Sytuacja na świecie

  • Rozpoczynający wątek Squnqs
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser

Guest
no niezłą byś miał grę wersja 2.0 z 166 miasta HaseeIkar ; )))
 

DeletedUser

Guest
Chciałbym podziękować Punickim za dostarczenie punktów w obronie ;) przez dwa dni 6-7 odznaczenie :D Dziś niestety aktywuje mi się urlop i nie wiem kiedy wrócę...

Ps. Jakby co można mnie znaleźć na serwie Pi.

Pozdrawiam i życzę przyjemnej gry:D
 

DeletedUser

Guest
to przynajmniej na sam koniec się nie nudziłeś
my też dziękujemy i gratulujemy odznak :p
jeżeli macie u nas kreta to zapewne wiesz że już przedwczoraj wieczorem policzyłem pkt za obronę zanim jeszcze grepostats uaktualniła statystyki
dzisiaj nie liczyłem lecz za samą środę dostałeś w prezencie ok 362 pochody ;)
 

DeletedUser

Guest
to przynajmniej na sam koniec się nie nudziłeś
my też dziękujemy i gratulujemy odznak :p
jeżeli macie u nas kreta to zapewne wiesz że już przedwczoraj wieczorem policzyłem pkt za obronę zanim jeszcze grepostats uaktualniła statystyki
dzisiaj nie liczyłem lecz za samą środę dostałeś w prezencie ok 362 pochody ;)

No dobre i tyle.. ;-) Może gdy wrócę to poproszę o powtórkę.. tylko teraz będzie Wam trudniej.. bo praktycznie te najbardziej zagrożone miasta są znacznie dalej.. :p choć w niektórych regionach jeszcze jest Was paru.. ;p
 

DeletedUser

Guest
ale wrocisz do gry na jocie czy sam jeszcze nie wiesz
bo ten chwilowy powrót wyglądał jakbyś przed wyjazdem zapomniał wyłaczyć żelazko i na momencik zajrzał do domu odłączyć prąd :)
 

DeletedUser

Guest
Może by tak na jocie zrobić karczmę światową..
świat ma już koło roku, myślę że takie forum trochę by to uczciło :)
 

DeletedUser

Guest
lol, karczma jest, była już niemal na samym starcie świata, chyba Kaliszaneczka ją zakładała
szczerze mówiąc nie wiem czy to ta sama zakładka co wtedy, ale fakt faktem karczma światowa wisi
tylko trzeba się zgłosić o dodanie sojuszu do zakładki, napisz do grzegorza albo jguteq z pytaniem kto dodaje do zakładki światowej żebyście i wy się tam znaleźli, bo ja nie wiem czy to ktoś z LA czy z jeszcze innego sojuszu ma uprawnienia do dodawania

w sumie powiem, że zwłaszcza ostatnio nic nie straciliście, zagląda tam już coraz mniej osób,gdyż jakiś bęcwał wciąż usuwa całe tematy, w których ludzie sobie spokojnie rozmawiają
 

DeletedUser

Guest
no obczaiłem zakładkę i rzeczywiście było z tym chyba niezłe zamieszanie :)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie

No to zamieszczę jak prezentują się sojusze na świecie Jota. :)

top24jota.jpg
 

DeletedUser11909

Guest
Odp: Sytuacja na świecie

mixedsmiley042.gif


no no ich tu brakuję nie zapomnij o anna83 ta to jest niezła spamerka, ale drzewek ja tu nie chcę

spam.gif
 

DeletedUser11909

Guest
Odp: Sytuacja na świecie

wszystko może być tylko nie drzewka co to to nie ja się nie zgadzam...
crazy.gif
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie

Gdzie są Moje miasta :((((((((((((((((((((
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie

A na Liderów Tabeli gdzieś znalazłam przyprawę

kopiasssbmp.jpg
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie

walka na przyprawy to zupełnie nowa jakość :)
pozdrawiam wszystkich z Joty zgodnie z popularnym powiedzeniem w profilach sojuszy "to my znajdziemy Ciebie" :D:D:D
 

DeletedUser11915

Guest
Odp: Sytuacja na świecie

zapraszam wszystkich chętnych i odważnych na odwiedziny :) raczej takich malo prawie wszyscy ''Herosi'' na urlopach takim ot sposobem wygrają jotę zbudować trochę cudu a potem cala wyspa na urlop znaczy gracze tej wsyp buduje się 5 cudów bez graczy bo oni zabezpieczyli swoje cuda przed podbiciem odchodząc na urlop niech ktoś zaprzeczy ze tak nie jest:) i pewni sobie to pocztajom bo tu nie obowiązuje urlop ale zaden nie bedzi mialq odwagi si nawet odezwać przeszlachetny Legion niby herosów

pozdrawiam Wiking
 
Do góry