Sytuacja na świecie

  • Rozpoczynający wątek Cykor89
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser1090

Guest
wystarczy ze będziesz miał pełną wioskę wojska i dostaniesz błyskawicą w gospodarstwo...też mi anomalia;/
 

DeletedUser5

Guest
ale jesli nie ma swiatyni to nie powinny stacjonowac Żadne jednostki mityczne, ale to raczej blad, badz niedopatrzenie w grze, a co do wczesniejszych waszych postow to zrobmy ustawke sojo na sojo he he:D

To nie błąd, takie działanie jest zamierzone.
 

DeletedUser7837

Guest
Po co w pierwszej kolejności informować o kradzieży konta kogoś z wrogiego sojuszu? W końcu jest to dość prawdopodobne że może sprowokować to atak. No chyba po to żeby powstrzymać już idące ataki (a to by znaczyło że takie ataki już szły lub miały iść).

Może, dlatego aby najwięksi wrogowie zachowali się przyzwoicie i powstrzymali się od ataków do wyjaśnienia sprawy? Tak zwinęliście kilka miast a gdyby nie ta wiadomość już dzisiaj by nie zostało nic z evelina... Bo pamiętaj
"Przyjaciół trzymaj blisko, a wrogów jeszcze bliżej..."
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
wystarczy ze będziesz miał pełną wioskę wojska i dostaniesz błyskawicą w gospodarstwo...też mi anomalia;/

Nie rób ze mnie idioty:) Jak bym dostał błyskawicą to bym chyba nie wrzucał tego tutaj. Dla Twojej świadomości wioska rozbudowana jest na maksa:)
Pozdro
 

DeletedUser4737

Guest
Skoro już mówimy o anomaliach:D

przechwytywanieto.jpg
niestety ale to jest błąd który został wgrany na święta bo u nas w sojuszu miał każdy to samo
 

DeletedUser

Guest
Są chwile, kiedy brak ludożerców daje się boleśnie odczuć... ;]
 

DeletedUser

Guest
heh.. ależ jestem obok.. tylko ty nie widzisz mnie hehe twój harem przesłania ci ostatnio piękne krajobrazy :p
poza tym ile razy cię już zapraszałałam a ty ciągle nic.. a ileż można ;]
 

DeletedUser4387

Guest
...już niebawem się spotkamy i wtedy będzie naprawdę milutko :D
 

DeletedUser

Guest
e.. to jak ma byc milutko to ja nie chce :p
a gdzie gwałty, gdzie krew barbarzyńców..? milutko to możesz mnieć z żonką ;] ze mną tak nie ma..
 

DeletedUser

Guest
Akuku to ja zrobiłem wczoraj(te nadziane) xD Dzięki ET że pokazaliście mi prawdę o sobie, zapamiętam to do końca gry.
 

DeletedUser

Guest
Pa pa życzę wszystkim miłej gry w grepolis ;) Mi niestety brakuje na to czasu :p
 

DeletedUser

Guest
Nie wiem mnie nie ma to cicho. Właśnie jak tam moje miasta jeszcze istnieją czy już poprzejmowaliście ludzie? xD
 

DeletedUser

Guest
to po co sie pytasz? chcesz współczucie w nas wzbudzić? czy zobaczyć czy ktoś o otbie "pamięta" i będzie pisać szkoda że skończyłeś gre
 
Do góry