Sytuacja na świecie

  • Rozpoczynający wątek Squnqs
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser

Guest
Moim zdaniem sytuacja uległa niemałej zmianie ;)
Ale niech się wypowiedzą zagrożeni :p
 

DeletedUser

Guest
Król Julianek pochwal się na którym miejscu jesteś dzisiaj:D
 

DeletedUser

Guest
Jak myślicie, które z sojuszy do końca kwietnia będzie top1?

Są jakieś ciekawe wojny na świecie czy jeszcze cicho?
 

DeletedUser

Guest
Owszem są, ale nie tak rozpowszechnione i po części nie oficjalne :)
Może niebawem zrobi się głośniej ;)

A co do TOP1, zapewne jakaś masówka - która nałapie najwięcej członków ;)
 

DeletedUser

Guest
Chyba każdy sojusz ma jakieś swoje drobne przepychanki, na większe wojny trzeba poczekać
 

DeletedUser

Guest
jako że jestem z roman legion to o swoim sojuszu się nie wypowiem,natomiast mogę sie wypowiedzieć o innych sojuszach z delty.
-too late to change- myślałem że są lepsi,z autopsji wiem że są mało zgrani,zaczynają uciekać z tego sojuszu gracze,powoli sie rozpada,nie wróże im zbyt dobrej przyszłości:D
-Falanga-jestem pod dużym wrażeniem,dobrze zgrany sojusz,wczoraj gdy przejmowałem wioske zaprzyjaźnionego z nimi sojuszu szybko przyszli z pomocą..jako jedyni mogą zagrozić Roman Legion:) no i mają Dog Patcha,a On jest dobry:cool:
-Master of Grepolis-typowe faremki i dostarczyciele surowcy:p
-Atlantyda-fajny sojusz,aczkolwiek mogą mieć ciężko,ale widzę w nich trzecią siłe delty:)
o reszcie się nei wypowiem bo miałem z nimi mały kontakt;)
 

DeletedUser

Guest
Raptem 2 osoby zrobiły sobie "urlop" od TLTC ale chyba wiadomo w jakim celu a Cykor po 10 minutach od odpuszczenia sojuszu przez pewną osobę od razu z PW :)
Skoro jesteśmy mało zgrani to dlaczego chcecie naszych graczy ;>
 

DeletedUser

Guest
dobrze zwracam honor,może fakt iż nikt nie wysłał wczoraj wsparcia Waszemu graczowi to tylko jednorazowy przypadek;)
 

DeletedUser

Guest
"tltc nigdy nie bylo zorganizowane. Gora 2-3 osoby."
zgaduj sququsie kto tak napisał z Waszego plemienia,o Was samych?
 

DeletedUser

Guest
Jako, ze padla nazwa mojego konta to i sie ustosunkuje do wypowiedzi ;)
Oczywiscie, jak narazie zaden sojusz nie jest na tyle zorganizowany, by mogl zaslugiwac w pelni na to miano. Nie winie TLTC za brak pomocy, bo zdaje sobie sprawe, ze siedzenie na kompie 24/7 do normalnych nie nalezy. Nie zapominajmy, ze to tylko gra. Wyjscia kilkugodzinne to normalnosc wg mnie, chyba ze sie siedzi na kompie non stop.
Teraz zagadka dla Cykora: Do kogo skierowana jest aluzja powyzej?
 

DeletedUser

Guest
-too late to change- myślałem że są lepsi,z autopsji wiem że są mało zgrani,zaczynają uciekać z tego sojuszu gracze,powoli sie rozpada,nie wróże im zbyt dobrej przyszłości:D


Za to Wasz przywodca ktory atakuje kolonem razem z biremami musi byc rewelacyjny... proporcje mu sie pomylily albo pojecia nie ma o grze
 

DeletedUser

Guest
dlaczego nie ??

jeżeli jest sie pewnym(skoro wysłał kolonizatora), że miasto sie przejmie, wyslal defa (biremki jako obrone okupowanego przez siebie polis nic w tym dziwnego.

takie miasto cięzko byłoby odzyskac

myslę, ze bardzo dobre zagranie, tylko sie kolega niestety rozczarował i stracił b. duzo wojska :(
chociaż lepszym sposobem jest puścić biremki zaraz po ataku jako pomoc wtedy mozna wycofac i def cały wroci do domku, teraz kolega jest baaardzo osłabiony

a co do atakowania defem , nie zawsze wygląda to tak jak wyglada , teraz tez atakuje defem (oczywiscie+off) tylko po to żeby sie pozbyć np, szermierzy i zrobic miejsce na offa.
 

DeletedUser

Guest
Tak kolezanko ale puscic deff statki z kolonem bez off to chyba nie mial pojecia na co sie porywa
 
Do góry