Sytuacja na świecie

  • Rozpoczynający wątek Cykor89
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser

Guest
No siemaneczko:D
Ja jestem w 3 osobowym sojuszu i więcej mi nie trzeba^^ potem rozwiniemy to, jak wyklarują się lepsi gracze:) Teraz byle by do przodu :)
A co do systemu podboju nowego... dziwna sprawa:p
Wojsk nie będzie się dało przejąć?;>
 

DeletedUser

Guest
He. Problemy z ortografią nie ograniczają się do tego świata, ani do tej gry li tylko. Zjawisko wydaje się być wszechobecne i zatrważająco narastające, jak sieć długa i szeroka. Nie wiem, może to dlatego, że łatwiej jest załatwić sobie papiery na dysgrafię niż oswajać się z polszczyzną, bo to i książki trzeba by czytać... Brrr. No, ale jeśli trend się utrzyma niedługo i z książek się człek nie dowie, jak należy się wysławiać, skoro nowe pokolenie nie będzie już umiało onych napisać. Lecz gdy wiedza o języku upadnie tak nisko, to kto wtedy, powiedzcie, będzie potrafił poprawnie wypisać zaświadczenie o dysgrafii? Hmm? Pismośmy z obrazków wywiedli, a wkrótce do obrazków wrócimy...
 

DeletedUser

Guest
Napierdzielam... na mojej wyspie wszystkie wiochy maja siłę mniej niż 3 przez co stoimy. Musze wybić resztę (zrobić z nich mini faremki) , żeby im się grac odechciało i przestali mi siłkę zbijać. Otco
 

DeletedUser3922

Guest
A mnie dzisiaj spotkało coś dziwnego. Dzisiaj o 5:15 rano puściłem swoje wojska na Zieloną Wioskę i położyłem się spać. Wstałem o 10:50, załączyłem kompa i wszedłem na GREPOLIS, a tu co widzę? - owe wojska miały jeszcze ponad 9min do powrótu. Pierwsze co, to pytanie do żony czy coś robiła mi tutaj - ale nie, komputer był wyłączony przez ten czas kiedy spałem.
 

DeletedUser

Guest
ulubiony ? grasz na nim pare dni i watpie zebys gral na innym;D
dlatego ulubiony:p ale zobaczymy jak dlugo;)
 

DeletedUser

Guest
Jest dopiero początek gry a już wszyccy sie jadą! Nie moge! Aniołki zaczęły walki już gdy większość nich miała poniżej 1k. Jest kilka ciekawych koalicji... Z tego co widzę to The Empire i ELITE TEAM się biorą za aniołków oczywiście z całą koalicją *CG*... Zpowiada się ciekawa gra!
 

DeletedUser

Guest
A ja dopiero co zacząłem grać ;) Pierwsze co to konto na forum, żeby poczytać coś o grze itp. :D Już obczaiłem o co w grze chodzi, jakie są badania, jednostki itp. Myślę, że doświadczenie z kingsage się przyda :D Wszystkim życzę powodzenia i dobrych faremek ;)
 

DeletedUser

Guest
skończy się okres ochronny i moja wioska zostanie zrównana z powierzchni ziemi
przez Was - moi drodzy koledzy.

Jak to miło z Waszej strony : )
Ogólnie ta wizja nie nastraja optymizmem i aż odechciewa sie grać.
 

DeletedUser

Guest
Taka jest specyfika wszystkich gier opartych o przeglądarkę internetową. To prawie jak dobór naturalny, na placu boju pozostaną najwytrwalsi. ;)

Jak się ma sytuacja na świecie? Głównie chodzi mi o morze 55. :) Mieszkam sobie spokojnie na jego południowo-zachodnich rubieżach i wieści do mnie nie docierają praktycznie żadne. Pochwalcie się - są już jakieś ciekawe wojny między sojuszami? Macie już jakieś teorie, kto będzie dominatrixem na morzu? ;-)
 

DeletedUser1090

Guest
Jest dopiero początek gry a już wszyccy sie jadą! Nie moge! Aniołki zaczęły walki już gdy większość nich miała poniżej 1k. Jest kilka ciekawych koalicji... Z tego co widzę to The Empire i ELITE TEAM się biorą za aniołków oczywiście z całą koalicją *CG*... Zpowiada się ciekawa gra!

to jesteś lepiej poinformowany ode mnie;)


nastinka - życie widać nie byłaś gotowa do gry na poziomie jaki prezentuje
Twoja wyspa;)
 

DeletedUser

Guest
cisza spokój,warty odnotowania jest fakt że DrFrost opuścił TOP 1.
Co do sojuszy też nic się nei zmienia,Aniołki najaktywniejsze,The Empire największa średnia pkt,może niedługo sojusze przeprowadzą jakieś ciekawe akcje co spowoduje jakieś reakcje innych i zacznie się dziać:)
 

DeletedUser

Guest
top1

W tym i następnym tygodniu będą duże przetasowania w pozycjach, wreszcie będzie można oddzielić punkciarzy od dobrych graczy ;] A to oczywiście za sprawą pierwszych przejęć wiosek.
 

DeletedUser

Guest
Co już z resztą widać... dziś trzech Aniołków przejęło miasta, rozpoczynając przy tym fale podbojów na Ecie
 

DeletedUser

Guest
Aniołki

3 przejęło miasta ? hah chyba założyło nowe jak wiader.
 

DeletedUser2352

Guest
czepiasz się szczegółów ;) a jak chcesz już być tak dokładnym to zawsze możesz sprawdzić że faktycznie jeden założył kolonie a pozostałych 2 przejęło miasta ;) a to dopiero początek :D
 

DeletedUser

Guest
Miasta

No wlasnie, a napisał że 3 przejęło... początek mówisz, no jak we wszystkich sojuszach, zaczyna się zabawa.
 
Do góry