Sytuacja na świecie

  • Rozpoczynający wątek Cykor89
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie

Jacyś starzy wyjadacze z ET grający lub nie, żyją jeszcze?
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie

Pamiętam jak wyglądał Jarmark kiedyś i widzę jak wygląda teraz...
Teraz ludzie którzy reprezentują ten niegdyś mocny sojusz powinni dać tam sobie konta sami do usunięcia..
Czołówka Jarmarku obecnego rafhalto ,braziliano , mortcian wielka trójka wybitnych założycieli...
Jak walili po jednym z moich graczy ostatnio który ma 18 miast to zrobili mu tylko tyle iż dostał obrońcę dnia..
5 kolonów utopili ...
Fakt zdobyli jedno miasto :D
Ale z tego co wiem to weteran77 usunął w tym mieście całe wsparcie wycofał wypompował z tego miasta wszystkie surowce w akademii pokasował im tam wszystkie badania zdemontował łaźnie wieże i obniżył akademię o 5 poziomów..
a mur miejski sami te orły rozwalili ładując się katapultami w puste miasto ..
Na końcu minute po przejęciu tego miasta plaga na nie poszła aby surka wolniej się odbudowywała..


Kto jest z tego świata nick sobie wejdzie w profil gracza z mojego sojuszu weteran77 to się ubawicie co ci gracze z Jarmarku potrafią i jak teraz Jarmark się stoczył pod batutą tych orłów...

Ehh, a kiedyś Jarmark był taki fajny... a tu się gromy na niego sypią... smutek
 
Odp: Sytuacja na świecie

@Desiderata a co becki dostajesz
fuckyeahqv.png
powtorka z ypsilonu
hahanj.png
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie

Nie, chaotycznie piszący chłopaczku.
I ten twój nick, jak ucznia podstawówki. Coś w rodzaju "pudzianoski", albo "krul kamil263363" i_cool.gif
 
Odp: Sytuacja na świecie

Malo wazne jest jak pisze wazne jest jak gram
coolfaceq.gif


zartuje sobie z ciebie a ty na powaznie tak to bierzesz
sefudeu.png


pewenie mnie zjedziesz jak gdzies sie znowu spotkamy
fovhappy.png
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie

No :)
Kiedyś ta gra sprawiała naprawdę zajebistą frajdę.
Chyba na żadnym kolejnym świecie nie było tak jak na ECIE :eek:
Kto jeszcze pamięta ELITE TEAM z Kikutem,Wzgórza,PrezesTom,Sz4alony,Stereo,Protuna,Morgi czy Junone :)
Kto pamięta jak Angels with dirty faces i The Empire się rozpadły jako wielkie dwa niezwyciężone sojusze z pro graczami z innych światów!
Każdy świat ma swoją historie i z tego trzeba się cieszyć.
Na pewno ma ją też Jarmark Europa z tobą Janusz na czele z niezłymi graczami typu Freakboy,Bulena,Pakwi,Szysza1 czy tej słodkiej rudej Cherrydoll.

Wszystko pamiętam. Było bardzo fajnie, były emocje, były potężne ataki. Działo się.
Wiem, że miałeś do mnie żal. Jednak zgodzisz się, że było ciekawie :)

Dziękuję Tobie Evelin i całej ekipie ELITE TEAM za wspaniałą grę na bardzo wysokim poziome.

Ehh, a kiedyś Jarmark był taki fajny... a tu się gromy na niego sypią... smutek

Yochu nic nie trwa wiecznie. Wszystko ma swój początek i koniec.
To Ty wprowadziłeś Jarmark na właściwy tor. Fajnie było budzić strach, nienawiść, szacunek... w ostatnich dniach chyba już tylko śmiech hehe z tego co czytałem wyżej.
Ja jednak pamiętam dużo dobrej zabawy.
Dziękuje całej Jarmarcznej ekipie.

Przy okazji pozdrawiam również resztę świata ETA, która pamięta ciekawe czasy :D


Ps. Gracie jeszcze może obecnie na jakiś nowych światach??
Czy Jarmark Europa gdzieś jeszcze gra??
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie

Wszystko pamiętam. Było bardzo fajnie, były emocje, były potężne ataki. Działo się.
Wiem, że miałeś do mnie żal. Jednak zgodzisz się, że było ciekawie :)

Dziękuję Tobie Evelin i całej ekipie ELITE TEAM za wspaniałą grę na bardzo wysokim poziome.



Yochu nic nie trwa wiecznie. Wszystko ma swój początek i koniec.
To Ty wprowadziłeś Jarmark na właściwy tor. Fajnie było budzić strach, nienawiść, szacunek... w ostatnich dniach chyba już tylko śmiech hehe z tego co czytałem wyżej.
Ja jednak pamiętam dużo dobrej zabawy.
Dziękuje całej Jarmarcznej ekipie.

Przy okazji pozdrawiam również resztę świata ETA, która pamięta ciekawe czasy :D


Ps. Gracie jeszcze może obecnie na jakiś nowych światach??
Czy Jarmark Europa gdzieś jeszcze gra??

ELITE TEAM???
my ich na Delfy zjechaliśmy i już nie istnieją :)
ale też jesteśmy kontuacja tylko że z Rho ;) wiec nie mieli szans hhheee :p
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie

Nie powiem, grało się zajefajnie po prostu! Dzięki najpierw Akademii a potem w Jarmark Europa dzięki Bulenowi jak i Cherr dużo? wiele, wiele, wiele się nauczyłem ;D Co prawda teraz wróciłem do gry pod inną nazwą, ale zawsze miło wspominam tworzenie akcji dla Akademii ;D aż łezka w oczkach się zakręciła ;(
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie

Nie powiem, grało się zajefajnie po prostu! Dzięki najpierw Akademii a potem w Jarmark Europa dzięki Bulenowi jak i Cherr dużo? wiele, wiele, wiele się nauczyłem ;D Co prawda teraz wróciłem do gry pod inną nazwą, ale zawsze miło wspominam tworzenie akcji dla Akademii ;D aż łezka w oczkach się zakręciła ;(

Gratulacje , też muszę pożegnać wroga jednego , który wcześniej opuścił grę. :D
 

DeletedUser16121

Guest
Odp: Sytuacja na świecie

Stara dobra Eta, kiedy to było...
Stawiałem tam moje pierwsze kroki w grepo, od samego początku do końca w Jarmark Europa. Klan wybitnie zgrany i wojowniczy, wysoko w rankingu agresorów mimo tego, że mieliśmy zasadę grania w małej grupie. Tak było gdy ja tam grałem. Pozdrowienia dla Yoch, bulen, szysza1, Ewelin innych znajomych z dawnych czasów.

Ku chwale Jarmarku Europa! ;)
 
Do góry