Sytuacja na świecie Zakros

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Zakros

Tak czy inaczej ciastka są dzisiaj ze smakiem kosztowane, kilka przejęć miały BTB, kilka SI, kilka Jarmarki, kilka Argonauci; łącznie ponad 20 strat i kilku graczy zrezygnowało już z gry. No i gorąco się zrobiło na forum :) No i utarto im nosa bo chyba myśleli że są tu równoważnym sojuszem względem BTB
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Zakros

zmieniając temat:
@ Anno, Adrian - kto jest Bogiem Wojny?:)

Imć tkaczysław.

Powinnam napisać, że pewnie teraz wchodzi w tyłek gmartowi, ale to pewnie jest truizm.

Przyjmuję zakłady, że w chwili gdu przejdzie, Bogowie Wojny zostaną tylko historią.
 
Odp: Sytuacja na świecie Zakros

Tak czy inaczej ciastka są dzisiaj ze smakiem kosztowane, kilka przejęć miały BTB, kilka SI, kilka Jarmarki, kilka Argonauci; łącznie ponad 20 strat i kilku graczy zrezygnowało już z gry. No i gorąco się zrobiło na forum :) No i utarto im nosa bo chyba myśleli że są tu równoważnym sojuszem względem BTB


Kilkanaście miast może padło ale straty w offie które ponieśli co poniektórzy gracze SI bądź jarmarku pokazują że łatwo nie było nam miasta zabrać.

Zahir konto skasował po topieniuu Iwki z tego co pamiętam...
 

DeletedUser15081

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Zakros

Off po to jest, żeby podbijać, a nie w mieście się kisić ;)
Na starcie wiadomo było, że łatwo nie będzie, ale kilkanaście miast do przodu jesteśmy, więc warto :)

Zahir strzelił szaraki po nieudanej akcji, ale u was troszkę więcej osób się wykruszyło
smiley_emoticons_blush-reloaded6.gif
 

DeletedUser11134

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Zakros

Kilkanaście miast może padło ale straty w offie które ponieśli co poniektórzy gracze SI bądź jarmarku pokazują że łatwo nie było nam miasta zabrać.

Zahir konto skasował po topieniuu Iwki z tego co pamiętam...

ano nie było. Tym większą przyjemność gra sprawia - jak się uda coś wyrwać godnemu przeciwnikowi. Mamy nadzieję na emocjonujące potyczki z Wami - bo to jest najprzyjemniejsze w grze.
 

DeletedUser23736

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Zakros

Off po to jest, żeby podbijać, a nie w mieście się kisić ;)
Na starcie wiadomo było, że łatwo nie będzie, ale kilkanaście miast do przodu jesteśmy, więc warto :)

Zahir strzelił szaraki po nieudanej akcji, ale u was troszkę więcej osób się wykruszyło
smiley_emoticons_blush-reloaded6.gif
Lepiej ze wykruszyli sie teraz niz jakby to mieli zrobic pozniej,a przynajmniej wiemy co to za grajki byly hehe
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Odp: Sytuacja na świecie Zakros

ano nie było. Tym większą przyjemność gra sprawia - jak się uda coś wyrwać godnemu przeciwnikowi. Mamy nadzieję na emocjonujące potyczki z Wami - bo to jest najprzyjemniejsze w grze.


Tutaj się zgodzę to czekanie do 18 czy kliny się udały czy był inny kolon itp... To jest najlepsze w tym wszystkim: )
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Zakros

A ja zawsze byłam pod wrażeniem Rogalinki i jej chłopaków - gdzieś tam ich poznałam w zakamarkach innych światów. Pokazują pazurki - BTB miasteczko wydrapali. A to podobno nie koniec.
 

DeletedUser23643

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Zakros

Kilkanaście miast może padło ale straty w offie które ponieśli co poniektórzy gracze SI bądź jarmarku pokazują że łatwo nie było nam miasta zabrać.

No ja dzisiaj poniosłem spore straty :) Gratki dla obrońców, nie spodziewałem się takiej ilości birem przed offy i niestety odrobiłem dzisiaj lekcję z pływania. :p Z tym, że starty offów da się odrobić, gorzej z miastami, bo ich już nie odzyskacie:cool: Mimo to jestem nadal pod wrażeniem tego jak poradziliście sobie w kilku obronach. pozdrawiam ;)
 

DeletedUser15806

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Zakros

A ja zawsze byłam pod wrażeniem Rogalinki i jej chłopaków - gdzieś tam ich poznałam w zakamarkach innych światów. Pokazują pazurki - BTB miasteczko wydrapali. A to podobno nie koniec.
Napewno nie koniec. To sytuacja identyczna do tej z Ciastkami. Oni moga lac nam miasta na peryferiach a my nie mamy jak sie odgryzc i bronic tez trudno. Ale tak jak w przypadku Ciastek . Kwestia czasu.
 

DeletedUser11073

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Zakros

no Gepard , niezła bajke pocisnąłeś na forum SI .Marnujesz sie na grepo , lepiej bajki pisz. Do tego z Tobą coś musi byc nie tak skoro twierdzisz ze ciastka są złe bo na juktasie nie podobało sie nam siedzenie pod Waszym butem tak jak to robi teraz kilka sojuszów względem bumów. Im to moze odpowiada ale nam to nie odpowiadało .Chyba proste do zrozumienia? niesamowitym żartem jest to ze legion niby sam walczył z całym swiatem. Legion na juktasie miał same pony i pakty i tylko jednego wroga , mówi Wam to coś ?
Jeszcze raz przepraszam wszystkich za to ze nie chcielismy być pod czyimś butem i ze mieliśmy własne plany. Niezapominajcie tylko ze hoolsi uratowali Wam tyłki uciekając do TBC.
Elektryczni z Legionu tylko nic nie odpisujcie bo nie zamierzam z Wami dyskutować.
Pozdrawiam


//ciach//Prawda jest taka,że dopóki "siedzieliście pod naszym butem" to wam jeszcze jako tako szło a jak urośliście to wam się ubzdurało że Legion pojedziecie.Jak to się skończyło każdy widział i wie
smiley_emoticons_auslachen2.gif
.Co do naszych Paktów i PON-ów to też bzdury jak zawsze wypisujesz.To właśnie Twój sojusz po odłączeniu od Legionu paktował ze wszystkimi dookoła żeby nas pojechać.Dla przypomnienia Legion miał na początku pakt z wami i z Hooligans a później z EE.Wy natomiast Pakty/Pony z Akwizytorzy,TBC,JD i kilka mniejszych sojuszy.Tak jak napisałem na początku proponuję sladox zmienić dealera
smiley_emoticons_irre.gif
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Zakros

Ostatnie dni w ogóle nie można się nudzić cały czas walki
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Zakros

A ja grałem w grę - Mage Knight (planszówka) - mega :)
A jakie wieści z frontu ? Jakaś wojna czy coś ?
 

DeletedUser15831

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Zakros

no Gepard , niezła bajke pocisnąłeś na forum SI .Marnujesz sie na grepo , lepiej bajki pisz. Do tego z Tobą coś musi byc nie tak skoro twierdzisz ze ciastka są złe bo na juktasie nie podobało sie nam siedzenie pod Waszym butem tak jak to robi teraz kilka sojuszów względem bumów. Im to moze odpowiada ale nam to nie odpowiadało .Chyba proste do zrozumienia? niesamowitym żartem jest to ze legion niby sam walczył z całym swiatem. Legion na juktasie miał same pony i pakty i tylko jednego wroga , mówi Wam to coś ?
Jeszcze raz przepraszam wszystkich za to ze nie chcielismy być pod czyimś butem i ze mieliśmy własne plany. Niezapominajcie tylko ze hoolsi uratowali Wam tyłki uciekając do TBC.
Elektryczni z Legionu tylko nic nie odpisujcie bo nie zamierzam z Wami dyskutować.
Pozdrawiam



Zejdz mistrzu na ziemie i ochłon troche.... 2 swiaty przegrałes.Przygladam sie jak ci idzie na 3 no i jaka bedziesz miał tym razem wymowke jak znowu przegrasz....
smiley_emoticons_kaffee2.gif
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Zakros

Ja wiem że to bezprzedmiotowe, ale nie mogę się powstrzymać :)

Naprawdę nie da się w to grać bez spinania i odsądzania innych od czci i wiary?
Toż to tacy sami ludzie jak my...Naprawdę...
I czasem fajniej się rozmawia z gościem, który Ci właśnie atakuje wioskę niż kolegą z sojuszu...
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Zakros

Aż tyle czasu trwało żeby znaleźć jakieś dojście do graczy Romy z M.35? :)
Toż ja gratuluję umiejętności nurzania się w szambie i wyciągania z niego szumowin.
Nie każdy tak potrafi, cieszę się, że sobie z tym świetnie radzisz.
Ktoś musi w końcu w tym kraju wywozić odchody innych.
Świetlana przyszłość przed Tobą :)

Naprawdę aż tak wiele dla Ciebie znaczy ta gra że żeby wygrać zniżysz się tak nisko by robić dla zwycięstwa wszystko?
Nie masz innych sposobów na dowartościowanie się niż wynik jaki wykręcasz na grepolis?
Swoją drogą - imponuje mi że aby powalczyć z nami czołówka świata potrzebuje aż czytania naszego forum i massów, bo inaczej boi się że nie da rady :)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Odp: Sytuacja na świecie Zakros

akson ja to wrzucilem dla zgrywu bo nic smiesznego tutaj nie ma jezeli uwazasz ze to mi w czyms ma pomoc to juz twoja sprawa mi nie zalezy na wygraniu tego swiata ;)
 
Do góry