Sytuacja na świecie

  • Rozpoczynający wątek Squnqs
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser2344

Guest
xxx

Jak zawsze na początku zarejestrowanych 100 000 ludzi gra 100 no lipa tylko miejsce na wyspach zajmują. :mad::mad::mad::mad:
 

DeletedUser

Guest
Elo panowie. Chcialem sie z wami przywitac ;] Zaczalem wczoraj gre :p Widze ze serwer nowy. Dlugo juz stoi ?
 

DeletedUser2344

Guest
xxx

Świat Jota został otworzony (utworzono 06-10-10 o godzinie 14:13)
 

DeletedUser4784

Guest
I to właśnie +/- 10s doprowadza mnie do wściekłości :mad: bo to 10s czasem decyduje o zwycięstwie lub nie !! :mad:
 

DeletedUser4387

Guest
Witam wszystkich graczy
Nowy Świat automatycznie powoduję u większości graczy chęc DOMINACJI.Powinno Mnie to cieszyc bo gwarantuję to nowe emocje.
Większosc jednak zapomina o prawdziwych celach jakie daje gra typu Grepolis.Czy jako zdobywca 42 miast robi ze Mnie lepszego gracza niż takiego co ma ich np.10?...dla Mnie odpowiedz jest oczywista.Na ECIE poznałem grupę Fantastycznych graczy,którzy oprócz zdobywania miast cenią sobie inne wartości.Dla Mnie na ECIE wymiernikiem zwycięstwa nie są zdobyte miasta czy pozycja TOP1.Nagrodą była możliwosc poznania tych ludzi to najlepsza Nagroda dla Mnie.


Nie którzy z was nadal mają ten sam problem,i ciągle ich gra wygląda podobnie.
Dużo szczekania na początku nowego serwera...a potem dobrze znany scenariusz.Zbyt się spinacie na to.Też spróbuję tam swoich sił w całkowicie nowym sojuszu Rada Puchaczy
http://www.youtube.com/watch?v=uayp5tCVzsA
Żeby było ciekawiej sojusz założyłem z moim największym wrogiem z ETY!
Więc są tam gracze najbardziej wrogich sojuszy,od Aniołków,AA,Cienie czy Clayry.Zupełnie Nowa Drużyna.Moja wiedza o nie których graczach jest zerowa.Ale w grze potrzebuję odpowiedniej Motywacji.Gra nie może przynudzac bo wtedy traci się przyjemnosc z gry.

I proszę nie straszcie Mnie bo nie tacy jak wy padali przed ELITE TEAM.
Wszystkim graczom życzę samych sukcesów w Nowym Świecie.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser6179

Guest
Dobrze powiedziane Evelin77, frajda przede wszystkim :) Lepiej pograć w małej zwartej grupie niż w 100 osobowym molochu. Jak to mawiają w pewnych kręgach:

POP nie walczy! Walczy ARMIA!

Założę, się że dzisiaj do północy niektorzy będa mieli już kawalerie, a dla niektórych, będzie ciężki poniedziałek... oj ciężki :)
 

DeletedUser202

Guest
to jeszcze nie macie kawalerii :D ...żarcik

a tak poważnie mówiąc jak się gra na prędkości x4
taka szybkość chyba wymaga częstszego zaglądania na grepo???
 

DeletedUser

Guest
mnie martwi to gdzie ja schowam kawalerie w poniedzialek jak do szkoly pojde :D
 

DeletedUser

Guest
Pewnie... :p jeszcze sie pochwalcie ile wam surki w magazynach stoi, jakie macie wydobycie w kopalniach i ile woja właśnie wysłaliście do farmienia.... :p

Lepiej o graczach top porozmawiać, bo cisną ostro :D
 
Do góry