Sytuacja na świecie Zakros

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser15806

Guest
Odp: Zakros Party

Biedny Walet, znowu się nim zagrywa, albo jako kartę przetargowa albo sposób na wywołanie wojny.
Ciekawy ster ktoś tutaj obrał.
Norbi tu chodzi o zasade ja o pare miast nie mialem pretensji , Wy non stop. I tylko o to chodzi. A umow nie lamie, przypomnij sobie jaka byla. I Bumy nigdy by SI nie zaatakowaly. Nigdy takiej umowy nie zlamalem. A multi w moim przypadku to juz lgarstwo czystej wody, nigdy nie mialem. A i graczy z cudaka to mnie wyjmowali a nie ja. Dlatego dawno temu napisalem ze juz mnie nie interesuja cudaki.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Zakros Party

hym...

Na szczęście nie jestem Norbifem
smiley_emoticons_irre.gif
ale rozumiem, ze mój post Ci się przykleił a chciałeś jemu odpowiedzieć ?
 

DeletedUser

Guest
Odp: Zakros Party

Co do sytuacji na Zakros, wypowiadania ponów i tego całego zamieszania wokół gmarta to należy zauważyć, że napisał po prostu obiektywnie jak to widzi.
Przecież nie trzeba być alfą i omegą, żeby zrozumieć co się dzieje. Naturalną koleją rzeczy było to, że po wciągnięciu Watów przez Bumy, nastąpi wojna SiH-Bum. Kiedy doszedłem do Bumów, od razu lobbowałem za uderzeniem w SiH. Niestety wtedy w Radzie Bum SiH miało swojego Haszka i nikt mnie nie posłuchał.
Naturalne jak piszę jest to, że SiH wypowiedziało pona Bum, bo po pierwsze i najważniejsze są sojuszem agresorów, a nie bobów i wolą się bić, a nie budować domki. Sprawa prosta, kiedy nie ma wroga, to trzeba tego wroga znaleźć.
Kolejna sprawa jest taka, że w obecnej sytuacji są naładowani wojskiem off, tak że tylko przemyślana taktyka obronna, powtarzam taktyka obronna, a nie obrona miast przyniesie sukces Bum.
Nie wiem dlaczego piszecie o szantażu gmarta. Przecież sprawa jest jasna, że jeżeli SI i Jarmarki wypowiedzą pona Bum i będą wspólnie z SiH walczyć od drugiej strony z Nami, to sprawa wojny rozegra się bardzo szybko. Nie będzie to żadne odkrycie, że po rozpadzie Bum zostaną gracze najsilniejsi psychicznie, którzy zapewne, aby kontynuować grę tutaj dołączą do jednego z pozostałych sojuszy, zapewne do tego, gdzie będzie im najbliżej.
To co napisał gmart, to nie jest żadne grożenie, żaden szantaż. To jest po prostu naturalna konsekwencja rzeczy, które będą miały miejsce w następnych kilku miesiącach.
Jeżeli, tak się zdarzy w przyszłości, że Bumów już nie będzie to SiH zaatakuje Ciebie Hini, Ciebie NorbiF i Ciebie Scypion, bo bedzie to naturalna konsekwencja zabawy w Grepolis i zrozumcie wreszcie, że to jest gra w pikselowe domeczki i pikselowe wojenki oraz to, że pisanie o zachowaniu praw, porządków, umów i człowieczeństwa jest co najmniej nie na miejscu. Bo czym Wy w zasadzie dowodzicie droga Rado każdego sojuszu? Wiecie czym, tak na prawdę niczym.
Pozdrawiam i zalecam mniej napinki, bo gmart ma rację i kiedy skończycie z Bum to SiH przyjdzie po Wasze miasta droga Hini i płacze na temat różnic między paktem, a ponem bedziesz mogła wylewać w zaciszu domowym.
 
Odp: Zakros Party

Co do sytuacji na Zakros, wypowiadania ponów i tego całego zamieszania wokół gmarta to należy zauważyć, że napisał po prostu obiektywnie jak to widzi.
Przecież nie trzeba być alfą i omegą, żeby zrozumieć co się dzieje. Naturalną koleją rzeczy było to, że po wciągnięciu Watów przez Bumy, nastąpi wojna SiH-Bum. Kiedy doszedłem do Bumów, od razu lobbowałem za uderzeniem w SiH. Niestety wtedy w Radzie Bum SiH miało swojego Haszka i nikt mnie nie posłuchał.
Naturalne jak piszę jest to, że SiH wypowiedziało pona Bum, bo po pierwsze i najważniejsze są sojuszem agresorów, a nie bobów i wolą się bić, a nie budować domki. Sprawa prosta, kiedy nie ma wroga, to trzeba tego wroga znaleźć.
Kolejna sprawa jest taka, że w obecnej sytuacji są naładowani wojskiem off, tak że tylko przemyślana taktyka obronna, powtarzam taktyka obronna, a nie obrona miast przyniesie sukces Bum.
Nie wiem dlaczego piszecie o szantażu gmarta. Przecież sprawa jest jasna, że jeżeli SI i Jarmarki wypowiedzą pona Bum i będą wspólnie z SiH walczyć od drugiej strony z Nami, to sprawa wojny rozegra się bardzo szybko. Nie będzie to żadne odkrycie, że po rozpadzie Bum zostaną gracze najsilniejsi psychicznie, którzy zapewne, aby kontynuować grę tutaj dołączą do jednego z pozostałych sojuszy, zapewne do tego, gdzie będzie im najbliżej.
To co napisał gmart, to nie jest żadne grożenie, żaden szantaż. To jest po prostu naturalna konsekwencja rzeczy, które będą miały miejsce w następnych kilku miesiącach.
Jeżeli, tak się zdarzy w przyszłości, że Bumów już nie będzie to SiH zaatakuje Ciebie Hini, Ciebie NorbiF i Ciebie Scypion, bo bedzie to naturalna konsekwencja zabawy w Grepolis i zrozumcie wreszcie, że to jest gra w pikselowe domeczki i pikselowe wojenki oraz to, że pisanie o zachowaniu praw, porządków, umów i człowieczeństwa jest co najmniej nie na miejscu. Bo czym Wy w zasadzie dowodzicie droga Rado każdego sojuszu? Wiecie czym, tak na prawdę niczym.
Pozdrawiam i zalecam mniej napinki, bo gmart ma rację i kiedy skończycie z Bum to SiH przyjdzie po Wasze miasta droga Hini i płacze na temat różnic między paktem, a ponem bedziesz mogła wylewać w zaciszu domowym.

Generalnie prawie w niczym się różnimy. Jedyny szczegół jest taki że w sumie nie o tym mowa. Mnie tylko zirytowało, że gmart co kilka stron(nawet na tej) pisze że nie łamie umów,że zasady...Najczęściej pisze to sam z siebie nawet nie wiadomo dlaczego bo nikt o to nie pytał albo wątek był zupełnie inny. Podkreśla to na siłe sam z siebie a ze mną miał umowę o północy i południe, co do której ja i o dziwo dla samego siebie wypełniłem w 100% a gmart w ogóle. Na początku było to incydentalne łamanie umowy, jakieś pojedncze miasteczka na m56 czy przyjęcie kilkoro byłych cyferek.
Natomiast przyjęcie Kolorowych kredek z centrum m66 czy nawet m67 to już był tak ordynarny numer że żeby po czymś takim pisać nadal publicznie że się nie łamie umów to ja to mogę odbierać tylko i wyłącznie jako prowokacja w moją strone bo znamy się z gmartem dosyć dobrze i za pewne o to chodziło żebym wybuchł.
Z chwilą przyjęcia kolorowych kredek, lub z chwilą kiedy inny lider Bumów(AiJi) użył do Sypiona zwrotu: "Daje Ci ultimatum..." pakty jakiekolwiek powinny być zrywane natychmiast bo to same policzyki w twarz ze splunieciem na koniec.
To, że zerwanie paktu nie nastąpiła z miesiąc czy dwa temu jest skutkiem tyko wielkoduszności i opanowania naszej rady bo gdybym ja decydowal to wojne mielibysmy dawno temu bo umowę gmart złamał dawno, AiJi doprawił i nie łączą nas już dawno żadne porozumienia. W moim odczuciu oczywiście:)
Szczeście dla SI ze ja nie mam nic do gadania bo byśmy byli już pewnie jak sojusz wariora kiedys;d
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser22646

Guest
Odp: Zakros Party

Co do sytuacji na Zakros, wypowiadania ponów i tego całego zamieszania wokół gmarta to należy zauważyć, że napisał po prostu obiektywnie jak to widzi.
Przecież nie trzeba być alfą i omegą, żeby zrozumieć co się dzieje. Naturalną koleją rzeczy było to, że po wciągnięciu Watów przez Bumy, nastąpi wojna SiH-Bum. Kiedy doszedłem do Bumów, od razu lobbowałem za uderzeniem w SiH. Niestety wtedy w Radzie Bum SiH miało swojego Haszka i nikt mnie nie posłuchał.
Naturalne jak piszę jest to, że SiH wypowiedziało pona Bum, bo po pierwsze i najważniejsze są sojuszem agresorów, a nie bobów i wolą się bić, a nie budować domki. Sprawa prosta, kiedy nie ma wroga, to trzeba tego wroga znaleźć.
Kolejna sprawa jest taka, że w obecnej sytuacji są naładowani wojskiem off, tak że tylko przemyślana taktyka obronna, powtarzam taktyka obronna, a nie obrona miast przyniesie sukces Bum.
Nie wiem dlaczego piszecie o szantażu gmarta. Przecież sprawa jest jasna, że jeżeli SI i Jarmarki wypowiedzą pona Bum i będą wspólnie z SiH walczyć od drugiej strony z Nami, to sprawa wojny rozegra się bardzo szybko. Nie będzie to żadne odkrycie, że po rozpadzie Bum zostaną gracze najsilniejsi psychicznie, którzy zapewne, aby kontynuować grę tutaj dołączą do jednego z pozostałych sojuszy, zapewne do tego, gdzie będzie im najbliżej.
To co napisał gmart, to nie jest żadne grożenie, żaden szantaż. To jest po prostu naturalna konsekwencja rzeczy, które będą miały miejsce w następnych kilku miesiącach.
Jeżeli, tak się zdarzy w przyszłości, że Bumów już nie będzie to SiH zaatakuje Ciebie Hini, Ciebie NorbiF i Ciebie Scypion, bo bedzie to naturalna konsekwencja zabawy w Grepolis i zrozumcie wreszcie, że to jest gra w pikselowe domeczki i pikselowe wojenki oraz to, że pisanie o zachowaniu praw, porządków, umów i człowieczeństwa jest co najmniej nie na miejscu. Bo czym Wy w zasadzie dowodzicie droga Rado każdego sojuszu? Wiecie czym, tak na prawdę niczym.
Pozdrawiam i zalecam mniej napinki, bo gmart ma rację i kiedy skończycie z Bum to SiH przyjdzie po Wasze miasta droga Hini i płacze na temat różnic między paktem, a ponem bedziesz mogła wylewać w zaciszu domowym.

Gdyby zrobili jak Ty chciałeś to byście mieli przecież od razu wojne na 2 fronty,z nami i z SI a przecież o to ciskają się niektórzy na forum :p a dwa to bumy szukały możliwosci wypowiedzenia nam wojny ale przede wszystkim szukały kogoś kto w tym samym czasie zajmie SI,nie znalazły i jest jak jest.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Zakros Party

sprawa jasna więc - czekamy na uderzenie SIHów w Boomy no i czekamy na rozwiązanie zagadki czy SI-JA dołączą do SIhów. No i pięknie się czyta dla wiekszości sojuszy jak komuś gorąco robi się pod zadkiem co widać po wpisach. Kto by pomyślał. A jak SIy dołączą się do SIHów, to inni ciśnięci do tej pory przez Boomy np. Roma, Rygory, T3 a przy okazji Leniowie Inv jak sfora rzucą się na to co pozostanie z BOOmów. I tak jak pisze MICZDUKAN, część BOOMów pójdzie do SIHów część do SIów cześć do Leniów część do Inv. I zakończy się piękny projekt mistrza intrygi tworzenia 5 akademii rozpirzonych po całym globie, szantażowania innych sojuszy, przekupywania liderów
 

DeletedUser

Guest
Odp: Zakros Party

ciach



A Ty dzięki czemu masz ten tytuł?
To Ty pisałeś po światach i nawet mało znajomych ludziach (jak ja), żeby na Ciebie głosowali. Moi znajomi na Ciecie głosowali:)
I tylko dzięki temu Norbi dostał 1 głos od Twojej znajomej (nie podam nicka, bo to znana osoba).
Zastanów się dobrze zanim coś napiszesz, bo to był Twój pomysł na takie zdobycie tego tytułu:)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser12059

Guest
Odp: Zakros Party

@sin
hmmm...aż mnie zatkało. To nie Baris, ale temat party, więc w sumie niech będzie. Z góry przepraszam Guzika, że go w to wmieszam, ale sprostuje Twoje informacje. Zanim ruszyło Baris to Guzik w trakcie jednej z rozmów zapytał czy z Wami nie zagram, miałem plany grać w innym soju, co do cudaków to powiedziałem od razu jak było, więc nikt nie powie, że nie wiedzieliście, a po trzecie od razu zaznaczyłem Guzikowi, że jeśli dożyję do cudaków to nie chce żadnych miast na nich ani w pobliżu-nie wierzysz sprawdz u źródła.
Odnośnie ostatnich dwóch linijek z szacunku dla osoby, która rzeczywiście Ci pokazuje pewne rzeczy nie będę się wypowiadać, ale jestem również przekonany, że killer też swoje 3 grosze dokłada do interesu.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser11134

Guest
Odp: Zakros Party

To co napisał gmart, to nie jest żadne grożenie, żaden szantaż. To jest po prostu naturalna konsekwencja rzeczy, które będą miały miejsce w następnych kilku miesiącach.
Jeżeli, tak się zdarzy w przyszłości, że Bumów już nie będzie to SiH zaatakuje Ciebie Hini, Ciebie NorbiF i Ciebie Scypion, bo bedzie to naturalna konsekwencja zabawy w Grepolis i zrozumcie wreszcie, że to jest gra w pikselowe domeczki i pikselowe wojenki oraz to, że pisanie o zachowaniu praw, porządków, umów i człowieczeństwa jest co najmniej nie na miejscu. Bo czym Wy w zasadzie dowodzicie droga Rado każdego sojuszu? Wiecie czym, tak na prawdę niczym.
Pozdrawiam i zalecam mniej napinki, bo gmart ma rację i kiedy skończycie z Bum to SiH przyjdzie po Wasze miasta droga Hini i płacze na temat różnic między paktem, a ponem bedziesz mogła wylewać w zaciszu domowym.
@ Micz - szantażem nie jest to, że gmart pisze o rozpadzie bumów, chociaż faktycznie trochę dziwne zakładac przed wojną rozpad najsilniejszego sojuszu, szantażem jest to, że gmart pisze do SI, że jeśli nie zrobia to czego on sobie zyczy, to zrobi wszystko, aby nam zaszkodzić w najbardziej wredny sposób, także po po rozpadzie swojego sojuszu.
Ponadto co do różnicy między paktem a PON-em to był sarkazm nie płacz, w w domowym zaciszu to ja wszystko na grepo robię. Ty nie?
Gmart ciągle pisze o uczciwości - więc do niego chyba ta uwaga.
Skoro straciłeś własny sojusz to może nie pisz do nas w stylu - zrozumcie wreszcie. My naprawde ogarniamy ogólnie rzecz biorąc. Co do tego czy SIH nas zaatakuje - być może kiedyś tak, sensem grepo jest wojna. Wówczas po prostu będziemy się bawić w wojne a nie płakać na forum. Jakbyś tu napisał, że w przypadku wypowiedzenia wojny przez SI Ty mnie z kolegami zaatakujesz, że będziesz mnie gnębił w dzień i w noc i zabierzesz wszystkie wioski to miałoby sens. Ale że Ty mnie SIHem straszysz to po prostu troszkę śmieszne jest:)))
Co do tego czym dowodzimy - niczym. Rada SI organizuje zabawę własnym graczom, aby mogli wolny czas spędzić atrakcyjnie.
 

DeletedUser15806

Guest
Odp: Zakros Party

Hini, Bumy juz od kilku miesiecy nie sa najsilniejszym sojuszem bo nie maja glowy, Norbi juz pare razy pisalem, umowa dotyczyla kierunku i byla jeszcze jedna cicha ktora zmasciles : ) a moze jeszcze nie, pomysle po weekendzie. Szantaz I grozby z mojej strony ??? Chyba nadinterpretacja . A Bumy jeszcze powalcza : )
 

DeletedUser11134

Guest
Odp: Zakros Party

Hini, Bumy juz od kilku miesiecy nie sa najsilniejszym sojuszem bo nie maja glowy, Norbi juz pare razy pisalem, umowa dotyczyla kierunku i byla jeszcze jedna cicha ktora zmasciles : ) a moze jeszcze nie, pomysle po weekendzie. Szantaz I grozby z mojej strony ??? Chyba nadinterpretacja . A Bumy jeszcze powalcza : )

No jeśli piszesz, że jak będziemy pomagać SIH użyczając deff, to zrobisz wszystko co w Twojej mocy, aby SI przegrało, i to w najwredniejszy sposób, to to jest szantaż. Warior pisał to samo, że będzie nas ścigał zza grobu za to że nie graliśmy przeciw wam, jak sobie to wymyślił..
Jak widac wszystkim nieszczęściom tego świata winne jest SI (micz to znowu sarkazm nie płacz:), które gra spokojnie swoje.
A za to ostatnie zdanie gmk to szacunek, bo wszyscy się już zaczęli czuć niezręcznie.. Jak Akson napisał, jeszcze żaden ogień nie popłynął.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Zakros Party

tak właściwie to juz ognie były
chyba 15 widziałem
 

DeletedUser15806

Guest
Odp: Zakros Party

No jeśli piszesz, że jak będziemy pomagać SIH użyczając deff, to zrobisz wszystko co w Twojej mocy, aby SI przegrało, i to w najwredniejszy sposób, to to jest szantaż. Warior pisał to samo, że będzie nas ścigał zza grobu za to że nie graliśmy przeciw wam, jak sobie to wymyślił..
Jak widac wszystkim nieszczęściom tego świata winne jest SI (micz to znowu sarkazm nie płacz:), które gra spokojnie swoje.
A za to ostatnie zdanie gmk to szacunek, bo wszyscy się już zaczęli czuć niezręcznie.. Jak Akson napisał, jeszcze żaden ogień nie popłynął.
oj Hini, mozesz wierzyc lub nie, ale ja o umowach pamietam i jak uslyszalem ze kolejne padaja to mnie ponioslo. Co by Norbi nie pisal to umowa byla prosta. I nie dotyczyla paru miast. Zalozenie Bumow od poczatku bylo jasne, poszalec, pobawic sie a potem tym ktorzy mieliby chec dac mozliwosc wygranej. I to juz miala byc dzialka sojuszu do ktorego by dolaczyli. Mnie to osobiscie nie dotyczy bo pisalem ze cudaki to nie dla mnie. Ale jak uslyszalem ze stalismy sie Waszym wrogiem nr 1 i bedziecie pomagac nas zniszczyc to rece mi opadly. O szczece nie wspomne. : ) .
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser11134

Guest
Odp: Zakros Party

oj Hini, mozesz wierzyc lub nie, ale ja o umowach pamietam i jak uslyszalem ze kolejne padaja to mnie ponioslo. Co by Norbi nie pisal to umowa byla proste. I nie dotyczyla paru miast. Zalozenie Bumow od poczatku bylo jasne, poszalec, pobawic sie a potem tym ktorzy mieliby chec dac mozliwosc wygranej. I to juz miala byc dzialka sojuszu do ktorego by dolaczyli. Mnie to osobiscie nie dotyczy bo pisalem ze cudaki to nie dla mnie. Ale jak uslyszalem ze stalismy sie Waszym wrogiem nr 1 i bedziecie pomagac nas zniszczyc to rece mi opadly. O szczece nie wspomne. : ) .

No nie, Ty napisałes Michałowi, ze bedziesz nas zwalczał w najwredniejszy sposób, a nie odwrotnie. I powtórzyłeś to na FO wczoraj.
Wszyscy chcą się pobawić, nie tylko Wy.Założenie, że cały serwer będzie czekał aż Bum się wybawi do woli było dośc ryzykowne jak widać. Naszym przeciwnikiem nr 1 są Ciastka. Zabraliśmy im kilkaset miast, Wam na razie ani jednego.
Więc nie wiem gdzie to usłyszaleś. Ale chyba nie ma co drążyć tematu, każdy powiedział co miał do powiedzenia, i jak na FO przystało, każdy został przy swoim zdaniu.
Co do cudów, to ostatnio to jest taka patologia, ze chyba nikomu na nich nie zależy. Troja jest nastepnym swiatem, że przekręty na cudakach oparły sie o prokuraturę, podobno poszło doniesienie o popełnieniu przestepstwa. Przedtem było Retimno ze sprzedawaniem za bezcen miejsca na cudaku wroga, przedtem Naksos i jakiś frajer co zawalił dwa cudaki i wiele innych swiatów, gdzie włamy na konta, rozwiązywanie sojuszy itd. były na tapecie.
Uważam, ze prokuratura powinna zabronić stawiac cudaki w tej grze pod rygorem zdelegalizowania gry w Polsce.
 
Odp: Zakros Party

ciach
A Ty dzięki czemu masz ten tytuł?
To Ty pisałeś po światach i nawet mało znajomych ludziach (jak ja), żeby na Ciebie głosowali. Moi znajomi na Ciecie głosowali:)
I tylko dzięki temu Norbi dostał 1 głos od Twojej znajomej (nie podam nicka, bo to znana osoba).
Zastanów się dobrze zanim coś napiszesz, bo to był Twój pomysł na takie zdobycie tego tytułu:)

Co zes Ala nabroila ze zielono sie zrobilo
ja na ten tytul sobie zapracowalem co niejeden gracz ktory tam gral to moze potwierdzic
smiley_emoticons_seb_zunge.gif

o mnie gracze jakos nie pisza jak o nim
i prosze mnie nie prownywac z graczem ktory nie raz zawiodl swoj sojusz do do kolekcji mozna zaliczyc kretacza oszusta bociarza i multikonciarza ja zadnym z wymienionych nigdy nie bylem i nie bede
smiley_emoticons_baby_taptap.gif


Nastepnym razem niech ktos w spodniach do dyskusji ze mna przystapi
ja wiem ze uczepilas sie jego jak 'rzep' psiego 'ogona'
ale bez przesady zeby kobieta za 'faceta' musiala stawac w obornie
sam zawiodlas sie na nim nie raz
smiley_emoticons_irre4.gif
 

DeletedUser15806

Guest
Odp: Zakros Party

Co zes Ala nabroila ze zielono sie zrobilo
ja na ten tytul sobie zapracowalem co niejeden gracz ktory tam gral to moze potwierdzic
smiley_emoticons_seb_zunge.gif

o mnie gracze jakos nie pisza jak o nim
i prosze mnie nie prownywac z graczem ktory nie raz zawiodl swoj sojusz do do kolekcji mozna zaliczyc kretacza oszusta bociarza i multikonciarza ja zadnym z wymienionych nigdy nie bylem i nie bede
smiley_emoticons_baby_taptap.gif


Nastepnym razem niech ktos w spodniach do dyskusji ze mna przystapi
ja wiem ze uczepilas sie jego jak 'rzep' psiego 'ogona'
ale bez przesady zeby kobieta za 'faceta' musiala stawac w obornie
sam zawiodlas sie na nim nie raz
smiley_emoticons_irre4.gif
Ale to jest fenomen, grac nie potrafi, lub nie chce. Zawalil ze swojej lub posrednio ze swojej winy ( tego nie wiem ) ludziom 2 lata gry a nawet Ci ktorych ja szanuje jak Junona czy Tomeq dalej go lubia. Ja tez. Niewiarygodne.
 

DeletedUser15942

Guest
Odp: Zakros Party

ty za to @mlody jestes przykladem z ktorego nalezy brac przyklad
jak bys poszedl do spowiedzi i zaczal o grepo nawijac to by ksiadzu by wlosy deba stanely
o mnie nic ciekawego nie napiszesz :rolleyes:
ile to ja multi nie mam na botach gram z checial bym poczytal :cool:

badz lepiej grzeczny bo bede musial przekazac 'mamie' zeby cie przez kolano przelozyla i na tylek wlala
nie zebym Grzeska bronil czy cos sam za nim nie przepadam ale nie podoba mi sie jak ktos komus cos zarzuca a sam o wiele gorsze rzeczy robil :eek:

chyba ze 'tereska' to napisala z twojego konta to chyba bedzie trzeba odbyc dluzsza rozmowe :D

adrian, prosze, nie mieszaj mnie w jakiekolwiek rozgrywki miedzy toba , a innymi graczami (nawet jesli to jest moj syn), i wydaje mi sie, ze na tyle mnie znasz, ze wiesz, ze nie unikam konfrontacji i na pewno nie pisze niczego na czyims koncie.....
nie gram na tym swiecie i nie zamierzam wiecej grac na swiecie razem z moimi chlopakami, bo z tego zbyt duzo problemow jest z support, ale i, prosze, nie wciagaj mnie w jakies rozgrywki... :)
pozdrawiam
Aga
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Odp: Zakros Party

Dlatego Grzesiek dzisiaj jestes w takiej sytuacji a nie innej
wysmiewacz.gif


adrian, prosze, nie mieszaj mnie w jakiekolwiek rozgrywki miedzy toba , a innymi graczami (nawet jesli to jest moj syn), i wydaje mi sie, ze na tyle mnie znasz, ze wiesz, ze nie unikam konfrontacji i na pewno nie pisze niczego na czyims koncie.....
pozdrawiam
Aga

Agus ja ciebie w nic nie mieszam zachowanie Mlodego malo mi pasowalo do ciebie ... ale..
wiec wybacz ze tak napisalem
Mlody chyba pomylil imprezy i nie dlatego po nim pojechalem po Grzesku tam jechal (ogolnie dla mnie to i moze na nim psy wieszac) Grzesiek to dorosolych chlop i sam sie powinien bronic tym bardziej ze jakos nie darzym siebie sympatia ... ale w tym przypadku sam nie jest od niego lepszy co oboje wiem ...
dalej nie kontynuowalem z nim tej dyskusji ze wzgledu na ciebie choc mi tam jeszcze cos odpisywal
 
Ostatnia edycja:
Do góry