare słów odnośnie zdrajców , rudych lisów itp. .Przyszedłem na świat z wariorem i paroma kolegami z Pelli ,reset wariora był dla mnie szokiem, ale posypało sie w momencie gdy nagle x-sy miały 3 ak. z dnia na dzien robione przez marcinka,wbrew całemu założeniu soja,a także przeciwko graczom ,którzy grali tu od początku,niestety nikt się nas nie pytał o zdanie ,a pózniejsze wybory grqaczy m.in. moje to moja osobista sprawa i tyle w temacie - dziękuje za uwagę,

- - - Automatycznie połączono posty - - -

a.. i jeszcze jedno -- nie atakuje kolegów którzy kiedykolwiek ,podsyłali mi wsparcie :rolleyes:
 

DeletedUser23370

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Zakros

tak pare słów odnośnie zdrajców , rudych lisów itp. .Przyszedłem na świat z wariorem i paroma kolegami z Pelli ,reset wariora był dla mnie szokiem, ale posypało sie w momencie gdy nagle x-sy miały 3 ak. z dnia na dzien robione przez marcinka,wbrew całemu założeniu soja,a także przeciwko graczom ,którzy grali tu od początku,niestety nikt się nas nie pytał o zdanie ,a pózniejsze wybory grqaczy m.in. moje to moja osobista sprawa i tyle w temacie - dziękuje za uwagę,

- - - Automatycznie połączono posty - - -

a.. i jeszcze jedno -- nie atakuje kolegów którzy kiedykolwiek ,podsyłali mi wsparcie :rolleyes:

Ufff... to mogę się czuć bezpieczny :rolleyes: Dzięki :p
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser22861

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Zakros

siema co tam słychać w naszej ulubionej sześćdziesiątce?

dzieje się coś ciekawego bo na forum to brakuje kilku postów czyżby jakaś cenzura nam się tu wkradła?
 
Do góry