Sytuacja na świecie

  • Rozpoczynający wątek Squnqs
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser

Guest
No widzisz,ale został u nas i wcale Wam nie ułatwia sprawy w przejmowaniu ;)
 

DeletedUser

Guest
zgadza się bo ciągle bierze urlop:( zamiast dzielnie stawić czoło przeciwnikom:D
 

DeletedUser

Guest
to i ja sie wcisne w dyskusje:p
Witam przede wszystkim:)
Co do Jejkapa,to chyba wszyscy wiemy,ze to troszke inna historia;) ksiaze??a no dzielny jest,to trzeba przyznac:)Co do bezposredniej konfrontacji z Waszymi aktywnymi,jak to ujales,to mysle ze juz niedlugo czas pokaze:)
Pozdrawiam
 

DeletedUser

Guest
no... wreszcie ktoś się odzywa :D I nawet widzę, że ciekawa dyskusja. Ale dobrze, warto wiedzieć co w trawie piszczy :D

Ale nadal nie wiem co z moimi (byłymi) wioskami :( Już się obawiam.

Sądzę, że niedługo wrócę do gry... akurat kończy się klozetowa beta WoT-a, także będę miał czas ;)

ello swider13 - qpe czasu :D

to vidark: odnośnie tego, co mówiłeś, że dopiero teraz IS odzywa się na forum... chciałbym przypomnieć ci, że niektórzy (tu skromnie wskazuje palcem na siebie) zaczęli odzywać się zaraz po powstaniu IS... I wtedy wszyscy mówili, że IS nie przetrwa nawet miecha ;)
 

DeletedUser

Guest
Tia,chyba tylko Ty coś pisałeś,inni chyba nie chcieli się ujawniać :p
Ja też tak pisałem?Chyba nie...chociaż nie pamiętam,ale raczej nie lubię się bawić we wróżbitę ;P
 

DeletedUser

Guest
ja sobie spokojnie gram na dalekim od centrum morzu, niedawno przekroczyłem granicę 100k pkt i od jakiegoś czasu lideruję na swoim morzu. :D
 

DeletedUser

Guest
ta gra nie jest po to, żeby grać spokojnie ;]

tu trzeba atakować i robić specjalizacje - przykładowo ja miałem specjalizację kamikadze :D
 

DeletedUser

Guest
eh... wrócić mogę w każdej chwili, ale niestety będę miał mało czasu - góra 1h dziennie :(

a nieraz jeszcze mniej... zaniżę średnią - (175 pkt na początku...) :D
a do akademii żadnej nie idę :p

...i pewnie będę hen-hen daleko, za morzem, za rzeką :D


czyli w skrócie - podejmę decyzję w poniedziałek(na weekendzie mnie nie ma)
 

DeletedUser

Guest
zamiast się cieszyć, że w końcu się odzywamy to cały czas się nam wypomina, że sie wcześniej nie odzywaliśmy:( ciekawe ile razy jeszcze to usłyszymy?:D
 

DeletedUser

Guest
jeszcze z 15-ście razy,do znudzenia,w kółko i w kółko.
Ja tam się bardzo ciesze,w końcu dzeta nie wygląda na obumarłą :p
 

DeletedUser

Guest
no to ja zaczynam
1 wypomnienie nie odzywania się :p

Najważniejsze, że forum ożyło.
 

DeletedUser

Guest
No to i ja wcisne moje 4 litery w dyskusje :p

Ktoś chętny do wojny z ekipą? :D
 

DeletedUser

Guest
Super,jak Ty wróciłeś tzn że IS się niedługo rozpadnie...nad Tobą ciąży fatum :D
 

DeletedUser

Guest
no co ty :D
Dzięki mnie znowu zaświeci Słońce :D

Spoko-oko. Niedługo będzie kami-kami ^^
 

DeletedUser

Guest
widzę że niektorzy źle nam życzą:D... i to do tego jeszcze sąsiedzi z za płota:D ....niedobrze, niedobrze....
 

DeletedUser

Guest
hehe... ale zobaczymy... Już jestem w IS... ale średnią zaniżam:D


Ale już niedługo:cool:
 
Do góry