Sytuacja na świecie

  • Rozpoczynający wątek Squnqs
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser

Guest
Ale... wracając do spraw świata. Patrząc po rankingu można powiedzieć jasno - obecnie świat zdominowany został przez LA... choć i Grepomanicay coś do powiedzenia mają...
A co z resztą sojuszy? Śpią czy jak?
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser4

Guest
Dalsze dyskusje o botach, multikontach i innych rzeczach niezgodnych z regulaminem będą surowo nagradzane karteczkami i banami.

W razie wątpliwości co do wykrywalności/działania w/w zapraszam do ticketa.

p.s. Railgun: usunąłem pół Twojego posta odnoszącego się do w/w tematów, bo druga połowa jest jak najbardziej na temat :)
 

DeletedUser

Guest
Ale... wracając do spraw świata. Patrząc po rankingu można powiedzieć jasno - obecnie świat zdominowany został przez LA... choć i Grepomanicay coś do powiedzenia mają...
A co z resztą sojuszy? Śpią czy jak?

Trochę lipa się zrobiła, bo sporo osób pouciekało do LA z innych dobrych sojuszy. Zniknęła brygada RR, widzę kilku graczy RP też poszło do LA. Przez to świat się trochę wypaczy już na początku, bo nie ma co ukrywać, że LA miało sporo dobrych graczy, a teraz ma jeszcze więcej - nowy system podboju raczej uniemożliwi podbicie miast molochowi z dobrymi graczami. No ale zobaczymy jak będzie;D
 

DeletedUser

Guest
Dalsze dyskusje o botach, multikontach i innych rzeczach niezgodnych z regulaminem będą surowo nagradzane karteczkami i banami.

W razie wątpliwości co do wykrywalności/działania w/w zapraszam do ticketa.

p.s. Railgun: usunąłem pół Twojego posta odnoszącego się do w/w tematów, bo druga połowa jest jak najbardziej na temat :)

Luzik, przywykłem :)




Lord: Jedni najpierw zbierają pkt ataku, inni najpierw wioski :p
 

DeletedUser

Guest
RailGun i jak, jest w koncu top20 czy jeszcze nie dogoniles topki?;p
 

DeletedUser

Guest
Mnie można spotkać gdzieś w top10 ;-) Najlepsi wojownicy również top10(gdzieś) ;-)
 

DeletedUser202

Guest
Co tutaj taka cisza zapadła, jak tam topka sojuszy wygląda i topka graczy???

Ja w końcu wbiłem na Jote ale coś mi nie idzie, chyba za szybki świat jak dla mnie, znowu zostałem farmą (dlaczego sytuacja musi się tak często powtarzać) :(

jakieś relacje????:cool:
 

DeletedUser

Guest
Ja w końcu wbiłem na Jote ale coś mi nie idzie, chyba za szybki świat jak dla mnie, znowu zostałem farmą (dlaczego sytuacja musi się tak często powtarzać) :(

To Wacus zemsta za Gromowladnych ,wtedy ty ich farmiles teraz oni ciebie ;)
 

DeletedUser202

Guest
bosssshe to jeszcze ktoś mnie pamięta z Gromowładnych, stare dobre czasy :D
 

DeletedUser4737

Guest
Proponuję zmienić dostawcę mieczy ...

biedr.jpg

teraz wypowiadam mu otwartą wojnie rób defa haha
obraz.aspx
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Wacek farmił Gromowładnych? A to ciekawostka...



A Jota nie jest za szybka,jak na mój gust to bardzo fajnie się tam buduje domki :p:p

nie wiesz, ze pan pogromca jest wszechwiedzący ktory wszystko widzial wszystko szlyszal i wszystko wie ogolnie pozjadal wszystkie rozumy swiata kazdy tutaj jest zbyt glupi by z nim dyskutowac? przepros teraz pana wszechwiedzącego za tą zniewage i wątpliwosci ktore wbjiasz w jego tezę.
 

DeletedUser

Guest
Nyguś.. nie spinaj się tak.. nie ma co się dziwić że Gryzoń ci lekko dopiekł, bo twoje tłumaczenie się jest śmieszne.. no sam popatrz. W dniu zakończenia ochronki szpanujesz top1 agresorów i nieziemskimi raporcikami... w drugi dzień tracisz połowe kawalerii, a przeciwnik okazuje sie nie taki słaby jak sie wydawało :p Kilkanaście dni później zostałeś pojechany i nie masz wioski... i mam uwierzyć, że oddałeś ją dobrowolnie, ba, jeszcze robisz łaske bo sie nie wybroniłeś choć oczywiście mogłeś.... No prosze cie... :p:p

A żeby nie było offtopa :p
Co tam na świecie słychać? Są już jakieś wojenki... czy te punkty agro nabijają się na faremkach? ;)
 

DeletedUser

Guest
hehe

Oj widze nygus ze prawda Cie zabolala,widac te niepowodzenia odcisnely sie w twojej psychice moze juz czas zebys sobie przerwe zrobil :)
 
Do góry