Sytuacja na świecie

  • Rozpoczynający wątek Cykor89
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser4737

Guest
Odp: Sytuacja na świecie

A ja wiem jak grać na multi i się nie połapią dwa razy miałem bana teraz im się nie uda hehe
obraz.aspx
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie

No chyba, że potraktują tą wypowiedź jako przyznanie się do multi.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie

nawet się z tym nie kryje i tak samo oznacza miasta.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie

Jak byś chciał wiedzieć to ta sprawa jest już dawno załatwiona . Wystarczy że spojrzysz w statystyki .
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie

Mógłbyś nieco bardziej nas w to wtajemniczyć?
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie

drodzy gracze! nie dopuscmy do tego aby wdrazono na nasz swiat systemu z 2.0..
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie

nie rozumiem, naprawde gralo sie az tak zle ze sa potrzebne az takie zmiany?.. :confused: 2.0 zapoczatkuje koniec tego swiata jestem tego pewny
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie

Chciałbym poznać szczegółowe wyniki tej ankiety. Mam zasypaną skrzynkę prośbami, abym podpisał się pod petycją do Supportu, aby zaniechano wprowadzenia 2.xx na Eta.
Oczywiście jestem przeciwny temu, tak jak znaczna część czołówki Ety, tych którzy stanowią o sile tego świata. Nie na miejscu wydaje mi się to, że głos gracza z top 100 (nie mówiąc o top1) ma taką samą moc jak głos gracza, który ma jedno miasto. Idąc dalej, szereg osób mogło utworzyć mnóstwo kont, aby oddać głos na "Tak" i w ten sposób wypaczyć wynik ankiety.
Reasumując, jako gracze, nieważne którą stronę konfliktu reprezentujemy, powinniśmy zrobić wszystko, aby nie popełniono tak ogromnego błędu, jakim z pewnością jest wprowadzenie 2.xx na Eta.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie

Chciałbym poznać szczegółowe wyniki tej ankiety. Mam zasypaną skrzynkę prośbami, abym podpisał się pod petycją do Supportu, aby zaniechano wprowadzenia 2.xx na Eta.
Oczywiście jestem przeciwny temu, tak jak znaczna część czołówki Ety, tych którzy stanowią o sile tego świata. Nie na miejscu wydaje mi się to, że głos gracza z top 100 (nie mówiąc o top1) ma taką samą moc jak głos gracza, który ma jedno miasto. Idąc dalej, szereg osób mogło utworzyć mnóstwo kont, aby oddać głos na "Tak" i w ten sposób wypaczyć wynik ankiety.
Reasumując, jako gracze, nieważne którą stronę konfliktu reprezentujemy, powinniśmy zrobić wszystko, aby nie popełniono tak ogromnego błędu, jakim z pewnością jest wprowadzenie 2.xx na Eta.


Podpisuję się pod tym .
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie

ja tez podpisuje sie pod sempolem
bo nie wszystko co nowe jest :cool:


a stare wersje sa :cool:
 

DeletedUser11955

Guest
Odp: Sytuacja na świecie

Co tak tu cicho jak tam humory w Diabelskim Jarmarku po zablokowaniu 3 cudaków i stracie 4 miast?
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie

Pewnie przyzwyczaili się do takich porażek i nie robi to na nich wrażenia i nie piszę tego z uszczypliwością.A i nazwe zmienili,za kilka miesięcy pewnie znowu zmienią.Rutyna.
 

DeletedUser4737

Guest
Odp: Sytuacja na świecie

Nie do końca bo co u mnie to wystąpił u mnie problem z połączeniem z internetem w niedziele o godzinie 2.00 tak mi się zamuli jak nigdy a rano o 5.00 go nie było aż do teraz a Wiedziałem kiedy klon idzie i to nie stanowiło dużego problemu żeby wstawić klina los tak chciał mieliście farta.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Do góry