Sytuacja na świecie

  • Rozpoczynający wątek Squnqs
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser

Guest
A chłopaki z soja Nazwa Tymczasowa dobili już do 100 graczy i dzielnie trzymają pozycję top1 na świecie.... :p Gratulacje :D:D:D
 

DeletedUser

Guest
juhuuuu! wreszcie mamy pożądną masówę :)

jako jedyni wyrobili max. liczbę członków
 

DeletedUser

Guest
za pewne niedługo będą rozbierani... jeśli się sami nie rozlecą ;P
 

DeletedUser

Guest
Tak, w końcu albo znajdzie się ktoś silniejszy albo się sami pozdradzają...
 

DeletedUser

Guest
Byłem w tym sojuszu na samym początku. Na szczęście już mnie tam nie ma. Zobaczymy co będzie za tydzień.

/ edit, poprawa pisowni :)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
To Ty zniknąłeś - to nie ładnie tak :p ŻĘby nie dostać znowu ostrzeżenia to napiszę coś na temat . Silniejsi już sie znaleźli - Forumowicze :p
 

DeletedUser

Guest
sproboje swoich sil na Jocie zobaczymy co z tego wyniknie ;)
ogolnie w centrum ludzi jestem poprostu masakra 20 wiosek na 1 wyspie trudno bedzie..
 

DeletedUser

Guest
No zapowiada się fajna gry.
Mamy sunsun na pokładzie i 2 kapłanki :p
Więc z kobietami rozmowy będą gorące :p
 

DeletedUser

Guest
Ja wlasnie tez zalozylem konto na jocie i zobaczymy ... jaki swiat jest najlepszy wedlug was?
 

DeletedUser

Guest
morze45

ogólnie najlepszy dla ciebie powinien byc właśnie ten świat
bo najnowszy ;)
 

DeletedUser

Guest
Nie żalę się :p
Po prostu cieszę, się, że mam takie kobiety w sojuszu :)
A co do świata to owszem idzie odczuć tę prędkość :(
 

DeletedUser4784

Guest
A ja już widzę starych weteranów :D Darg Gods, -LCN- w najsilniejszym składzie :) no i oczywiście my tym razem pod nazwą ZEFIRKóW CYRK NA KóŁKACH :p Szybkość świata sprzyja :) faktyczni jakby ktoś nie spał i nie jadł to zaraz po noobprotection mógłby ruszać z podbojami pierwszych polis :p ale okaże się :p Myślę że które sojusz i jacy gracze będą dominować wyklaruje się już w pierwszym tygodniu istnienia tego świata :) Pozdrawiam wszystkich ziomali z innych światów :p
 

DeletedUser202

Guest
czyli co???
już poprzechodziły te same sojusze te same pakty... ...czyli wszystko to samo z tym że x4 prędkość:confused:
eee to nuda nie wbijam:(
 

DeletedUser4784

Guest
Czy ja wiem czy nuda ?? Top innych światów można tu spotkać więc na nudę raczej nikt narzekać nie będzie :) raczej wydaj mi się że będzie tu ostra jazda bez trzymanki jak tylko protecty znikną :p
 
Do góry