Sytuacja na świecie

  • Rozpoczynający wątek Cykor89
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser

Guest
Witam kolegę z sojuszu, czyli Latawicę! Wczoraj dużo się zmieniło. Każde imperium jakie było w historii upadło i te na świecie Eta od innych się nie różniło. Chociaż te upadło najszybciej.
 

DeletedUser1090

Guest
Cykor89 Tylko albo aż zostało Wam Elite Team;) prowadź relację z postępowania wojennego tutaj a FO bym wiedział co i jak...bo niestety czas sie zegnac z Etą, w sumie opuszczam ją zanim jeszcze zacząłem w nią grać;/ niestety coraz mniej czasu...zycie...co do Elite i Aniołków to niech wygra lepszy bo prawda jest taka ze nikt inny sie na Eta nie liczy
 

DeletedUser

Guest
A co tu taka cisza? Piszcie, piszcie chętnie poczytam :) Jakieś newsy z sojuszy Top10?
 

DeletedUser

Guest
hmm cały czas Aniołki przewodzą stawką i cały czas atakują ELITE TEAM,Ci się mężnie bronią jednak czasem tracą wioski,zarysowuje się widoczna przewaga nasza i znowu zaczynam pogrywać na poważnie,co oznacza lepsze zgranie sojuszu i więcej wioseczek na naszym koncie;)
 

DeletedUser

Guest
OOO cykorku ciekawe nie zauważyłem nawet żebyście przejeli jakąś wioskę "wartościowego" gracza ;] więc przestań opowiadac takie bzdury i zdawac fałszywe relacje bo jak na razie nie macie czym się pochwalic... no chyba jedynie tym że odchodzą od was gracze , w sumie nie dziwie im się nikt nie wyrobiłbym w sojuszu który ma takie ego -.-
 

DeletedUser

Guest
hehe cykor osobnik który dostał bana za multi a potem próbował odkupić konto od innych graczy, jaki sojusz tacy gracze:D:D
 

DeletedUser

Guest
OOO cykorku ciekawe nie zauważyłem nawet żebyście przejeli jakąś wioskę "wartościowego" gracza ;] więc przestań opowiadac takie bzdury i zdawac fałszywe relacje bo jak na razie nie macie czym się pochwalic... no chyba jedynie tym że odchodzą od was gracze , w sumie nie dziwie im się nikt nie wyrobiłbym w sojuszu który ma takie ego -.-

odchodzą, odchodzą...



Uploaded with ImageShack.us
 

DeletedUser4624

Guest
a czy można najpierw wysłać wsparcie do danej wioski a następnie atak. Już raz jak traciłem wioskę najpierw gościu mnie atakował a później wysłał wsparcie (szczerze nie wiem czemu tak zrobił), teraz mam odwrotną sytuację: sąsiad wysyła do mnie wszystko co się da jako wsparcie, bo ponoć jest atakowany. Raz był na pewno bo wysłał mi raport. Ale tak się zastanawiam czy później nie wyśle ataku i w łatwy sposób przejmie moją wioskę. Jestem z deka zielony, więc mnie oświećcie :D
 

DeletedUser

Guest
zobaczymy co wskura elite team po dzisiejszym ataku na bezkarnego:p
 

DeletedUser

Guest
Mi ta wojna na rękę przynajmniej mam kilka dni jako takiego spokoju :) Pozdrawiam sąsiada z ELITE TIME ;)
 

DeletedUser

Guest
Witam sąsiada witam ;) muszę ci powiedziec że własnym oczom nie wierze ładną armie postawiłeś ale nie ma obrony przez ktorą Dope by się nie przebił :) pozdrawiam
 

DeletedUser

Guest
Morale niskie więc po co offa tracić ??:D Podciągnę się trochę w punktach, jakaś wioseczkę na boku przejmę i będziesz miał łatwiej atakować ;)
 

DeletedUser

Guest
Jak na razie knuje sobie na boku ale i na Ciebie przyjdzie czas :D [report]67e5e35618c4ec8814697e98170e2a02[/report]
Pozdrowienia dla sojuszu SFORA gdyby nie wy nie rozwinąłbym się tak szybko.
 

DeletedUser

Guest
Hej, Delanosie! ;)
No proszę, tydzień oderwania od wieści ze świata, a tutaj - The Empire poszło na dno, Aniołki dalej robią swoje, a o ELITE TEAM wciąż dużo nie wiadomo oprócz tego, że są dobrzy. Jeszcze jakieś ciekawe wiadomości, którymi podzielilibyście się na forum? Może mniejsze sojusze mają coś do powiedzenia?


Pozdrowienia dla sojuszu SFORA gdyby nie wy nie rozwinąłbym się tak szybko.
:D
 

DeletedUser1090

Guest
z całym szacunkiem dla mniejszych sojuszów ale nie ukrywajmy sa one tylko tłem dla rozgrywki miedzy aniołkami a elit;)
 

DeletedUser

Guest
Do czasu... : ) Wy się lejcie a my was dobijemy :)

Mówiąc "my" miałem na myśli te (jak ty to powiedziałeś) słabsze sojusze.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
A ja jestem niemal pewien, że są co najmniej dwa małe sojusze które już teraz nieźle mieszają na tym świecie.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
oo widzę tutaj przedstawicieli GTW Gniew Posejdona oraz Angry Villagers,tak tak Wy i jeszcze Jarmark Europa jesteście tuż za Aniołkami i elite team.
Jarmark Europa zaatakował dziś Aniołki,fajnie zaczyna coś się dziać;)
 
Do góry