Sytuacja na świecie Zakros

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser11134

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Zakros

No to przecież się nie krępuj. Do tysięcznego wpisu zostało mi osiem. jak dobrą spinę zrobimy to dzisiaj przeskoczę. Nawet sredno dobra wystarczy.
 

DeletedUser13230

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Zakros

No to przecież się nie krępuj. Do tysięcznego wpisu zostało mi osiem. jak dobrą spinę zrobimy to dzisiaj przeskoczę. Nawet sredno dobra wystarczy.

Problem jest taki, że ten post wyczerpuje mój limit na pierwsze 10 miesięcy roku na FO. :/
 

DeletedUser11134

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Zakros

Dokup abonamentu.
Przez cały miesiąc nic nie powiesz?? przecież za miesiąc nikogo tu nie będzie...
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Zakros

No wszystko ciach i wgl że każdy normalnie lody przełamuje itd... ale dajcie jakiegoś screna z cudaków ,że tak nie chcę być namolny.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Zakros

Patrzę i oczom nie wierzę. Twardzi z pierwszym cudem na prowadzeniu :D na 9 poziomie. Chyba nikt się tego nie spodziewał, maszynka do wygrywania- SIH zacięła się na piachu rzucanym przez Twardych, Jarmark, Sempersów, Regis, Niezwyciężonych, Poland Power i Mitycznych. Nie uwierzyłbym gdybym nie ujrzał na własne oczy. Do boju maluchy ! Nawet Roma i Lodziarze nie dali rady pomóc SIHom was dogonić ?
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser11134

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Zakros

"Lodziarze" - dobre:))
aegan, a gdzie Ty tak siedzisz, że wszystko widzisz?
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Zakros

Nie mogę powiedzieć bo ktoś bedzie miał nieprzyjemności . Nie pytać. Pytanie teraz o łaski z eventów czy się nie wypstrykaliscie bo możecie przegrać na ostatniej prostej. Ale chyba ktoś się przeliczył z swoimi siłami budując 7 cudów naraz. Lodziarze ? Tak mi sie skojarzyło oczywiście z nazwą a nie tym co robią z SIH :)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Zakros

Chyba nie ma jeszcze czym sie tak ekscytowac. Po pierwsze walka na skrócenia zapewne trwa a dystans straty SiH z poziomu 9 chyba spadł o połowe przy wejściu na 10. Po drugie świata nie wygrywa sie jednym cudem a nawet nie dwoma. Można wrócic do dyskusji jak pierwszą czwórke ktoś postawi. Co do Lodziarzy to ten przydomek lepiej pasuje szefom SI, TS, Jarmarków i reszty popleczników - w walce byli głównie na urlopach a wkrótce mogą jak dzieci w piaskownicy pobic sie miedzy sobą kto ma miec koronke a kto nie. Jest jeszcze jedna opcja - słynny multi Norbi odkreci jakiś swój znany numer bo jest jak słyszałem w tym miszczem
smiley_emoticons_irre4.gif
 

DeletedUser11134

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Zakros

@ Maneqin kimkolwiek jesteś, i obawiasz się pisać pod własnym nickiem, my się nie ekscytujemy na razie niczym, chociaż miło nam było, że byliśmy pierwsi na 9 lvl. Ale to tylko 9 lvl.
Natomiast Ty się ewidentnie denerwujesz. Uspokój się, to tylko gra przeglądarkowa.

- - - Automatycznie połączono posty - - -

Mnie najbardziej interesuje który cud teraz wyskoczy SIH na 9 lvl.
Maneqin wiesz coś na ten temat?
 

DeletedUser23718

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Zakros

Mnie najbardziej interesuje który cud teraz wyskoczy SIH na 9 lvl.
Maneqin wiesz coś na ten temat?
zdradzę Ci w tajemnicy tylko nie mów nikomu. To będzie popiersie dla Milorda o którym wspominał.
 

DeletedUser17348

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Zakros

Manequin trafiłeś w samo sedno,z wyjątkiem jednego...jaką koronkę?:D.
Śmiać mi się chce z jegomościa aegana który z radości aż przebiera nóżkami że Sih prawdopodobnie nie zbuduje 7 cudów w jednym podejściu,
rzeczywście to będzie dla nas traumatyczne przeżycie ale zaraz....nam do zwycięstwa potrzebne są tylko cztery:)
Swoją drogą zapewne SiH zabrało mu kilka wioseczek lub zrobiło "eksmisję" z tego świata że się taką "podjarkę" złapał:p
 

DeletedUser19222

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Zakros

Mnie bawi ten ktos, bo to kolejny gieroj co to ukrywa swój nick bo sie po prostu wstydzi iz ciach dostal.
Zreszta to jakas dziwna moda na zakros bo tu juz byli tacy gracze co to tytul ciachmaja a jakos nie chcieli sie przyznac jako kto graja i jakos dziwnie szybko znikali z serwera "bo czasu nie ma, bo zycie prywatne, bo zawal brudu pod paznokciem etc"
Tjaaa...
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Zakros

Hini,
ja pisze pod swoim nickiem. Gdyby to nie był nick powiązany z grą to nie było by możliwe sie zarejestrowac i tu zaistniec. Nie napisałem, że gram na Zakros ale to nie znaczy, że nie znam ludzi którzy tu grają i stąd mam bieżące wiadomości. Kibicuje w wyścigu SIH ponieważ oni, Roma i Loża jako jedyne sojusze grają honorowo i załatwiają swoje sprawy przy pomocy offa i deffa. Co do kolejnych 9-tek skoro pytasz to klikaj co 10 minut ranking bo jak znam SiH to możesz sie zdziwic w każdej chwili
smiley_emoticons_winken4.gif
 
Odp: Sytuacja na świecie Zakros

Rozumiem, że tyle złości,jadu i splunięć im bliżej końca świata, tyle podkreślania tego co honorowe i śmieszne bo chcecie bardzo podkreślić jak Wasze zwycięstwo będzie zasłużone. Bardzo się staracie aby wybrzmiało i nie było wątpliwości kto zdominował. Boicie się kolejnych dareksów i innych takich, którzy nawet jak przegrają to będą zwycięzcami:cool:

Bez obaw. Na tym świecie cyrków nie będzie. Od głównego konkurenta dostaniecie gratulacje od razu po 4 cudzie a potem po 7 a Zakros nie będzie kolejnym światem gdzie 'moralny zwycięzca' przegrał.
 

DeletedUser17348

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Zakros

Rozumiem, że tyle złości,jadu i splunięć im bliżej końca świata, tyle podkreślania tego co honorowe i śmieszne bo chcecie bardzo podkreślić jak Wasze zwycięstwo będzie zasłużone. Bardzo się staracie aby wybrzmiało i nie było wątpliwości kto zdominował. Boicie się kolejnych dareksów i innych takich, którzy nawet jak przegrają to będą zwycięzcami:cool:

Bez obaw. Na tym świecie cyrków nie będzie. Od głównego konkurenta dostaniecie gratulacje od razu po 4 cudzie a potem po 7 a Zakros nie będzie kolejnym światem gdzie 'moralny zwycięzca' przegrał.

NorbiF -dlaczego od razu złość,jad,splunięcia...?Trochę delikatnej uszczypliwości z mojej strony (ten model tak już ma;)). Nie mogę wypowiadać sie za wszystkich ale wierz mi że zdecydowana większość nic nie ma to graczy byłej już "SI" to że teraz jesteśmy po przeciwnych stronach barykady nie oznacza że gdzieś tam w przyszłości też tak będzie. Nie wydaje mi się również żebyśmy Wam okazywali brak szacunku,
jeżeli Wy wygracie ten świat również będę jednym z pierwszych który złoży gratulacje:)
 

DeletedUser11134

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Zakros

Hini,
ja pisze pod swoim nickiem. Gdyby to nie był nick powiązany z grą to nie było by możliwe sie zarejestrowac i tu zaistniec. Kibicuje w wyścigu SIH ponieważ oni, Roma i Loża jako jedyne sojusze grają honorowo i załatwiają swoje sprawy przy pomocy offa i deffa.
smiley_emoticons_winken4.gif
Wracam honor. Wierzę, że nie grasz na Zakros.

@ Orlando - dzięki:) Milord na pewno zasługuje na uhonorowanie:)
 

DeletedUser15791

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Zakros

Honor w grze komputerowej ?! Własnym oczom nie wierzę ! Chyba naczelny SiH już dawno wyśmiał to ! Doktorku potwierdź moje słowa !
 
Do góry