Sytuacja na świecie

  • Rozpoczynający wątek Cykor89
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser

Guest
I jeszcze Ci się nudzi?;O To nie wiem,może przenieś się na morze 45 tam nie powinno być aż tak źle ;)
 

DeletedUser

Guest
Próby dobrnienia na M45 spełzły na razie na panewce :D Niedługo muszę chyba ponowić próbę xD
 

DeletedUser

Guest
Hmm będą ferie to się zabiorę do roboty, bo teraz nie mam czasu :D
 

DeletedUser

Guest
Heh Evelina schakowali a support nie chce pomoc ;/

No niestety evelin zakonczyl gre.

Dziwi mnie fakt, że support napisał, że zablokuje konto, aż do rozstrzygniecią sprawy a tego nie zrobił...
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Ktoś sobie nie mógł poradzić w cywilizowany sposób to pozbawił go konta.
 

DeletedUser

Guest
Była sprawa kradzieży konta gracza bulen.
Gracz odzyskał konto.
Dlaczego Evelin77 w podobnej sytuacji nie może odzyskać swojego konta?
 

DeletedUser6709

Guest
dla dobrego imienia Grepolis powinni jak najszybciej wyjasnic ta sprawe i zwrocic prawowitej osobie konto, juz byly takie sytuacje i wyjasniano je, a z powodu zabrania konta wybitnej osobie na ETA sprawa powinna wyjasnic sie w podobnym czasie jak u bulena z JE.
O takich Kur... co kradna konta bo w grze jak i w zyciu sa nieudacznikami powiem SPIE..... CH....:mad:
 

DeletedUser1090

Guest
jeżeli support obiecał zablokować konto do wyjaśnienia sprawy a tego nie zrobił to mam nadzieje ze po wyjaśnieniu sie sytuacji przejęte wioski trafią tam gdzie powinny być
 

DeletedUser

Guest
kocham ubuntu za to że na linuxa nie ma trojanów,wirusów czy keyloggerów i moje konto jest bezpieczne, metoda słownikowa na nic się zda bo hasło składa się z 12 znaków wielki,małe litery znaki interpunkcyjne i cyfry. da się?
 

DeletedUser

Guest
Najważniejsze to chyba właśnie hasło nie tylko na Grepo, ale również na skrzynce pocztowej. My zwykłe szaraki nie poradzimy sobie z hakerami. Nie wiem czy to wystarczy być amatorem, żeby coś takiego zrobić czy nie, nigdy mnie to nie bawiło.
Rozwiązaniem jest skomplikowane hasło i natychmiastowe reakcje supportu.
Przecież widać, że Pan z IP z którego od 6ciu miesięcy loguje się na swoje konto nagle nie może i pisze z innego konta (o IP tym samym) zgłoszenie.

Jaki jest większy dowód na to, że zgłaszający mówi prawdę ?

Nie mówiąc już o tym, że pieniądze, bo premium czyli tak jak w sytuacji Bulena wszytko podchodzi pod KK.
 

DeletedUser

Guest
robbo nie chce Ci nic mówić do każdego da się wkraść na kompa bez twojej wiedzy;] Tylko po co to komu...
 

DeletedUser4737

Guest
tylko nie Evelin zostanie mi tylko bobas do atakowania to z kim będę walczył
chyba że coś się zmieni
 

DeletedUser

Guest
Bo tutaj są równi i równiejsi. Jedni przejmują miasta w czasie przerw w ataku i jest ok a innym wmawia się jakieś pierdoły. Jednym kradną konto to od razu jest blokada i po paru dniach odzyskuje innym np Bezkarny czy teraz Evelin jakiś inteligent pisze, że konta są zablokowane i co?? ***** można je jechać. Tak jak Yoch napisał jaki problem sprawdzić po IP kto i przez jaki czas się logował na konto. No ale jak się robi coś za free to nie oczekujmy po tych osobach chociaż trochę polotu intelektualnego. Tak wiem poproszę bana za obrazę "Wspaniałego" supportu :)

Z tym że na konto może zalogować się wszędzie np.: u kolegi i co to oznacza że ktoś mu się włamał? Jeśli jest przypuszczenie że był włam z automatu daje się blokadę w sumie dziwne że sprawa gdzieś utknęła i nadal nic nie jest robione
 

DeletedUser

Guest
Witam

Mnie tylko zastanawia ... po co ktoś kradnie komuś konto .... co mu to daje ... skoro i tak nie pogra bo go zablokują ... idiotyzm i tyle ... Szkoda również że Evelin już nie gra ... nie pozostało nic więcej jak czekać na Bobasa...

pzdr

obraz.aspx
 

DeletedUser

Guest
Widocznie komu przeszkadzał Eve,a może spodobaly sie komus jego miasta, niektorzy jak hieny sie na nie rzucili;/;/ jeszcze rano dwa miasta przepadły. Nie ma to jak skopac leżącego,ale każdy ma swoje zasady.....
 

DeletedUser4387

Guest
Widocznie komu przeszkadzał Eve,a może spodobaly sie komus jego miasta, niektorzy jak hieny sie na nie rzucili;/;/ jeszcze rano dwa miasta przepadły. Nie ma to jak skopac leżącego,ale każdy ma swoje zasady.....

...zostaw ta Aga,oni zawsze mieli taka taktykę.Robią to cały czas!
 

DeletedUser7837

Guest
robbo nie chce Ci nic mówić do każdego da się wkraść na kompa bez twojej wiedzy;] Tylko po co to komu...

FlamulusRomulus podejrzany o włam... Evelin77... Serdeczne wyrazy współczucia... Tyle osiągnąć i patrzeć jak to wszystko przepada przez jakiegoś internetowego złodzieja ehh... Brak słów :(
 

DeletedUser

Guest
Kolego twój post jest śmieszny;] Nie miałbym co robić tylko okradać z konta Eve... Takie teorie zostaw dla Siebie.
 
Do góry