Sytuacja na świecie Zakros

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser18668

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Zakros

No i zakros umiera, trzeba pomyśleć nad epitafium dla tego świata
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Zakros

Aligatory na razie nie zamierzają umierać :) Złotko z Akcjum leci, sura leci, wojsko w budowie, trzeba tylko na siłę wroga szukać :)
 
Odp: Sytuacja na świecie Zakros

Bo taki z niego gracz roku jak z koziej //ciach// traba

No z ciebie prawdziwy kozak w napadaniu 100 na 1 w otoczce 20 paktów i ponów .Proponuje ci znizyć sie do poziomu koguta i zająć sie moją koszulką :D
big_P1210889.jpg
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Zakros

Adrian i kto wygrywa ? :) musi byc tam Wam strasznie nudno z tą prędkością
smiley_emoticons_drunk.gif
 

DeletedUser15831

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Zakros

No z ciebie prawdziwy kozak w napadaniu 100 na 1 w otoczce 20 paktów i ponów .Proponuje ci znizyć sie do poziomu koguta i zająć sie moją koszulką :D
big_P1210889.jpg


Panie Kozłowski patrz sie pan na swoj poziom i serdecznie sie odemnie Odpierwiastkuj...:eek:
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser11073

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Zakros

No z ciebie prawdziwy kozak w napadaniu 100 na 1 w otoczce 20 paktów i ponów .Proponuje ci znizyć sie do poziomu koguta i zająć sie moją koszulką :D

a to ciekawa teoria sladox
smiley_emoticons_lol.gif
.Jak mnie pamięć nie myli to mieliśmy przez cały świat 4 Pakty/Pony czyli z wami (totalna pomyłka),Hooligans (kolejna pomyłka),V Kolumna i EE z którymi wygraliśmy świat za to Wy z każdej strony się obstawialiście Paktami/Ponami aby z nami tylko walczyć.Oczywiście nic wam to nie dało bo po prostu cieniutkie z was grajki
smiley_emoticons_baby_taptap.gif
 

DeletedUser15806

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Zakros

Nie wiem czy to wazne ale chcialem zdementowac pogloski jakobym konczyl gre na Zakros : )
 

DeletedUser15081

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Zakros

Na jakiej podstawie tak twierdzisz?
 

DeletedUser11134

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Zakros

Świat dopiero się rozkręca i najlepsze ma przed sobą, jak każdy świat o speedzie 1.
To FO Zakros umarło, bo nie będziemy tu pisać, jak co drugi wyraz nam wycinają.
Mężom przystoi w milczeniu się zbroić:))
 

DeletedUser9820

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Zakros

Wiedziałem, że jak tylko się odezwę to zaraz się pojawisz :D
 

DeletedUser15806

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Zakros

Nie wiem czy to wazne ale chcialem zdementowac pogloski jakobym konczyl gre na Zakros : )
Pomimo wszystko dalej jestem podejrzewany o oddawanie miast, czujki mi nawet sojusznicy wstawiaja : ) Dla wyjasnienia mojego stosunku do sprawy cytat nieco zartobliwy z rozmowy z kolezanka z innego sojuszu gdzie stalem sie tematem przewodnim .

gmart 11.02.15 o godzinie 20:37
A po co tu konczyc, tu mozna kwitnac 2 lata nie robiac nic : ) na koniec zrobimy jakas fuzje i sobie wygramy : )
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Do góry