Sytuacja na świecie

  • Rozpoczynający wątek Squnqs
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser

Guest
macie dzis tj. 19.04 problem z Deltą??
cały czas mi wyskakuje błąd 500 , a zamula, że masakra, aż się odechciewa wchodzić do wioski ;)
chyba serwer zawalony

na Zecie wszystko ładnie śmiga
 

DeletedUser

Guest
i jak tam się sytuacja przedstawia po moim odejściu? PD-oki już wszystkich najlepszych graczy pozabierały i nic się nie dzieje ciekawego??:p
 

DeletedUser

Guest
PD tyle tego widocznie lubią walczyć z farmami :D
Oby tak dalej
 

DeletedUser

Guest
jak tam sytuacja na Delcie
jest jakaś wojna ??
czy tylko potyczki ??
 

DeletedUser

Guest
Nudy

monia81 nic ciekawego raczej dużej wojny nie ma !
a małe potyczki zawsze się znajdą .

-PD- FALANGA się rozsypała chyba tylko ci co na urlopie są
to zostali .
 

DeletedUser

Guest
ale koalicja pd została,
pd - kury ninja
pd - TLTC
pd - IMpact
pd - falanga eksodos
 

DeletedUser

Guest
A no jest kogo atakować .
ale 2 dni ofensywy i na urlopy idą ;]
 

DeletedUser2328

Guest
Witam

Wypowiedzialem wojne dla n00 bkow z sojuszu jada z lemoniada ...

do tej pory 2:0 w prejeciach dla nich , ja zatopilem 5 kolonow i trzy razy przerywalem okupacje , aktualnie walcze resztkami ... jak ktos to czyta to poprosze o wsparcie \ laski ...

jeszcze sie odkuje :D
 

DeletedUser2328

Guest
ludzie ja mam dwa miasta oni 12 miejsce w rankingu sojuszy , jestem w ich centrum .. walcze jak lew , ale nie mam czym juz poprostu przed chwila kolejny okupacja i kolon zostaly przerwane i zatopione a o 19:20 dojdzie kolejny ...
 

DeletedUser

Guest
Hardkor69 ludzie ja mam dwa miasta oni 12 miejsce w rankingu sojuszy , jestem w ich centrum .. walcze jak lew , ale nie mam czym juz poprostu przed chwila kolejny okupacja i kolon zostaly przerwane i zatopione a o 19:20 dojdzie kolejny ...
Dzisiaj 11:37
Hardkor69
Witam
Wypowiedzialem wojne dla n00 bkow z sojuszu jada z lemoniada ...

do tej pory 2:0 w prejeciach dla nich , ja zatopilem 5 kolonow i trzy razy przerywalem okupacje , aktualnie walcze resztkami ... jak ktos to czyta to poprosze o wsparcie \ laski ...

jeszcze sie odkuje





haha
tak kończą dzieci gre co nie mają pojęcia i tylko ubliżają innym a teraz proszą o pomoc haha
dobra rada zaluż nowy nick na nowym świecie i nawet sie nie pucuj że ty byłeś hardkor
 

DeletedUser

Guest
ludzie ja mam dwa miasta oni 12 miejsce w rankingu sojuszy , jestem w ich centrum .. walcze jak lew , ale nie mam czym juz poprostu przed chwila kolejny okupacja i kolon zostaly przerwane i zatopione a o 19:20 dojdzie kolejny ...

dajesz Hard dajesz.... :p
... jeszcze trochę wytrzymaj zaraz im się kolony pokończą jak u mnie na gamma :)
a poważnie znam tą sytuacje z Gamma zatem małe wsparcie jest wskazane, jak jeden czy dwóch graczy walczy z całym sojuszem otoczony z każdej strony.
Hard w ilu jesteście otoczeni, czy sam jesteś?

Co do Harda wierzę że da radę w końcu na Gamma prowadzi sojusz perfekcyjnie.
Sojusz jest na pierwszym miejscu a członkowie są prawdziwymi wojownikami.
Zatem zapraszam do świata gamma :)
 

DeletedUser2328

Guest
Mapka :
http://pl4.grepolismaps.org/fcbab1e92b95b5ff6e2715bc01110d0f

hehe tak sytuacja jak Ty miałeś z ZS i AY , a teraz masz przewagę :D sam jestem sam ;[ Miedzy Scyllą a Charybdą .. kolony im się kończą jeden desperat stracił dwa a zaraz wchodzi 3ci a limit jest do 4 , 5 wchodzi z powrotem i rozpoczyna okupacje własnego portu [ tak mi się wydaje :D:D:D ] ;D
 

DeletedUser

Guest
oj to nie jest ta sama sytuacja, moje 2 osady były bliżej siebie i nie posiadałem przeciwników na swoich wyspach, masz o wiele ciężej niż ja przez tą odległość między osadami i wrogów na jednej wyspie.
Zatem gracze lubiący dobrą walkę podeślijcie wsparcie.
A gwarantuję że za jakiś czas sytuacja na mapce się zmieni. :D
 

DeletedUser2328

Guest
Rychuu porposilem jednego gracza z top o pomoc to wysłał 9 ataków :D 8 cofnął , ale jeden płynie , co za altruiści tu graja a mi straczy kilka rydwanów :D ;p

Kolejny kolon odprawiony z kwitkiem ... straty jednostek agresora [ tylko w tym ataku ] : 250 , moje straty ze 25 miejsc w gosp . Jeszcze tylko 4:30 do bonusu...
 
Do góry