Sytuacja na świecie

  • Rozpoczynający wątek Squnqs
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser

Guest
Eeehhh...

To, że jest słaby, wywnioskowałem z Twojej wypowiedzi, ale o szczegóły mi chodzi...np. : notorycznie psuje akcje/traci miasta jedno po drugim..?
 

DeletedUser

Guest
niestety post o który chodziło został wykasowany przez moderatorów tego forum jak i również inne wpisy i nie mogę ci przedstawić w którym miejscu powinieneś czytać i o co się rozchodzą ostatnie kilka wpisów:confused:






a po drugie szukasz z którego sojuszu pochodzę;) to ci powiem z twojego:eek:
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Oho

A rzeczywiście, pisałeś coś o tym, zanim skasowano...
To o czym pogadamy?
O klęsce jakiego wroga? ;]
 

DeletedUser

Guest
Wszystko w swoim czasie a kto następny zniknie to mnie to tyle co i nic, ja w tym interesu mieć nie będę ani jakichkolwiek z tego tytułu profitów czy medali:p
jak zawalczysz to tak mieć będziesz :)

Nie boję się wcale tych grubych i długowłosych ludzi. Boję się raczej tych innych, bladych i wysmukłych.

— Gajusz Juliusz Cezar
 

DeletedUser

Guest
No... ostatnio ostro jest w mojej okolicy, aż mi port nie nadąża
kiedyś mnie denerwowała nuda, a teraz nie mam wytchnienia...ale dajemy tam radę w te kilka osób, co są na m-cu ^^
a Ty z kim tam walczysz, bo ja z M-C-R..?
 

DeletedUser

Guest
Z tego co mi wiadomo powstają dwie koalicje północ i południe więc się zacznie wkrótce odsiew jedni na tym skożystają inni będą przeklinać ten czas
 

DeletedUser

Guest
No proszę tajemniczy informator i jego mrożąca krew w żyłach informacja zapowiadająca nadejście armagedonu na świecie delta:p
hehe pożyjemy zobaczymy..

A jakie to ka-tety wygadane się zrobili...
Kolega drugi tajemniczy to pewnie jakiś ukryty tytan ale nie będę się wtajemniczał w to.
A monia no cóż szkoda że odeszłaś jak widzisz szykują się zmiany;)
 

DeletedUser

Guest
Ostatnio się więcej dzieje z dala ode mnie, ale akcja tuż w sąsiedztwie uatrakcyjniła mi życie, a mcr stają się historią, tak jak tltc...ci to normalnie "popłynęli" ^^
 

DeletedUser

Guest
tak.. tak... w większości do Mrówek nie do nas.
A tak P.S. Obivan naucz swoich żołnierzy że szermierze nie są do ataku.
Chodź w sumie to nic nie mów mi się podobają takie ataki.
 

DeletedUser6946

Guest
Nom Do nas (mrówek) ;P
TLTC to przeszłość ;p
samo PD to przeszłość ;)
Sam wódz TLTC maciukrk został z jednym miastem (175 pkt)
Tak mnie straszyła a sam skończył na dnie ;)
ale co będziemy wspominać stare dobre czasu...
Teraz mamy inne wojny, też fajne ;)
co do ka-tet to fakt, niektórzy z nich nie umieją grać, atakują defem a bronią się ofem ;P
A kto to to już sami Się kiedyś dowiecie ;)

Ale mniejsza o to kto walczy, tak walczy ;)
nie umie, szybko skończy na dnie ;P

 

DeletedUser6960

Guest
Czepiasz się i tyle:D
Niektórzy gów.... wojo ślą na ..... graczy:D
Bez urazu kolego, ale skoro on z tobą walczy takim wojem to niestety te wzorce pewnie zaczerpnął wprost od swego przeciwnika.
Pozostawmy te niekończące się kłótnie bez komentarzy, bo tej koalicji nie uda nam się nigdy zbudować.
 

DeletedUser6946

Guest
Bez urazu kolego, ale skoro on z tobą walczy takim wojem to niestety te wzorce pewnie zaczerpnął wprost od swego przeciwnika.

Wiesz gdybym nie był kulturalny i nie miał szacunku do innych graczy, bym tobie bardzo wygarnął i podał duużo złych argumentów na temat twojej osoby, no ale powstrzymam się ;)
Masz tu rację musimy tu stworzyć zgraną koalicję a nie się kłócimy... ;)


 

DeletedUser6960

Guest
To miłe.
Powrócić na top nr 1 w rocznicę grepo:eek:
Gratulacje dla wszystkich z sojuszu Ka-Tet:D
I tych co w nas nie wierzyli i źle życzyli:p
 

DeletedUser

Guest
Nom Do nas (mrówek) ;P
TLTC to przeszłość ;p
samo PD to przeszłość ;)
Sam wódz TLTC maciukrk został z jednym miastem (175 pkt)
Tak mnie straszyła a sam skończył na dnie ;)
ale co będziemy wspominać stare dobre czasu...
[/img][/url]

Miasto mam by obserwowac czy zachodza jakies zmiany apropos grepolis 2.0 (Swoje konto skasowalem) niestety widze ze nic sie nie dzieje a szkoda bo na obietnicach sie skonczylo a wersja 2.0 moze sie pojawic i w czerwcu. Gra sie poprostu zrobila nudna po odejsciu naszych czolowych graczy. Szczerze zainwestowalem w gre i Innogames kolo 150 funtow w ciagu roku tylko kupujac zloto w zamian za brak rozwijajacej sie rozrywki a szkoda...

Najlepszy okres gra miala chyba miedzy czerwcem a wrzesniem 2010 kiedy byly wakacje bo potem czesc wrocila do szkoly i skonczylo sie aktywne granie.

Co do Moni81 to nie laska tylko koles grajacy wczesniej pod nickiem Cykor89
Byl u Nas gdzies na forum link do jego profilu na nk...
 

DeletedUser

Guest
Maciek, widzę ze jestes lepiej poinformowany ode mnie kto gra na Moni ;D;D
a to cie zmartwię, Cykor nir gra na Moni, pewnie gra na duńskich, niemieckich czy jeszcze innych serwerach ;D

widzę, ze mieliście dobrego informatora skoro nawet linki do nk wam przesylal ;D;D a mojego zdjęcia nie było ?? ;D;d


nudy sa rzeczywiscie, ale juz niedlugo , rewolucja nam sie szykuje jak pewien sojusz x sie nie otrzasnie i nie da wodzic sie Parówka za nos ;/
 
Do góry