Sytuacja na świecie

  • Rozpoczynający wątek Squnqs
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser

Guest
ohh widzę,że na tym świecie wiele się dzieje:D

Rail tak na marginesie,chyba nie doceniasz Evelina :) a powinieneś...
 

DeletedUser

Guest
Nie wiem kim jest Rail, ale gdzieś tam kiedyś widziałem że napisał, że buduje 100 koni na godzinę... Tyle to ja robię na świecie x1...

Jesteś zwykłym krzykaczem. Tzw. bezrobotnym trolem forumowym.

PS: Zacznij doceniać przeciwnika, bo do psa Tobie daleko co najwyżej z kością mógłbyś się porównać, bo zostaniesz jak ona schrupany.
 

DeletedUser

Guest
Nie wiem kim jest Rail

Jesteś zwykłym krzykaczem. Tzw. bezrobotnym trolem forumowym.

To wiesz, kim jest ?
Czy nie wiesz i rzucasz inwektywami na oślep ?

Yoch i Evelin .. do Raila wam obu jeszcze bardzo daleko .. jak pogracie ze dwa lata, to może będziecie umieli połowę z tego co on :).






Miłej gry na lambdzie :)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
To wiesz, kim jest ?
Czy nie wiesz i rzucasz inwektywami na oślep ?

Yoch i Evelin .. do Raila wam obu jeszcze bardzo daleko .. jak pogracie ze dwa lata, to może będziecie umieli połowę z tego co on :).






Miłej gry na lambdzie :)


hehuheuh... Najwidoczniej nic nie wiesz o Yoch'u i Evelinie. :) Jednak możesz mi wierzyć,to Rail wiele mógłby się nauczyć od dwóch wyżej wymienionych graczy ;)
 

DeletedUser

Guest
hehuheuh... Najwidoczniej nic nie wiesz o Yoch'u i Evelinie. :) Jednak możesz mi wierzyć,to Rail wiele mógłby się nauczyć od dwóch wyżej wymienionych graczy ;)


Luzik dziewczyny zapewne wiele byście mnie nauczyły ale św tuż tuż i teraz nie czas na korepetycje
 

DeletedUser

Guest
hehuheuh... Najwidoczniej nic nie wiesz o Yoch'u i Evelinie. :) Jednak możesz mi wierzyć,to Rail wiele mógłby się nauczyć od dwóch wyżej wymienionych graczy ;)

Hehuheuh. Wiem o nich wystarczająco wiele, by nie chcieć już wiedzieć więcej. Ilość wiosek jakiegoś gracza na Ecie, nie robi na mnie wrażenia. Niektórzy gracze na Jocie się już o tym przekonali :). Nie wiem czy się tu wypowiedzą, bo już nie grają ;).

A jeżeli ktoś oczekuje, że będę tu ciskała obelgami i zniżę się do poziomu dwóch wyżej wymienionych, srogo się zawiedzie :).
 

DeletedUser

Guest
Nie wiem kim jest Rail, ale gdzieś tam kiedyś widziałem że napisał, że buduje 100 koni na godzinę... Tyle to ja robię na świecie x1...

Jesteś zwykłym krzykaczem. Tzw. bezrobotnym trolem forumowym.

PS: Zacznij doceniać przeciwnika, bo do psa Tobie daleko co najwyżej z kością mógłbyś się porównać, bo zostaniesz jak ona schrupany.

Rozumiem że słowo sarkazm to dla Ciebie jedynie słowo które ma 7 liter i zaczyna się na s ? Żart to pewnie też coś obcego.

Oceniasz ludzi,a nawet ich nie znasz. Pogratulować...Gram z Railem od dłuższego czasu i za nic w świecie nie chciałbym zamienić Jego top 1000 na Wasze top 1.
Nie wiedziałem że bycie dobrym w grze,upoważnia do tego aby być zadufanym w sobie ignorantem.
 

DeletedUser4387

Guest
Hehuheuh. Wiem o nich wystarczająco wiele, by nie chcieć już wiedzieć więcej. Ilość wiosek jakiegoś gracza na Ecie, nie robi na mnie wrażenia. Niektórzy gracze na Jocie się już o tym przekonali :). Nie wiem czy się tu wypowiedzą, bo już nie grają ;).

A jeżeli ktoś oczekuje, że będę tu ciskała obelgami i zniżę się do poziomu dwóch wyżej wymienionych, srogo się zawiedzie :).

Słodka jesteś :p ale nie wiesz kompletnie o Mnie nic.
Przypomnij sobie początek gry,co wtedy powiedziałaś...Dlatego faktycznie ta dyskusja nie ma sensu bo do niczego nie prowadzi.
Bardzo się cieszę że i TY wypowiedziałaś się w moim skromnym temacie.:)
 

DeletedUser

Guest
niewiem po co takie zbędne kłótnie,grałem z Wami wszystkimi tu i ówdzie,ciężko powiedzieć kto jest lepszy a kto jest gorszy.już osiągneliście tak wysoki poziom w tej gzre że wyżej obaj nie podskoczycie;) ja i tak jestem najlepszy bo już wyszedłem z tego nałogu i zobaczyłem ile świata mi uciekło przez to nolifienie:D


Yoch,możesz niewiedzieć kto to jest RailGun,bo On zawsze gra pod innymi nickami,małpka jedna:p i na Ecie w jarmarku,aniołkach,elite team,the empire etc. Go nie było.

Więc może skończmy temat i zgadajmy się na pw to rozpoczniemy sobie wszyscy razem na jednej wyspce,na jakimś świecie,bądź na nowo powstałym.
 

DeletedUser202

Guest
Ho ho ho

Przyszedł czas na moją wypowiedź. Ponieważ grałem z oboma panami w grepo więc uważam że mam prawo głosu.
Moim skromnym zdaniem w tej grze najważniejsi są ludzie i atmosfera panująca w sojuszu.
Jeśli chodzi o Ete to był to najgorszy (w sensie najnudniejszy) sojusz w jakim miałem wątpliwą przyjemność grać.
Rail a z Tobą mam nadzieję spotkam się jeszcze na jakimś świecie w jednym soju :D i będziemy trzepać dywany jak kiedyś :D

Notabene pozdrawiam obu panów:p
 

DeletedUser

Guest
Biedronetka się obraziła... ? Szkoda, bo zupełnie bez sensu.

Rozumiem, że bronisz kolegi, ale czy to powód.

Troszkę się zapędzamy jak zwykle z tymi różnymi epitetami i wyścigiem kto jest lepszy i gdzie.
Wybacz Rail za trola i wesołych świąt.

Jak to zostało wcześniej powiedziane. Podajmy sobie łapę.
Pozdrawiam

@Cykor - zawsze miałem taki plan, żeby zrobić sojusz z 20 naprawdę doświadczonych osób z samego szczytu i sobie grać razem. Może kiedyś będzie nam dane się pojednać zamiast kłócić.
 

DeletedUser

Guest
Co do niektórych wypowiedzi, to.. wystarczy być na tyle aktywnym graczem - by powiadomić sojusz o wsparcie.. :D i nawet najbardziej doświadczony gracz sobie nie poradzi.. :cool:

Ps. Najbardziej "doświadczeni" są Ci gracze, co atakują słabszych. :D

Ps2. Ja to bym chciał przejść z tego świata, to "Świata Bohaterów" - tam będzie wyzwanie.. a tu jedynie monotoność. ;)
 

DeletedUser4387

Guest
niewiem po co takie zbędne kłótnie,grałem z Wami wszystkimi tu i ówdzie,ciężko powiedzieć kto jest lepszy a kto jest gorszy.już osiągneliście tak wysoki poziom w tej gzre że wyżej obaj nie podskoczycie;) ja i tak jestem najlepszy bo już wyszedłem z tego nałogu i zobaczyłem ile świata mi uciekło przez to nolifienie:D


Yoch,możesz niewiedzieć kto to jest RailGun,bo On zawsze gra pod innymi nickami,małpka jedna:p i na Ecie w jarmarku,aniołkach,elite team,the empire etc. Go nie było.

Więc może skończmy temat i zgadajmy się na pw to rozpoczniemy sobie wszyscy razem na jednej wyspce,na jakimś świecie,bądź na nowo powstałym.

Daj cynk.Wtedy się zobaczy.Zebranie ok 20-30 osób nie powinno sprawić problemu.Ale raczej mało prawdopodobne aby taka grupa wytrzymała ze sobą.
Z drugiej strony to ciekawa perspektywa.....zebranie takiego teamu.
 

DeletedUser

Guest
Lepiej zrobić jakiś reprezentacyjny sojusz, serwera Jota.. przyszłość grepolis 2.0 Świat bohaterów (zainteresowani wiedzą o czym mowa) i tam dopiero by się działo. :D
 

DeletedUser

Guest
Hej, dzieje sie cos na tym swiecie? Prawie 3 tygodnie nie mialem dostepu do neta, a z top20 ledwo spadlem... Slabo sie staracie ;p
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser4737

Guest
To wiesz, kim jest ?
Czy nie wiesz i rzucasz inwektywami na oślep ?

Yoch i Evelin .. do Raila wam obu jeszcze bardzo daleko .. jak pogracie ze dwa lata, to może będziecie umieli połowę z tego co on :).






Miłej gry na lambdzie :)
Oj jak dawno tu nie zaglądałem na te forum oj jest co czytać jak tam biedroneczka już jestem spokojny i na pewno na jocie się nie spotkamy
mój czas poświęcam tylko na jednym świecie na wszystkich była masakra ale trochę się poznało ludzi i to się ceni :)
obraz.aspx

obraz.aspx
 

DeletedUser

Guest
A ja się żegnam z jotą, bo ten świat jest nudny jak flaki z olejem :p

Pozdrawiam wszystkich z którymi dane mi było współpracować, jak i z którymi krzyżowałem mieczyki. Może sie spotkamy na nastepnych światach, sayonara :)
 
Do góry