Sytuacja na świecie

  • Rozpoczynający wątek Squnqs
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser

Guest
Po pierwsze zapraszam do rozmowy a po drugie pytam się administrację dlaczego w ogóle nie było informacji na temat nowego świata :F
 

DeletedUser

Guest
ktoś się chyba nie wyrabia:D
brak jakiejkolwiek informacji na temat tego światka
 

DeletedUser

Guest
a ja pochwalę zarząd:) niespodzianki są zawsze mile widziane:)
 

DeletedUser

Guest
Tak ale postaw się w sytuacji nowego gracza. Nie wie kiedy nowy świat wystartuje a chętnie by zagrał.
Z drugiej strony administracja pewnie nie chciała aby znów serwery się przeciążyły..cóż, każdy ma swoje za i przeciw.
 

DeletedUser

Guest
Nie ma wojen nie ma sytuacji. Dopóki nie będzie wojen to nic się nie będzie działo i nie będzie o czym gadać a potem jak ruszy to będzie zabawa.

P.S. Chce ktoś do sojuszu Wojownicy Aten (pisać na PW w grze do Veradux albo paszczak)?
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Jak to nie ma o czym rozmawiać, można porozmawiać o graczach top łan.
Zawsze jest o czym pogadać :)
 

DeletedUser

Guest
- Prędkość (2x);
- Bonus nocny aktywny (0h-7h);
- Ochrona początkujących (5 dni);
- Limit członków w sojuszu (500).
 

DeletedUser

Guest
Na razie podziękuję :) Na początku nie szukam sojuszu a poza tym nie gram tam na poważnie tylko w celach sprawdzających na potrzeby GreTime's.

No i ewentualnie nowa taktyka :)
 

DeletedUser

Guest
:)
ja tez w sumie zalozylam konto nie wiem po co.. ale nudzi mnie gra na gammie... zbyt powolna...
 

DeletedUser

Guest
Na razie podziękuję :) Na początku nie szukam sojuszu a poza tym nie gram tam na poważnie tylko w celach sprawdzających na potrzeby GreTime's.

No i ewentualnie nowa taktyka :)

To samo co na Gammie :D Może by cię sfarmić :)
 

DeletedUser

Guest
Ja również założyłem konto z czystej nudy jak i ciekawości.
Znając życie długo tu nie pobawię, chyba że jeszcze zmienię zdanie ;)
 

DeletedUser

Guest
oj zobaczymy :) moze być smiesznie :) wkurza jednynie mnie to ze jestem strasznie daleko od zielonych wioch..:/ najblizej mam 20 minut ..:/
 

DeletedUser

Guest
oj zobaczymy :) moze być smiesznie :) wkurza jednynie mnie to ze jestem strasznie daleko od zielonych wioch..:/ najblizej mam 20 minut ..:/

Tak jak ja na Delcie ale jakoś mi idzie.

Do co Gammy to możesz śmiało farmić :) Nie mam nic przeciwko.
 

DeletedUser

Guest
Tu się zgodzę, troszkę daleko masz. No ale cóż, nie zawsze się ma to co się chce ;)
Ja na obecną chwile nie narzekam xD
 

DeletedUser

Guest
jakis koles skopiowal nieswoje logo i wogole mozna to gdzies zglosic?.. ja z kumplem robilem logosa a on sobie skopiowal caly opis i logo.
 
Do góry