Sytuacja na świecie

  • Rozpoczynający wątek Squnqs
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser6946

Guest
Nie przypisałem se ich przegranej...

Po prostu ich miasta zdobyte przeze mnie były moim największym osiągnięciem dotychczas... źle zrozumiałeś :)
a jeżeli chodzi o ton nie popuściłem go przez to że zagroziłeś mi supportem tylko po prostu nie mam czemu się TERAZ unosić...
I nie miałbym powodu ogłaszać że JA cię pokonałem bo nie walczę z tobą na co dzień jak to robiłem z koglem.
Pamiętasz jak miałeś mnie za szpiega TLTC ? i co, byłem nim ? nie ! więc już masz argument że nie oszukuję :)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
jak zwał tak zwał inaczej to czytałem.
A co do sytuacji to niech będzie wypowiem się.
Najbardziej żałuje rozwodu z tytanami bo to bardzo porządny sojusz i mam do nich ogromny szacunek zwłaszcza do nie grającego już chyba Pawła.
No i również ja gdyby nie to zakończyłbym grę ataki puszczałem od tak sobie żadnych synchronów zero planowania wszystko na spontanie.
Ale teraz sytuacja zrobiła się ciekawsza i z chęcią wchodzę na grepolis jeśli zostanę pokonany pogratuluje zwycięzcom.
I nie zgodzę się z maxiboy że joniec punkty natrzepał na czymkolwiek... żeby stać się top 1 w czymkolwiek na prawdę trzeba zdolności.
 

DeletedUser6946

Guest
Ja to samo, Nuda to może nie była aż taka ale była...
A teraz z przyjemnością się wchodzi oczekując na jakieś ataki :)

I joniec, fakt jest godny podziwu bo napracował się na pozycję TOP1 najlepsi atakujący...
Ale w tym to się tu z tobą nie zgodzę. Niektórzy TOP1 rankingu ogólnego nie trudzą się aż tak bardzo żeby zdobyć ten tytuł tylko robią codziennie festyn i nieraz wyślą atak...
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Wiecie, dla mnie jest bez sensu to wzajemne skakanie sobie do oczu :/
Jakieś wzajemne oskarżenia... obelgi.... Czy to jest naprawdę konieczne?
Przestaliśmy być koalicjantami i wzajemny szacunek poszedł w diabły :/
 

DeletedUser

Guest
Wiecie, dla mnie jest bez sensu to wzajemne skakanie sobie do oczu :/
Jakieś wzajemne oskarżenia... obelgi.... Czy to jest naprawdę konieczne?
Przestaliśmy być koalicjantami i wzajemny szacunek poszedł w diabły :/

Z tą jedną wypowiedzią się zgodzę.Nie potrzebne to wszystko.

Mrówki napadły na mnie w sumie bez powodu.Bo im pasowały moje miasta??CZY JAK TO MI JONIEC POWIEDZIAŁ,ŻE SAMOTNI GRACZE NIE MAJĄ TU SZANS.Przed koalicjantami podali inne powody,robiąc ze mnie kreta i nie wiadomo kogo jeszcze.tak że w sumie do tej pory nie znam prawdziwego powodu,mogę się jedynie domyślać...Jednak i to nie powód by kogoś obrażać i proszę również swoich sojuszników by tego nie robili z jakichkolwiek powodów.Można powalczyć i bez tego...
 

DeletedUser

Guest
Norki, norki ,norki, napiszę tyle a cmoknijcie Mrówki ,Tytanów i Ka-Tet w ...
gdybyście byli bliżej to nie mielibyście czasu na pisanie takich dyrdymałów tylko błagali siebie nawzajem na swoim forum
"proszę o pomoc"
war.gif
:p

Nie boję się wcale tych grubych i długowłosych ludzi. Boję się raczej tych innych, bladych i wysmukłych.

— Gajusz Juliusz Cezar
 

DeletedUser5722

Guest
I ja się zgodzę z dziewczynami.
Nie chce mi się dyskutować kto co zrobił a kto nie.
Jedno mnie ciekawi, kiedy NOREK zostanie rozbity, zniszczony, jak to wrogowie piszą.
let's WAR :)
 

DeletedUser5722

Guest
Norki, norki ,norki, napiszę tyle a cmoknijcie Mrówki ,Tytanów i Ka-Tet w ...
gdybyście byli bliżej to nie mielibyście czasu na pisanie takich dyrdymałów tylko błagali siebie nawzajem na swoim forum
"proszę o pomoc"
war.gif
:p

Lo la boga :)

A TY to kto ??? nie zapominaj jeszcze o persji, bo sami rady nie dacie :)
 

DeletedUser

Guest
Łatwo się pisz ! Czyny ważniejsze .

Norki się nie sprzedają jak reszta :p
 

DeletedUser

Guest
Norki, norki ,norki, napiszę tyle a cmoknijcie Mrówki ,Tytanów i Ka-Tet w ...
gdybyście byli bliżej to nie mielibyście czasu na pisanie takich dyrdymałów tylko błagali siebie nawzajem na swoim forum
"proszę o pomoc"

gdyby baba miała wąsy ....
 

DeletedUser

Guest
nie chce mi się wypowiadać na temat sytuacji jaka zaponowała bo chodzby norki wypowiedziały wojnę całemu światu grepo to i tak jako ich lojalista zostanę z nimi.
Ale mam jedno ale do kolegi barta.
Jeszcze jedno słowo na temat że jesteś taki kozak to zgłoszę ciebie do suppotu.
Bo radze kolędze nauczyć się czytać regulamin.
Po pierwsze spadek konta bez wiedzy administracji jest nie legalny.
Po drugie już byłeś karany za multi.
Po następne co za to jeszcze oberwiesz próba wymuszenia konta od innego gracza.
Nic ci nie powiem ale synku czeka cię global jesteś odstrzelony papa.

Brawo Lukaszu ktos to wreszcie powiedzial gosno i wyraznie !!
Chcecie poznac historie Barta i jego konta - OK !!
Ktoregos dnia ktos pod jakims tam nickiem zaczal grac w TLTC ja wykazujac dobre serce i majac konto gracza Bart Bart wraz z haslem dalem mu propozycje gry na lepszym koncie. Po paru dniach mrowki zaczely go atakowac myslac ze to ten sam Bartek ktory gral na tym koncie wczesniej prosil o pomoc co kto mogl to pomogl ale bez przesady na dzien 3 kolega poszedl do mrowek Nas wyzywajac od ped... dziw... skur... i ze Nasz sojuszusz to ch... :) A ja jestem czerwonokrwisty nie pozostaje dluzny takim wyzwiskom. Kolega zaczal z Nami grac. graczem jest w miare dobrym jak na swoj wiek i to trzeba przyznac ale to nie jego sposob gry nam tak zaszkodzil o ile wlasnie strata tych miast na korzysc wroga !! I tak sie dzieje w wiekszosci przypadkow gdy dobry gracz z Twojego terytorium przechodzi do wroga !! BARCIE DOSTALES KONTO I TAKA JEST PRAWDA !!! NIE BYLO LEGALNEGO PRZEJECIA !! KONTO MIALO PKT. KULTURY NA 32 MIASTA KTORYCH TY NIE ZDOBYLES !!!! DO TEGO DZIELILES KONTO Z TRYDEM !! WIEM BO SAM CIE ZGLASZALEM DO SUPPORTU I ZA 2 RAZEM TEZ !! Jak wyzej napisalem skonczylem grac bo ilosc zainwestowanych pieniedzy w ta gre nie przelicza sie w jakosc jesli chodzi o wspolgrajacych ty placisz za premieum a ktos gra na 4 kontach !!

Ja gre zakonczylem sam nikt mnie nie zdobywal. Majac dostep do kont kogla, heniu m i swojego korzystajac tylo ze swojego. Co do JONCA wiem ze to nocny wilk pierwsze 6 miechow grania w grepolis pamietam naprawde milo kolega zdaje sie nocki ciagnie ja siedzialem po nockach w domu - naprawde dobry gracz typu no-life. Ale zycie to nie tylko grepolis. 80% miast jonca to statki ogniowe srednio po 240 sztuk i tym nabil pkt co ja pozniej tez zaczalem robic i rzeczywiscie przynosilo rezultaty chwala mu za to. Amen
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
My się chowamy za koalicją tak ? buhahaa
A jak wy nie dawaliście sobie za parówami ?
robiłeś ciągłe tematy na forum akcja tu akcja tam...
przecież wy taki wielki sojusz to stań z parówkami 1 na 1 (norek)
A nie potrzebujesz do walki 3 innych sojuszy...
Świrek, ty masz do tych 3 miast 2h+ a ja mam do cb z innych trochę więcej :)
przesuń się do mnie jak ja przesunąłem się do Ciebie a będziesz miał odp :)

Nie obrażając nikogo, póki co z Parówami dajemy Sobie rade, i to nie dzięki Twojej zasłudze, poza tym walczymy z wszystkimi większymi sojuszami wokoło i też jakoś idzie ;)
Co do Twoich wioch, to nie pierdziel tutaj że mam do Ciebie 2h , bo nie przejmowałem wioch z myślą o tym że kiedyś będziemy wojowac przeciwko Sobie, to Ty przejmowałeś wiochy Lorda który dał Sobie spokój z grą i teraz prosisz o wsparcie bo Cibie atakujemy...
W tamtym rejonie jest Was więcej, i wsparcie dostaniesz w 15 min jeśli o to poprosisz, prędzej czy później pożegnasz się z tymi wiochami...

Podłączam się pod pytanie croowab-a...
...a mianowicie kim Ty jestes HRABIO WAL GO DESKĄ? może inaczej..
w jakim sojuszu jesteś że zniszczyłbyś Norki gdybyś był bliżej?
Normalnie jakiś zaszczyt Nas kopnął że znalazłeś czas ażeby coś o Nas napisac, skoro taki waleczny jesteś...

Co do wypowiedzi maciukrk, to widac że nie tylko Norki Ciebie nie za bardzo lubią bart barcie ;)
 

DeletedUser

Guest
krzysztof815


Łatwo się pisz ! Czyny ważniejsze .

Norki się nie sprzedają jak reszta

A kiedy to ta reszta się sprzedała według ciebie i komu, bo mi się wydaje że wy nory mówicie o sobie, byliście w koalicji tytani;Ka-Tet;Mrówki a w między czasie robiliście konszachty z parówami po kiego właziliście do tej koalicji skoro wam się ona tak nie podobała, trzeba było od razu przejść do parów i reszty a nie najpierw chronić swoją pupe u jednych a z drugimi kombinować,
sprzedali byście własne mamusie za paczuszkę rodzynek
th_smilie_muffin.gif


croowab

Lo la boga

A TY to kto ??? nie zapominaj jeszcze o persji, bo sami rady nie dacie
jak patrzę na mapę to widzę że persja ma front na całej długości z norkami więc nie dziwię się że trzęsiecie się przed PERSAMI ja na waszym miejscu też bym to robił a jeśli o mnie chodzi to mam wiele dziesiątek godzin z najszybszym atakiem do najbliższego z was, więc chylę czoła przed Persami.A z tego co wiem to twarde sztuki z nich.

Nie boję się wcale tych grubych i długowłosych ludzi. Boję się raczej tych innych, bladych i wysmukłych.

— Gajusz Juliusz Cezar
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
brawo lukaszu ktos to wreszcie powiedzial gosno i wyraznie !!
Chcecie poznac historie barta i jego konta - ok !!
Ktoregos dnia ktos pod jakims tam nickiem zaczal grac w tltc ja wykazujac dobre serce i majac konto gracza bart bart wraz z haslem dalem mu propozycje gry na lepszym koncie. Po paru dniach mrowki zaczely go atakowac myslac ze to ten sam bartek ktory gral na tym koncie wczesniej prosil o pomoc co kto mogl to pomogl ale bez przesady na dzien 3 kolega poszedl do mrowek nas wyzywajac od ped... Dziw... Skur... I ze nasz sojuszusz to ch... :) a ja jestem czerwonokrwisty nie pozostaje dluzny takim wyzwiskom. Kolega zaczal z nami grac. Graczem jest w miare dobrym jak na swoj wiek i to trzeba przyznac ale to nie jego sposob gry nam tak zaszkodzil o ile wlasnie strata tych miast na korzysc wroga !! I tak sie dzieje w wiekszosci przypadkow gdy dobry gracz z twojego terytorium przechodzi do wroga !! Barcie dostales konto i taka jest prawda !!! Nie bylo legalnego przejecia !! Konto mialo pkt. Kultury na 32 miasta ktorych ty nie zdobyles !!!! Do tego dzieliles konto z trydem !! Wiem bo sam cie zglaszalem do supportu i za 2 razem tez !! Jak wyzej napisalem skonczylem grac bo ilosc zainwestowanych pieniedzy w ta gre nie przelicza sie w jakosc jesli chodzi o wspolgrajacych ty placisz za premieum a ktos gra na 4 kontach !!

Ja gre zakonczylem sam nikt mnie nie zdobywal. Majac dostep do kont kogla, heniu m i swojego korzystajac tylo ze swojego. Co do jonca wiem ze to nocny wilk pierwsze 6 miechow grania w grepolis pamietam naprawde milo kolega zdaje sie nocki ciagnie ja siedzialem po nockach w domu - naprawde dobry gracz typu no-life. Ale zycie to nie tylko grepolis. 80% miast jonca to statki ogniowe srednio po 240 sztuk i tym nabil pkt co ja pozniej tez zaczalem robic i rzeczywiscie przynosilo rezultaty chwala mu za to. Amen


i prawda wyplynel jak kupka na powierzchnie dziekuje kolego :):):)

bart gdzie jestes ?? Nie spij wioske ci zabieram miernoto :)
 

DeletedUser6946

Guest
Wiem że Ty mnie zgłosiłeś :)
i nie było na 32 tylko na 24 miast :)
Ale dziękuję Ci za to konto :p
I nie wyzywałem was do sku... itd :)
maxi fakt przejmujesz mi miasto :)
ale co tu się dziwić ??
gdybyś Ty był w położeniu u nas na m45 ja ja koło Ciebie to nie miał byś tego miasta od razu :)
No ale muszę przyznać dogranie mieliście ładne...:D
 

DeletedUser

Guest
Hrabia taki cwaniak jesteś a nawet nie chcesz się ujawnić kim jesteś...
Z twoich wcześniejszych wypowiedzi można się doszukać że jesteś tytanem ale to tylko sugestie.
Po za tym do tego jakoby byśmy chcieli sprzedać to czy w twojej główce jest coś takiego jak myślenie??
Bo skoro zdradzamy tytanów i mrówki na rzecz parówek to czemu nie jesteśmy z nimi w pakcie.
 

DeletedUser

Guest
Mialem juz tutaj nie pisac:)

jesli podpisuje sie sojusz z piratami (90% gracz to dawne MCR) 10 minut po odejsciu Norkow z koalicji swiadczy o spiskowaniu o wiele wczesniej przeciwko Nam i innym sojusznika:)
skoro tytan brata sie z mcr-owcem oznacza to tylko jedno te wszystkie walki z jedrkiem i innymi niemoga tworzyc waszej histori
jest mi wstyd ze kiedykolwiek gralem z Wami jako jedna koalicja

ps do tych prawdziwych wojownikow z Tytannow i Mrowek ---wiem ze wam tez serce peka ..szczere wspolczucia
 
Do góry