Sytuacja na świecie

  • Rozpoczynający wątek Squnqs
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser7598

Guest
Sami off topujemy ten temat, będąc w jednym sojuszu i mając forum w grze...:D
Nie przechwalaj się!
Gdzie ? m75 czy 74? Na tym pierwszym już nic nie ma:(
 

DeletedUser7598

Guest
To kogo tam będziesz przejmować?? Z wrogów czy neutralnych?:)
 

DeletedUser

Guest
teraz bierzemy to co trzeba żeby wrogowie nie podbierali za free a potem to już sam wiesz
 

DeletedUser11535

Guest
A jak tam moje kochane smoczki żyją jeszcze?
Adam odezwij się.
 

DeletedUser

Guest
a ja jestem ciekaw czy ktoś z Was pamięta jeden z najlepszych sojuszy na tym świecie jakim był Menzoberanzzan późniejszy Bregan Daerthe... to sojusz z którego wywodząc się jedni z lepszych graczy których było dane mi poznać od wieczna koalicja z Imperium Słońca która w końcu została rozwiązana znanych tylko im powodów.
Chwała poległym...

A jak tam moje kochane smoczki żyją jeszcze?Adam odezwij się.

Gold Dragons... a żyją i dzielnie stawiają opór
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Ja za to lubiłem nie których graczy z sojuszu "Ostry Miecz" też już nie istniejącego już, niestety :(
 

DeletedUser

Guest
na tą chwilę Wikingowie... byłem w The Titans, Bregan Daerthe, Cesarstwo Daerthe i T.T.C.Z.S. :) pamięć moja sięga zamierzchłe czasy i pamiętam wiele sojuszy z tamtego okresu... nie które wielkie sojusze upadały inne mniejsze zaś rosły w potęgę.
 

DeletedUser4784

Guest
A ja teraz patrzę na ranki i widzę że Wicherki ciągną ale to już nie ta dawna potęga :) Kto wie jak sobie radzą teraz ??
 

DeletedUser7598

Guest
nie tak jak kiedyś ale i tak dobrze :) szczegolow zdradzać nie będę, bo to już nie mój sojusz ;)
 

DeletedUser4784

Guest
Szkoda :p Ciekawiło mnie czy psocia dalej rządzi :p Bo szczegółów zdradzać nie chce a ostatnio na Theta jej mniej, więc pewnie albo na Ny albo właśnie na Dzeta u was siedzi :p
 

DeletedUser

Guest
teraz tylko reborn i la guardia coś działa a reszta zdaje się zapada w sen zimowy... takie odnosze wrażenie...:mad:
 

DeletedUser

Guest
a ja jestem ciekaw czy ktoś z Was pamięta jeden z najlepszych sojuszy na tym świecie jakim był Menzoberanzzan późniejszy Bregan Daerthe... to sojusz z którego wywodząc się jedni z lepszych graczy których było dane mi poznać od wieczna koalicja z Imperium Słońca która w końcu została rozwiązana znanych tylko im powodów.
Chwała poległym...



Gold Dragons... a żyją i dzielnie stawiają opór



ja pamiętam to o czym mówisz...
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie

to zaczęło być wesoło W-24 będzie szaleć
 

DeletedUser11909

Guest
Odp: Sytuacja na świecie

W 24 jest sojuszem który ma lepsze plany chcą zjednoczyć trzy soje aby przejść do świata herosów...
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Do góry