Sytuacja na świecie

  • Rozpoczynający wątek Squnqs
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser

Guest
skor omrowki sa waleczne to pozwolcie im stanac na solowke na Noekami bez pomocy ofensywnej i defensywnej udowodnie jay oni sa naprawde
ale znajac zycie do tego nie dojdze..
 

DeletedUser

Guest
nie miales z nimi doczynienia, bo w koalicji bylismy dlugo, moze pokażą na co ich stac, mężczyzno ;p

a swoja droga to nie obrażajcie ich tutaj , tylko w grze powalczcie, a tu raporty powstawiajcie

a w sumie czas pokaze,

dobranoc, byli koalicjanci
 

DeletedUser

Guest
wystarczy ze widzialem ich raporty oni niemogli przejac nieaktywnego konta a co dopiero stanac do walki z kim na rowni nie mowiac juz o kim lepszym :)

dajcie im szanse udowodnic wtakim razie i pozwolcie na 1v1 :) z Nami
 

DeletedUser

Guest
@monia & comment

i wogóle skonczcie z ta nuda , jaka nuda, nudzilo sie trzeba bylo zorganizowac akcje na wroga, malo ich mielismy, i to jeszcze w waszych okolicach, pisalam zróbmy akcje, wypisalam plan, to nikt po za paroma sie nie ruszył, ale na nude to narzekaja, brawo

pisze tu o tych co widzieli ukryte ,
ale nie wszyscy tak mieli...niektórzy się BARDZO nudzili siedząc "w miłym towarzystwie sąsiedzkim" i to właśnie z myślą o tych ludziach

np. ja - jednocześnie mam 2 fronty, w tym: posuwając się powoli na SW, trafiłem pomiędzy wspaniałe cele z mcr, ale ledwo zacząłem się szykować do ataków na "tych ludków", ci zostali wzięci pod dach soja z paktem z nami...wściekłem się, bo brali każdego, jak szło, po kolei, a mi groziła ŚMIERTELNA NUDA w tamtym rejonie...a TA decyzja spowodowała, że od poniedziałku będę miał radochę z najazdów na sąsiadów ;P ,bo weekend będzie zawalony tym 1. (ciekawszym) frontem =D
niektórzy z nudów już chcieli odchodzić, a tak - proszę bardzo ;P

WAR = FUN! =]
...i jest zabawa!
Także, mimo że nie jestem aż tak groźny, a jestem w tamtej okolicy jednym z nielicznych Norków, wszyscy poczęli chować się pod strzechę paktu, więc co można robić?...i nagle pakt magicznie znika...no i..? :D
co teraz droga moniś powie...tfuu...napisze? :)
chociaż moja sytuacja nie była aż tak drętwa, zawsze coś się zmienia ;-D
pozdrawiam!
 

DeletedUser

Guest
Maxi i donny, dlaczego obrażacie Monikę???
Zaczeła się jakaś jazda z mrówami a Wy macie jakieś dziwne pretensje do Moni, nie wiadomo o co.... :/
 

DeletedUser

Guest
....coś tam się zaczeło dziac między Nami a mrówami, to Sobie z Nimi powalczmy, a nie jakieś "wonty" do Moni, ch... wie za co i o co... :/
tak więc mała wojenka bez proszenia o wsparcie innych sojuszy?
bart-czekam na odp od Ciebie...
 

DeletedUser

Guest
napisze, tylko tyle, i juz sie nie udzielam jeżeli chodzi o ten temat.


Norkowie atakuja kogo chca :):) i z kim chca :)

jutro bede atakowal mrowki razem z parowkami ,po jutrze Tytanow z chlopakami z Persji a za 3 dni caly serwer zatakuje mnie :p
byle byla dobra zabawa :)
wiec prosze traktujcie to jaka gre gdy zobaczycie raport o 6;00;01 :)


chciałeś zabawy , to masz i chyba cały serwer wykrakałeś, wiec teraz nie marudź i nie narzekaj, ze chcesz 1 vs 1 , Mrówki są w koalicji, byleś widziałeś jak to działa, będą info o pomoc - wysyłamy, o ataku - wysyłamy, po to jesteśmy w koalicji, nasi koalicjanci zawsze pomoc otrzymają, i pewnie vice versa.

chciałabym, tylko zaznaczyć, ze nie zaatakowali pierwsi ze względu na dawne czasy, a wy ?? nie minęło 24h i już puściliście ataki ;C,

teraz trzeba wypić co się nawarzyło, i grać albo odejść z godnością, a nie obrażać, mrówki - do przed wczoraj koledzy z koalicji.
także na zdrowie, i do usłyszenia na grze .

i w ogóle to fajna chcieliście dać rozrywkę , mieliśmy wroga Parówki, Persie, SPQR, wiec o jakiej rozrywce piszesz??

zerwać z koalicjantami, zmówić się z Parówkami i ruszyć na byłego koalicjanta, brawo za pomysł, trzeba być mistrzem, żeby to wymyślić.

Świrek, ;*,:*, mnie tam nikt nie obraził, chyba ;d;D
 

DeletedUser

Guest
oj tam oj tam :> tylko przyświrowałem żeby nadac smaczku tej całej dyskusji ;) :*
 

DeletedUser

Guest
napisze, tylko tyle, i juz sie nie udzielam jeżeli chodzi o ten temat.





chciałeś zabawy , to masz i chyba cały serwer wykrakałeś, wiec teraz nie marudź i nie narzekaj, ze chcesz 1 vs 1 , Mrówki są w koalicji, byleś widziałeś jak to działa, będą info o pomoc - wysyłamy, o ataku - wysyłamy, po to jesteśmy w koalicji, nasi koalicjanci zawsze pomoc otrzymają, i pewnie vice versa.

chciałabym, tylko zaznaczyć, ze nie zaatakowali pierwsi ze względu na dawne czasy, a wy ?? nie minęło 24h i już puściliście ataki ;C,

teraz trzeba wypić co się nawarzyło, i grać albo odejść z godnością, a nie obrażać, mrówki - do przed wczoraj koledzy z koalicji.
także na zdrowie, i do usłyszenia na grze .

i w ogóle to fajna chcieliście dać rozrywkę , mieliśmy wroga Parówki, Persie, SPQR, wiec o jakiej rozrywce piszesz??

zerwać z koalicjantami, zmówić się z Parówkami i ruszyć na byłego koalicjanta, brawo za pomysł, trzeba być mistrzem, żeby to wymyślić.

Świrek, ;*,:*, mnie tam nikt nie obraził, chyba ;d;D

mnie sie juz nie chce z toba dadac...bo zadna rozmowa niema sensu..
pomylilas gre militarna z kurnik.pl
i nie nazekam o co??? o to ze mi pkt dajecie n nastepna mrowcza wioske?? hahah

a teraz jeszcze bede atakowal z kim?? sie zdziwicie :)
cikawe co wtedy napiszesz..lub inaczej Ty juz nic nie pisz..bo szkoda to nawet czytac

a mrowki beda obrazane i bite w te mrowcze lby bo po to sa mrowki skoro oni nie maja kultury to dlaczego ja mam miec??
moze i wy Tyani jestescie z Samarytani :) ale ja nie i juz nie mam litosci dla nich

to nie ja wymienialem informacje z mortim tylko mrowki..
a jak takie prostej sprawy nie portafisz zrozumiec to oddaj wladze pierwszemu lepszemu facetow w swoim sojuszu..
a kwintesencja waszej wielkiej milosci bylo podpisanie paktu z MCR cale 10 minut po naszym odejsciu:):)
nasuwa sie slowo zdr.... :)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser6946

Guest
My się chowamy za koalicją tak ? buhahaa
A jak wy nie dawaliście sobie za parówami ?
robiłeś ciągłe tematy na forum akcja tu akcja tam...
przecież wy taki wielki sojusz to stań z parówkami 1 na 1 (norek)
A nie potrzebujesz do walki 3 innych sojuszy...
Świrek, ty masz do tych 3 miast 2h+ a ja mam do cb z innych trochę więcej :)
przesuń się do mnie jak ja przesunąłem się do Ciebie a będziesz miał odp :)
 

DeletedUser9055

Guest
no ciekawe

widzę maxi że w knowaniach i obrazach jesteś dobry , najpierw szukasz pomocy gdzie się da by parówki was nie zjadły a jak ją otrzymujesz knujesz przeciw nam , a gdy tylko wszystko wychodzi na jaw to robisz wszystko by tylko zwalić na kogoś innego całą winę,
proponujesz walkę 1:1 a popatrzyłeś na liczbę pkt i członków w obu sojuszach pewnie dla ciebie to nie jest ważne bo jesteś ze sojuszu TOP1 i wszyscy pozostali to cieniasy,
teraz trafiliście na wojowniczy sojusz , choć słabszy od wa na pkt i w liczbie członków i nie TOP1 delty ale odczujecie nasze zgranie ,
czas więc powalczyć by z nudy mole futer norkom nie zjadły
 

DeletedUser

Guest
BART ty jestes ostatnia osoba ktora moze cokolwiek powiedziec ryby i dzieci glosu niemaja jak by byl kogiel to by wytlumaczyl ci dokladnie dlaczego

Joniec - ja pisze to co mysle po serji waszych oszczerstw
dostales jako 2 wiadomosc (wiesz oczym mowa)
i co niezareagowales na te oszczerstwa pod naszym kierunkie trudno
a teraz sie bawimy
prawda jet taka ze wasz koniec jest nieunikniony bo wy napewno nie wygracie wojny z Parowkami niemacie umiejetnosci .. wiesz oczym mowa sam domnie pisales :) o tym
wiec blagam Cie nie piesz ze ja o plakalem o pomoc..chcialem rozruszac to wasze towazystwo wzajemnej adoracji coz bylo fajnie i sie skonczylo przyjmij na klate ze za slabi w uszach jestescie by grac jak wojownicy grajcie jak mrowki tak jak potraficie 50 v 1 :)
i nazywaj to Odwaga i Mestwem
 

DeletedUser9055

Guest
nie ma sensu

nie ma sensu widzę wdawanie się z tobą w dyskusje, nawet parówki przyznały że mrówki więcej im szkód wyżarzają niż norki, jak to parówki napisały potraficie tylko nieaktywnych atakować i przejmować, czas pokaże kto na kim pkt ataku zdobywa
 

DeletedUser

Guest
lepiej bys niemial bo naprawde niemam ochoty uprzykrzac ci zycia--nie ja ci go dalem i nie mnie decydowac o jego dlugosci..

co do piratow ..hmm srednio pamietam taka wypowiedz przeslij mi na priva
i nie dukam tylko mam pretenscje


nie ma sensu widzę wdawanie się z tobą w dyskusje, nawet parówki przyznały że mrówki więcej im szkód wyżarzają niż norki, jak to parówki napisały potraficie tylko nieaktywnych atakować i przejmować, czas pokaże kto na kim pkt ataku zdobywa


No widze jestes dwu licowym (tu sie wulgaryzm nasuwa ale..)
powiadasz ze Norki przejmuja puste wioski...
http://www.grepo-world.com/search.php?language=polish&land=pl

tu masz calom prawde..
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser6946

Guest
maxiboy 05-03-11 o godzinie 12:17
jak dacie rade to jak najbardziej.. to co lecimy 4 sojuszami na piratow???

maxiboy 05-03-11 o godzinie 12:25
pirata zrobimy jednorazowy dojazd by zoabzcayli sile koalicji taki pozaz sily :) wiec nakrecak mrowki ja podam czas


niech wszyscy patrzą :)
 

DeletedUser

Guest
nie chce mi się wypowiadać na temat sytuacji jaka zaponowała bo chodzby norki wypowiedziały wojnę całemu światu grepo to i tak jako ich lojalista zostanę z nimi.
Ale mam jedno ale do kolegi barta.
Jeszcze jedno słowo na temat że jesteś taki kozak to zgłoszę ciebie do suppotu.
Bo radze kolędze nauczyć się czytać regulamin.
Po pierwsze spadek konta bez wiedzy administracji jest nie legalny.
Po drugie już byłeś karany za multi.
Po następne co za to jeszcze oberwiesz próba wymuszenia konta od innego gracza.
Nic ci nie powiem ale synku czeka cię global jesteś odstrzelony papa.
 

DeletedUser6946

Guest
Ja nie kozakuję :)
Konto dostałem dawno temu, dawno...
wymusiłem ? nie to był żart i od razu to napisałem :)
To maxi i inni wchodzili na konto po sirbku...
Ale charakteryzuję się tym że ja nie podaję nikogo do supportu ;)
Podam cię, Ty znikniesz z delty i nie będzie zabawy bo o 1 wroga mniej :)
wolę z kimś powalczyć niż podać go do supportu i żeby zniknął...
 

DeletedUser6946

Guest
To był żart :)
ja gram uczciwie i mam zamiar tak grać :)
gdybyś wiedział support raz się pomylił i mi cofnął bana :)
chcesz, zgłaszaj :)
najwyżej zejdę z tego świata...bez walki z tobą bo nie dałeś mi takiej szansy :)
także możesz być pewny, ja gram uczciwie :)
 

DeletedUser

Guest
haha to zakonnicą powinieneś zostać jak taki uczciwy jesteś...
ja to widzę że kolega z tonu zszedł też będziesz się szczycił jak skończę grę że mnie zjechałeś tak samo jak przypisałeś sobie wyelimnowanie maciukrk, kogiel-mogel i Ksantypa123. o tuż do twojej świadomości koniec gry to jest co innego niż pokonanie przez kogoś.
 
Do góry