Sytuacja na świecie

  • Rozpoczynający wątek Cykor89
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie

Niestety Ja z Freakboyem zostaliśmy ostatni w Jarmaru z graczy którzy grali od początku. Kiedy okazało się że dwóch graczy u nas ma w sumie 12 czyli po 6 multikont i nagle zapaliło mi sie 12 osób na czerwono z czego z pieć już sie paliło wcześniej ;) To było nie do ogarnięcia wszystko sie posypało zero obrony i zero ataku. pawelek23l, rosomak111, freakboy, tozek, lusiak, eksper2010, lobochapiro, maro. Nie mogę sobie reszty przypomnieć. Dwa miesiące wstecz odeszli bulen, pakwi, cherrydoll, jaro jeszcze kilka osób z nimi. To było nie do ogarnięcia. Fajnie się grało a teraz widzę że juz nawet nie da rady się zalogować na ETA.
 

DeletedUser11955

Guest
Odp: Sytuacja na świecie

była zapowiadana jakaś aktualizacja na dzisiaj bo ja nic nie widziałem chyba serwer padł od tej dzisiejszej bitwy;d
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie

Panowie i Panie z ZSE :

Czy właściciele polis na wyspie z cudem (wszyscy wiedzą , o którego chodzi ) a jeżeli nie to przypomnę ich właścicieli :

FilipMial oraz patryk07

Zamierzają wrócić z urlopów czy to że na nich są to jest Wasza nowa taktyka obronna żeby nie stracić tego
cudu ???
Dajcie jakaś sensowną odpowiedź bo nie wiem czy na nich czekać czy rozbierać Was lokalnie miasto po mieście i darować sobie tego cudaka .
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie

rozbieraj po kolei na co będziesz czekał :)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie

Strach się bać , to policja w końcu kompa oddała ???
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie

No , no . Od 2 miesięcy słyszę że wraca . Musi mieć daleko do tego komputera skoro dojść nie może . :)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie

Drodzy gracze Eta o co chodzi ze światem bohaterów bo długo mnie tu nie było ?
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie

No Panowie i Panie jeszcze 80 graczy czyli jakieś 7 dni i rozpocznie się 4 tygodniowy proces zamknięcie naszego świata :)
 

DeletedUser4387

Guest
Odp: Sytuacja na świecie

Ehh, aż się łezka kręci. Zajrzałem bo jakiś MrAiraki twierdził, że zlikwidował Jarmark w czasach jego świetności więc wpadłem zobaczyć czy Jarmark istnieje, moje maleństwo... istnieje, ale nie mam pojęcia co za ludzie w nim grają... Obce nicki jakieś, może 3 kojarze... smutek tylko został, ale cóż sam jestem temu winien...

No :)
Kiedyś ta gra sprawiała naprawdę zajebistą frajdę.
Chyba na żadnym kolejnym świecie nie było tak jak na ECIE :eek:
Kto jeszcze pamięta ELITE TEAM z Kikutem,Wzgórza,PrezesTom,Sz4alony,Stereo,Protuna,Morgi czy Junone :)
Kto pamięta jak Angels with dirty faces i The Empire się rozpadły jako wielkie dwa niezwyciężone sojusze z pro graczami z innych światów!
Każdy świat ma swoją historie i z tego trzeba się cieszyć.
Na pewno ma ją też Jarmark Europa z tobą Janusz na czele z niezłymi graczami typu Freakboy,Bulena,Pakwi,Szysza1 czy tej słodkiej rudej Cherrydoll.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie

Po co Ty w ogóle zabierasz zdanie w temacie , który Cie nie dotyczy . Zrezygnowałeś z tego świat bo widocznie za słaby byłeś zresztą jak reszta wymienionych prze Ciebie graczy . Było wszystko dobrze do póki się atakowało a jak Wam siedli na **** to się sojusz posypał . I właśnie taki był Wasz sojusz . A poza tym to jest błąd każdego świata , pamięta sie tylko graczy , którzy byli dobrzy na początku a nikt nie patrzy na graczy , którzy kończą , taka sztuczna sława .
 

DeletedUser4387

Guest
Odp: Sytuacja na świecie

Brawo!
Pewnie masz rację,za słaby byłem pewnie ;)
Z tego co widać to masz jakieś 146 wiosek i jesteś taki ********* :) Ale co to za wielki wynik :confused:
Grę na Ecie kończyłem jakieś 13-14 miesięcy temu z liczbą prawie 100 miast.Więc chyba nie było tak zle.
A grę skończyłem wraz z pewną grupą ludzi.Gdy gra nie sprawia przyjemności to po co się męczyć i napinać.A co do reszty wymienionych graczy to nie dorównujesz im nawet w połowie!
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie

Śmieszny jesteś jak zeszłoroczny śnieg i tyle w temacie . Wy wszyscy , którzy skończyliście grę jesteście zawsze najlepsi . Nieźle mie rozbawiłeś .
 

DeletedUser4387

Guest
Odp: Sytuacja na świecie

No dobrze nie jestem takim pro graczem jak TY i dużo mi brakuje do twojej klasy,jesteś najlepszy!
 
Do góry