Sytuacja na świecie

  • Rozpoczynający wątek Squnqs
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser

Guest
Gdzie tam,ja Wam życzę bardzo dobrze,tylko mówię jak to będzie teraz gdy Pablo wrócił :p
 

DeletedUser

Guest
wiem, wiem!
To Twoja sprawka, że jestem taki odizolowany!
A kysz zły duchu, vidarku, szamanie jeden :D

Już wznoszę modły do Zeusa, żeby ci (przypadkiem) błyskawicę zasadził :D
 

DeletedUser

Guest
i ja cosik napiszę
jak Wam się Słoneczka podobają Zjednoczone Siły Waszych Największych Wrogów :p
 

DeletedUser

Guest
Widzisz... ja nie gustuję w sojuszach... wolę pojedyncze osobniki:D

Łączcie się, łączcie... Już na świecie są tylko 2 strony walczące: Koalicja Gromki+Dragoni i IS z Breganami. Cały czas następują rotacje PON-ów oraz fuzje z sojami...

Fajna sprawa :) Warto było wrócić do gry ^^
 

DeletedUser

Guest
a gdzie się podział stary bywalec forum mój sąsiad Vidark? urolpuje? przestał grać? stęsknilismy się już trochę:D
 

DeletedUser

Guest
No,Waca ma rację. Nie chce mi się już grać na dzecie...
A czemu się nie odzywam? Jakoś ostatnio nie mam nic głupiego do powiedzenia no i miałem trochę głowe zajętą doprowadzeniem fuzji do finału :)
 

DeletedUser

Guest
W waszym przypadku fuzja to tylko formalność...

Ciekawe... z zaciętych wrogów - największych na świecie swego czasu - stworzy się sojusz... zobaczymy jeszcze ile przetrwa.

Ale co jak co - życzę Wam jak najlepiej z okazji narodzin nowego soja :D
 

DeletedUser

Guest
Ano formalność,jednak fuzja nie wypaliła w 100% po mojej myśli...szkoda :/

Pables,weź coś zrób tą sygnaturką,bo co na nią patrze to widzę IMPERIUM STOLCA :/
 

DeletedUser

Guest
Nigdy tak nie jest, że fuzja wypada po myśli pomysłodawcy/ów. Ciekawe jest to, że fuzje robicie podczas wojny... koordynacja wam nawala, ale cóż - lepiej dla nas :D
Za kilka dni zobaczymy, czy fuzja wyszła Wam na dobre.

postaram się znaleźć sygnaturkę z obsługą polskich znaków... jednak do tego czasu nie jedz siedząc przed komputerem :D
 

DeletedUser

Guest
Nie pierwszy i nie ostatni raz przeprowadzałem fuzję, ta nie należy do nieudanych :)
Nie bardzo wiem co w tym ciekawego. Wojna jest cały czas, miesiąc temu/dwa miesiacu temu czy za miesiąc było/będzie tak samo. Jak nie jedna wojna to druga,a ja nie jestem cybrogiem jak by się niektórym mogło wydawać i też mam swoje życie :p
 

DeletedUser

Guest
a nie wiem nawet, coś o jakiejś demokracji mówili,a może anarchii? Generalnie to Wacek84 wszystkim dowodzi,chociaż też słyszałem plotke że to Maximus nami zarządza z ukrycia....ja tu tylko sprzątam :D
 

DeletedUser

Guest
I to całkiem nieźle ci idzie Sebus ;) Ogarnąć forum IS nie można :D

A jak tam TD? Władze się ujawnią?
 

DeletedUser

Guest
co tam się u was dzieje? że dajecie ogłoszenia o miastach do przejęcia:mad: to już przesada:eek:
 
Do góry