1. Witaj na forum! Jesteś tu nowy(a)?
    Aby wziąć udział w dyskusji, potrzebujesz konta. Zarejestruj się tutaj!
    Masz już konto? Zaloguj się.
    Dismiss Notice

Sytuacja na świecie

Dyskusja w 'Dzeta' rozpoczęta przez użytkownika Squnqs, 9. Kwi 2010.

1. zelgawis2

zelgawis2 Guest

jak u was z podziałem miast na offy i deffy? nie kombinujecie zbyt wiele i robicie po 50%, czy też schylacie się w kierunku bardziej agresywnej(ofensywnej) gry? jest to jednak trochę ryzykowne, kiedy nie zawsze da się być online, a jak wiadomo offa bardzo szybko można stracić, kiedy stoi sobie w mieście niezabezpieczony.

2. Podobno była tu jakaś ciekawa dyskusja, wchodzę a tu klops. "Rozmowy Kontrolowane":)

Vidark, jak tam sytuacja u Smoków po integracji. większy zapał do walki, lepsza organizacja, lepsze morale?? po naszej stronie Breganie sie integrują w nowy sojusz z Cesarstwem.

3. vidark

vidark Guest

była była,ale się zmyła, ktoś się nie bał,i pożyczył :p

Integracja w porzo,do dzisiaj nie mogę dojść do siebie, kac mnie męczy, kapeć w gębie i sahara że hej....Jeżeli pytasz czy w końcu na Was ruszymy (zakładając że już się pewnie nudzicie) to nie wiem :p

4. Z tego co widzę to przenosicie się na nasza granicę (tzn aktywni gracze). Zapowiada się ciekawa rozgrywka:) Ale jeszcze nie teraz - jesteście za slabo zakotwiczeni:)

Wy zresztą pewnie macie ten sam problem co my, że co pewien czas ktoś się wypisuje i trzeba zajmować jego miasta zamiast atakować miasta wroga.

5. vidark

vidark Guest

No jak widać,macie mocniejszą pozycje,tak więc z naszej strony to walka podjazdowa, z Waszej to już ciężka artyleria wyprowadzana...

Tak jak mówisz,również czasem tak się zdaży...nic przyjemnego :(

6. Ale to dlatego, że od początku mieliśmy strategie koncentracji na dwóch morzach a po ich dominacji (co niebawem zakończymy przy wsparciu naszych sojuszników) ruszymy na Wild Wild West:). zapewne dlatego sprowadziłeś się w nasze okolice, aby jako dzielny czerwonoskóry zatrzymać falę osadników:)

7. vidark

vidark Guest

Mnie napewno w rezerwacie nie zamkniecie,o co to to nie :D
    Czas pokaże jak historia tym razem rdzennych mieszkańców zachodu potraktuje :)

8. No jeszcze Ciebie nie rozpisaliśmy, może jakiś rezerwat dla potomków zrobimy:)

9. vidark

vidark Guest

No właśnie...dlaczego się pytam?Dlaczego?!
    Przejęlibyście mi wiochy to miałbym powód do skasowania konta :p

10. Pables

Pables Guest

oo... tak łatwo to nie ma ;)
    Wybijemy okolice, okrążymy Cię i zostaniesz ostatni na polu walki z TD :D

11. vidark

vidark Guest

no właśnie widzę że to planujecie i jest mi z tego powodu bardzo smutno...będę miał wtedy za łatwo :(

12. Pables

Pables Guest

Wojna między TD a IS trwa od czasów Żabek, także sądzę, że tak szybko się nie skończy, szczególnie, że wy macie duże zasoby, a my napalonych graczy :D Już kroją Was na części i dzielą :D

13. ojla14

ojla14 Guest

Mam do oddania wioske ktora ma 750 pkt na swiecie dzeta. Jak jest ktos zainteresowany to w grze mam nick ojla14 morze 64 jak cos a i do wioski daje za darmo 10tys kazdego surka i oczywisie wioske oddam bez walki i za darmo

14. zelgawis2

zelgawis2 Guest

po co komu miasto z 750 pkt? :D jak ktoś lubi bawić się w boba budowniczego, to sobie założy sam miasto od zera, tam gdzie będzie chciał.

Ostatnio edytowane przez moderatora: 13. Lis 2010
  15. lvlanutd

lvlanutd Guest

Ja tu od 3 dni gram, na jakies zadupie mnie dali :D

16. zelgawis2

zelgawis2 Guest

chciałeś wylądować na środku świata czy o co chodzi? to oczywiste, że zaczynając grę twoje miasto będzie leżało na obrzeżach świata, obok graczy, którzy też niedawno zaczęli. :)

17. lvlanutd

lvlanutd Guest

Chodzi o to że moja wyspa jest już cała zapełniona a dookoła tulko 1 inna wyspa i nic.. Pusto :D Ale to i tak nie szkodzi, czekam na nowy świat, tutaj tylko dla eksperymentów rozwoju gram :)

18. gregory97

gregory97

Moje morze jest dość pełne (75) nie mam na co narzekać;)

19. Joanna-xx

Joanna-xx Guest

Całe IS :) nie przesadziłeś trochę? :)

ale chwali się wszelkie działania przeciwko T.T.C.Z.S :D

Ostatnio edytowane przez moderatora: 31. Mar 2011
  20. kurczaki ktoś mi posta usunoł
    TTCZS wygrają IS są oparci na pkt:)

Do góry