Sytuacja na świecie

  • Rozpoczynający wątek Cykor89
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser

Guest
dla mnie trochę po dawnemu czas leci xD Wielkiej różnicy w grze nie widzę :p
 

DeletedUser7837

Guest
Sojusz jest jak gra w szachy...

♚LEGIONY ZEUSA
♛Angels of Mercy
♜ELITE TEAM
♝JARMARK EUROPA
♞Kingsajz

... ♟Clayry
 

DeletedUser4737

Guest
Sojusz jest jak gra w szachy...

♚LEGIONY ZEUSA
♛Angels of Mercy
♜ELITE TEAM
♝JARMARK EUROPA
♞Kingsajz

... ♟Clayry
ha nic nie wiesz co do tej gry możesz uważać jak chcesz kto kim jest twoja sprawa
a ty jest w tych legionach ;)
 

DeletedUser

Guest
Sojusz jest jak gra w szachy...

♚LEGIONY ZEUSA
♛Angels of Mercy
♜ELITE TEAM
♝JARMARK EUROPA
♞Kingsajz

... ♟Clayry

Mi się to bardzo podoba :D
Jest tu pewna analogia nawet:

LEGIONY "Król" - nie atakuje, czai się, ucieka i broni, chroni się za plecami Damy i Wieży oraz innych figur,
ELITE "Wieża" - trudni przeciwnicy do walki, potrafią się okopać w tej swojej twierdzy by za chwilę zaszarżować z furią,
JARMARK "Goniec" - zawsze depcze TOP3 po piętach, goni resztę...
Kingsajz "Koń" - mali ale skoczni, gdzieś się kręcą pod nogami, ale jak wyskoczą to potrafią pokąsać,
Clayary "pionek" - i pionem można zaszachować króla, zbić damę, lub dojść na drugą stronę i wymienić piona na dowolną figurę! I nie wiadomo czy tak właśnie się nie stanie.

Czas pokaże które figury pierwsze padną na szachownicy grepolis :)
 

DeletedUser

Guest
Bulen muszę przyznać,że pomimo licznych obserwacji,nie spojrzałem na sojusze z tej strony ;)
Czas pokaże,który sojusz pierwszy padnie..
 

DeletedUser

Guest
A propo sojuszy chcialbym zauwazyc ze War Devils ida w gore malo graczy duza srednia punktow kto wie moze za jakis czas i oni beda rozdawac karty.
 

DeletedUser4737

Guest
spokojnie impreza jeszcze się nie zaczęła ale coś zaczyna się dziać każdy ma swój cel w grze.
 

DeletedUser

Guest
No proszę Clayry jest jak pionek he he :)
Niezła próba prowokacji :)
 

DeletedUser7837

Guest
Mi się to bardzo podoba
Jest tu pewna analogia nawet:

LEGIONY "Król" - nie atakuje, czai się, ucieka i broni, chroni się za plecami Damy i Wieży oraz innych figur,
ELITE "Wieża" - trudni przeciwnicy do walki, potrafią się okopać w tej swojej twierdzy by za chwilę zaszarżować z furią,
JARMARK "Goniec" - zawsze depcze TOP3 po piętach, goni resztę...
Kingsajz "Koń" - mali ale skoczni, gdzieś się kręcą pod nogami, ale jak wyskoczą to potrafią pokąsać,
Clayary "pionek" - i pionem można zaszachować króla, zbić damę, lub dojść na drugą stronę i wymienić piona na dowolną figurę! I nie wiadomo czy tak właśnie się nie stanie.

Czas pokaże które figury pierwsze padną na szachownicy grepolis

Muszę przyznać, że pięknie zinterpretowałeś mojego posta ;) dokładnie o to mi chodziło tylko nie potrafiłem tego tak ująć w słowa. Pozdro dla tego pana o/
 

DeletedUser

Guest
sunshine88 ale tych "kropeczek" przed Clayry mogłeś sobie oszczędzić. Pionek w tym temacie został ładnie zinterpretowany jednak uważam,że trochę przesadziłeś.
Zacznijmy od tego,że ja Twojego sojuszu w tej grze nie widzę,bo nie czarujmy się ale jest słaby i jesteście zwykłymi farmami :)
 

DeletedUser

Guest
Mi się to bardzo podoba :D
Jest tu pewna analogia nawet:

LEGIONY "Król" - nie atakuje, czai się, ucieka i broni, chroni się za plecami Damy i Wieży oraz innych figur,
ELITE "Wieża" - trudni przeciwnicy do walki, potrafią się okopać w tej swojej twierdzy by za chwilę zaszarżować z furią,
JARMARK "Goniec" - zawsze depcze TOP3 po piętach, goni resztę...
Kingsajz "Koń" - mali ale skoczni, gdzieś się kręcą pod nogami, ale jak wyskoczą to potrafią pokąsać,
Clayary "pionek" - i pionem można zaszachować króla, zbić damę, lub dojść na drugą stronę i wymienić piona na dowolną figurę! I nie wiadomo czy tak właśnie się nie stanie.

Czas pokaże które figury pierwsze padną na szachownicy grepolis :)
Rozłożyłeś mnie tą interpretacja :D Jesteś wymiatacz ^^
Co do Clayry, dodałbym jeszcze, że pionki są zawsze w pierwszej linii ;)
 

DeletedUser

Guest
sunshine88 ale tych "kropeczek" przed Clayry mogłeś sobie oszczędzić. Pionek w tym temacie został ładnie zinterpretowany jednak uważam,że trochę przesadziłeś.
Zacznijmy od tego,że ja Twojego sojuszu w tej grze nie widzę,bo nie czarujmy się ale jest słaby i jesteście zwykłymi farmami :)

Ja jedynie bym sie z tym krolem nie zgodzil... bo tu kolega Neirog ladnie to ujal. Ale coz kazdy musi miec swoje 5 minut nie w grze to na forum. :) PZD.
 

DeletedUser

Guest
Co tu taka cisza ?:) Wszyscy tylko atakują i się bronią ( + pozdrowienia dla budujących bobów :D Aby wam cementu nie zabrakło ), nawet nie macie czasu nic dodać od siebie na forum ??:) 0 kłótni ,przechwałek, spisków NUDNO TU! :D
 

DeletedUser

Guest
Mnie już nudzi ta gra. Jedyne co się u mnie dzieje to marne próby xgeneve przejęcia jednego z moich miast.... Próby tak słabe że aż szkoda pisać ;D Jeżeli dalej będę się tak nudzić to skończę grać xD
 
Do góry