Sytuacja na świecie

  • Rozpoczynający wątek Squnqs
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser

Guest
A ja już widzę starych weteranów :D Darg Gods, -LCN- w najsilniejszym składzie :) no i oczywiście my tym razem pod nazwą ZEFIRKóW CYRK NA KóŁKACH :p Szybkość świata sprzyja :) faktyczni jakby ktoś nie spał i nie jadł to zaraz po noobprotection mógłby ruszać z podbojami pierwszych polis :p ale okaże się :p Myślę że które sojusz i jacy gracze będą dominować wyklaruje się już w pierwszym tygodniu istnienia tego świata :) Pozdrawiam wszystkich ziomali z innych światów :p

co do najsliniejszego skladu to brakuje Wojto :( a szkoda, ze zakonczyl gre bo byl rewelacyjny co widac na thecie :p
 

DeletedUser

Guest
Szybki jest ten świat, ale jakoś sobie radzimy :D
Ale mamy ekipę samych weteranów :)
 

DeletedUser

Guest
No, szybkość Joty jest zabójcza :p Świat stoi jeden dzień a top1 już prawie 800pkt.... ciekawe czy sie wyspał ostatniej nocy :D;)
 

DeletedUser

Guest
A czy żeby być top1 trzeba zarywać nocki?
Wystarczy premium :)
 

DeletedUser

Guest
No niestety, nie każdy może sobie na takie luksusy pozwolić :)
 

DeletedUser4784

Guest
Fakt, nie każdy :p Ale spokojnie :p zbada się kolonka i podbój to złotko przestanie mieć znaczenie :p w tedy już tylko liczyć będzie się doświadczenie, instynkt zabójcy i zdolności obrońcy :p
 

DeletedUser

Guest
ja bez premium wystartowałem dzisiaj 8.10.2010 troszkę przed 8 ;-)
a wyglądam tak


obraz.aspx



PS. obrazek pojawi się jutro ;-)
 

DeletedUser4784

Guest
Livius starzy weterani zawsze startują z kopyta :p z wojskiem :p a potem ranking jakoś sam leci w górę :p
 

DeletedUser

Guest
Fakt, nie każdy :p Ale spokojnie :p zbada się kolonka i podbój to złotko przestanie mieć znaczenie :p w tedy już tylko liczyć będzie się doświadczenie, instynkt zabójcy i zdolności obrońcy :p

A co do tego to dokładnie się z toba zgadzam :)
Szkoda, że nie mam cytatu od gościa z Bety - któremu przejąłem wioskę
ale było to coś mniejwięcej takiego :)

"Okradłeś mnie, ja płacę prawdziwe pieniądze!! Zgłoszę cię za to do suportu"
:D:D:D
 

DeletedUser4784

Guest
Hehehe kocham takich ludzi :D zawsze potrafią mnie rozbawić :) ostatnio na theta mamy takiego przeagenta który atakuje nas ogromnymi ilościami offa lądowego, tylko że jego łódki płyną bez obstawy ogni... początkowo myśleliśmy że to żart, ale ataki się powtarzały i powtarzały :) koleżanka ma na najbliższe parę dni zawalone miasta pochodami z pkt walki :D w końcu chłopak zaprzestał ataków więc stwierdziliśmy że wojska mu brakło to zaczęliśmy mu rzucać rydwany od zeusa- biedny skonfudowany zaczął do nas pisać o co chodzi bo nie rozumie- więc grzecznie odpisujemy mu że dajemy mu troszkę wojska by mógł kontynuować te straszne ataki na nas- a on grzecznie odpowiada że łódek mu brakło :(
 

DeletedUser

Guest
livius, jak nie ma rozszerzenia .jpg, .png tak jak tutaj: http://www.konwertuj.com/obraz.aspx?t=signature&dx=170&dy=8&swiat=pl9&graczID=79602 to obrazek Ci się wyświetli?

A co do premium to można śmiało powiedzieć, że ta prędkość nie zmusza zbytnio do kupna premium.
Jeśli jednak komuś to za mało to owszem kupuje.

----------------------------------

Co do sojuszy to powstała koalicja *ZTS* :p Ciekawy jestem co z tego wyniknie :)
 

DeletedUser

Guest
livius, jak nie ma rozszerzenia .jpg, .png tak jak tutaj: http://www.konwertuj.com/obraz.aspx?t=signature&dx=170&dy=8&swiat=pl9&graczID=79602 to obrazek Ci się wyświetli?
wyświetli :)
Strony www działają troszkę inaczej liczy się contentType(MIME) ;-)
 

DeletedUser

Guest
Jeśli tak to ok :) Nie wiedziałem.

Teraz kurcze 5 dni przerwy w grze, mam nadzieję, że jak wrócę to będą jeszcze jakieś szanse na grę :(
 

DeletedUser

Guest
z tego co widzę to u mnie na wyspie nikt nie farmi oprócz mnie. Atakowana wioska ma 96% nastroju, natomiast inne 100%:)
 

DeletedUser202

Guest
nastrój jest przypisany do każdego indywidualnie, zobacz czy siła w tych wioskach jest poniżej 50 to będziesz wiedział cz ktoś farmi czy nie

P.S.
no i co tam słychać, dalej nudy na jocie???
 

DeletedUser

Guest
czy istnieje już mapa na grepolismaps.org dla Jota?
albo jakakolwiek inna,żeby połapać sie we własnym położeniu
 

DeletedUser2344

Guest
Gra ktoś tu w ogóle bo jakiś spokój i nikt nie goni??
I nikt nie odpisuje co się dzieje ???????!!!!!!!!!!!!!
:confused::confused::confused::confused::confused:
 
Do góry