Sytuacja na świecie

  • Rozpoczynający wątek Cykor89
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser4387

Guest
Oj przyjacielu wreszcie się pojawiłem,cała sytuacja jest napięta.Każdy chce DOMINOWAC na Eta...będą tylko nieliczni?
 

DeletedUser

Guest
Temat

Ech troche żałosne te wypowiedzi powyżej, obrzucacie sie syfem nawzajem, jedziecie sojusze, udowodnijcie w grze swoją wartość, jak czyta to ktoś z innego świata może sie jedynie śmiać.
 

DeletedUser1090

Guest
o joj ale dyskusja;) Po co prowadzicie walkę na słowa...co ona Wam może przynieść? bo wydaje sie że tylko zdenerwowanie....a gra tutaj nie na tym polega;) wiec łapcie za myszki xD drogie koleżanki i koledzy z Eta i udowodnijcie swoją wartość na polu chwały, naszym Ringu Eta.
 

DeletedUser4387

Guest
Siema.Wracając do wczorajszych wydarzeń,wczorajszy atak ANIOŁÓW na DrFrosta tylko Mnie utwierdził że jesteśmy dobrym Sojuszem.Dla tych którzy nie znają naszej krótkiej historii?Elite Team powstał gdy czołowi gracze byli już w najsilniejszych Sojuszach(Anioły,Empire)Może nie posiadamy największej ilosci pkt.Ataku czy średniej Sojuszu.Mamy za to coś innego,świetną organizację.
Ponad 80% graczy odpowiada na każdą akcję,wsparcie czy pomoc.
Przypominam każdemu graczowi na ETA...nie chowamy się za nikogo!
JESTEŚMY SAMODZIELNYM SOJUSZEM.

szczególne pozdrowienia dla -Du bist mein Feind
-kasiabe
 

DeletedUser

Guest
Ta! Wojna się zaczęła! Ale grunt że jest ciekawie!
POZDRO!
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
jezu -anderw-..... nie skazuj nas na takie cierpienia...:(
 

DeletedUser

Guest
-Anderw- powiedz mi chłopcze skąd ty bierzesz takie informacje? :D
Widzę że wiesz lepiej o sytuacjach między dwoma sojuszami z którymi nic nie masz wspólnego.Jak czegoś nie będę wiedział co się dzieje w moim sojuszu zapytam się ciebie :p pozdrawiam
 

DeletedUser

Guest
OK! Jak coś ciekawszego sie dowiem to napisze xD no może troche przesadziłem


a co do ciebie Dope to zdziwiłbyś się ile wiem o "aniołkach" i o tym co się tam dzieje...
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
No dziwie się dziwie :D bo wygląda na to że jesteś szpiegiem jak tyle o nich wiesz nie współpracując z nimi na co dzień albo ktoś z wewnątrz cię o wszystkim informuje.
 

DeletedUser

Guest
Takich masz informatorów, że nie powiedzieli Ci o ataku na Ciebie?
 

DeletedUser

Guest
bo było za puźno... hahaha! myślicie że ten atak coś zmieni?! heh to pokazuje tylko waszą słabość i obawy przede mną i wielkimi sojuszami które wam zagrażają! heh...
 

DeletedUser

Guest
Wyczyszczenie twojej wiochy to lęk przed Tobą? Nie wiem co bierzesz ale to mocny towar.
 

DeletedUser

Guest
I to że akurat wtedy gdy zacząłem pisać na forum zaczęły się ataki...
 

DeletedUser

Guest
Stanowisz mega zagrożenie i postanowiliśmy rzucić na ciebie nasz główne siły, o kurka ale megaloman.
 

DeletedUser

Guest
Nie dziwie ci się gdybym stracił cale wojsko te bym nie miał ochoty się napinać.
 

DeletedUser

Guest
"U dzieciaka -Anderw- zbierają deffa a ten zaczyna się podniecać że chcecie go wykończyć bo za dużo o was wie"
to dostałem od Waszego gracza z jednostek specjalnych. cóż jaki sojusz tacy gracze, teraz pofarmimy innych,aniołki nie gadajcie z nim,bo ujawni tajemnice naszego sojuszu:p
 

DeletedUser

Guest
Hej! Zacząłem tu grać trzech dni temu, ale myślę że dobrze mi idzie. Założyłem sojusz który w chwili obecnej liczy dziewięciu członków (Lwie Serce) - zapraszam wszystkich.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
No bardzo dobrze ci idzie;] masz już własny sojusz aż 9 osób oby tak dalej ;]
 
Do góry