Sytuacja na świecie

  • Rozpoczynający wątek Squnqs
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser

Guest
Zauważyłem że punkty w tej grze to takie bóstwo. Masz i dużo, i uważasz że jesteś pro? No właśnie... Punkty to tylko taki bilet do "Topowych" sojuszy. Szkoda tylko że punkty nie pomogą nam w atakowaniu i obronie. Wyznawcom punktów życzę wszystkiego najlepszego ;) Pozdro dla Nołlajfów ;D
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
punkty ida same, dwa zawsze mozesz mnie odwiedzic to sie dowiesz czy mam tylko punkty top 4 :D (sadzisz ze rabus 50tysi, wziol sie z czarodziejskiej fasolki???) :cool:
 

DeletedUser

Guest
Zauważyłem że punkty w tej grze to takie bóstwo. Masz i dużo, i uważasz że jesteś pro? No właśnie... Punkty to tylko taki bilet do "Topowych" sojuszy. Szkoda tylko że punkty nie pomogą nam w atakowaniu i obronie. Wyznawcom punktów życzę wszystkiego najlepszego ;) Pozdro dla Nołlajfów ;D

nie uważam się za pro :) chcę po prostu dobrze się zabawić na tym świecie :) choć nie wiem czy w ogóle do tego dojdzie
 

DeletedUser

Guest
punkty ida same, dwa zawsze mozesz mnie odwiedzic to sie dowiesz czy mam tylko punkty top 4 :D (sadzisz ze rabus 50tysi, wziol sie z czarodziejskiej fasolki???) :cool:

na świecie x4 50k surki się szybciutko powinno zdobywać :cool:

Jak się wam chce w takim tempie grać... no-lifować.... czy jak to zwać :D

Ale żeby nie spamować, to zapytam - kiedy pierwsze koloniki pójdą w ruch? :D
 

DeletedUser

Guest
Jak się skończy ochrona dla początkujących :p Żartuję - tydzień - więcej niż dwa na pewno nie :)
 

DeletedUser4784

Guest
myślę że tydzień do półtora :) koniki już się robią więc faktycznie co poniektórzy będą mieć ciężki poniedziałek :) zgadzam się z kolegami- niektórzy nastawili się na rozbudowę miasta i zabawę w topki :p i to mnie cieszy bo powtórzy się scenariusz który wałkujemy od pierwszych światów (niektórzy tyle grają a jeszcze niczego się nie nauczyli) znika noobprotection i kolosy na glinianych nogach padną :) wielkie piękne miasta, max eko- kiepska obrona :p żyć nie umierać :p moje jednostki nie mogą się doczekać :p
 

DeletedUser

Guest
Witam

To moja pierwsza przygoda z ta gra (gram 1 dzien), ale mam duze doswiadczenie z innych gierek tego typu i powininem do top predzej czy pozniej dociagnac ;p Na razie ciezko bedzie nadrobic ponad dwudniowa strate do reszty serwera, ale i to sie nadrobi ;p

Ja o poniedzialek przynajmniej martwic sie nie musze, bo protek mi sie konczy 2,5 dnia pozniej, niz reszcie ;p Chociaz wolalbym o ten poniedzialek "musiec" sie bac ;p

Jak na razie Grepolis wyglada mi na krzyzowke Ikariam z Plemionami... Tyle, ze strasznie uproszczona i walki wygladaja mi tu na mocno prymitywne (oceniam po raportach z Alfy na forum)... Mam nadzieje, ze sie myle i walki jednak sa chociaz na poziomie Plemion...
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser4784

Guest
Kolego to tylko wygląda tak prosto :) zaczniesz grać dłużej i zapewniam że doświadczenie z tamtych gierek przejdzie do lamusa, bo nie da się tych gier porównać aż tak :) z resztą co tu dużo mówić- bez doświadczenia o top zapomnij ;) lepiej martw się o to czy dotrwasz do końca miesiąca :p
 

DeletedUser

Guest
Zazwyczaj tutaj osiagaja top osoby, ktore w tamtych grach je tez osiagaly, wiec nie badz tego taki pewny... Wszystkie tego typu gry sa prymitywnie proste, wystarczy dzien czy kilka na ogarniecie ich, a jesli ktos potrafi uprawiac powergaming to za kazdym razem osiagniecie top20 nie bedzie stanowilo dla niego problemu...

Pierwszy raz gralem w gre tego typu jakies 7 lat temu na jednym z pierwszych serwerow Ogame (chyba na 8 czy 9)- 1 rok studiow, wiec mialem duzo czasu wolnego, zreszta wtedy grali prawie tylko studenci i ludzie pracujacy, bo malo dzieciakow mialo dostep do internetu... Wtedy zaczynalem z miesiac po starcie serwa, wiec duzo nie osiagnalem, ale nauczylem sie na czym to polega i szybko wystartowalem na ktoryms ze startujacych serwerow gdzie pierwszy raz osiagnalem top20... Od tego czasu te gry ewoluwaly, ale podstawowe zasady sie nie zmienily, dalej sa takie same- wlasna inteligencja, odpowiednia organizacja pracy/gry i manipulacja ludzmi do klucz do sukcesu :)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
akurat w tym wypadku Ogame ma bardzo mało wspólnego z Grepolis .. jedna z jej wspólnych cech jest to ze również sa 3 rodzaje surki ..


Nie uciekając od właściwego tematu .. w poniedziałek będzie się działo :cool::D:D:D:D:D;)
 

DeletedUser

Guest
Ojj będzie,będzie ^^" Walczy wojsko,nie punkty;> Zobaczymy jak to się wszystko potoczy ;)
 

DeletedUser

Guest
Mam błędy w grze i nic nie mogę zrobić od kilku godzin.Gzzzzzzzzzzzz:mad::mad::mad:

Na Jota mam zamiast mapy czarną plamę,nic nie mogę w mieście zrobić.Woja stoją bezczynnie .Na innych światach mam ok...Gdzie oni są???HELP
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Do góry