Sytuacja na świecie

  • Rozpoczynający wątek Squnqs
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser

Guest
alfred jesteś cieniarz na thecie więc się nie odzywaj gnoju wiem że dostane za to bana ale warto takiemu jak ty powiedzieć co o nim myślę. Wypad z forum !
Rządzi Moria z Aniołami !


Lewy, Już wiem skąd wziąłeś nazwę na swój nick... :D z głupoty(oczywiście bez urazy, stwierdzał to po Twym zachowaniu).

Następna sprawa - zajmij się Thetą, a nie Jotą. :)
 

DeletedUser

Guest
@lewy730:

cieniarz? znaczy porusza sie w cieniu? ;]

apel nr. 1 - ludzie, myslcie co piszecie i przed wyslaniem sprawdzcie slowniki.

apel nr. 2 - szczerze, malo mnie obchodzi co sie dzieje na Thetcie odkad tam nie gram, jesli chcialbym wiedziec, poszedlbym na tamto podforum. Tu jest Jota, wiec swoje fajnie by bylo jakbys napisal cos o Jocie, a swoje wynurzenia o Thetcie zostawil na odpowiednie podforum.

EDIT: O, Wariateq mnie uprzedzil :D
 

DeletedUser

Guest
kogo obchodzi czy Alfred jest na thecie czy nie jest i jak mu tam idzie gra
w tym temacie liczy się to co jest na jocie
jak będę zainteresowany kto rządzi na thecie, to sobie poczytam w odpowiednim temacie epistoły kartalona et consortes
(i tak czytam ale to nie ma nic do rzeczy :p)

a zgodnie z życzeniem Kellendila ja napisze coś o jocie i wyręczę w tym lewego730
tylko wrócę do czasu startu serwera:
z tego co pamiętam niejakiego lewego730 zgaszono jeszcze w październiku i dość szybko zakończył swoją kariere na tym świecie - wiem bo sam mu wsparcie wysyłałem gdy LA atakowało
Sfarmciemnie sobie wziął jego wioskę,
chyba że wtedy na jocie grał jakiś inny lewy730 a to przepraszam :p

zresztą jest wielu graczy którzy gdzieś tam są potęgami a na innym świecie im nie poszło i nie ma co się nad tym zastanawiać ani tym bardziej porównywać


Dokładnie.

Ps. Ja np. na serwie Ny - jestem dogodną farmą.. :D
 

DeletedUser

Guest
:):)

alfred jesteś cieniarz na thecie więc się nie odzywaj gnoju wiem że dostane za to bana ale warto takiemu jak ty powiedzieć co o nim myślę. Wypad z forum !
Rządzi Moria z Aniołami !

HA HA HA Weź Ty mnie po pierwsze nie rozśmieszaj Dziecko drogie :) Bo skoro ty grasz na Thecie nie znaczy że cały świat tam gra :) Po 2 Tak chyba cie w domu nie wychowali bo masz nie wyparzony język no ale cóż dzieci neo tak mają :) Po 3 Choć Na Jotę To ci pokaże Cieniasa:) Możesz wparować nawet całym sojuszem w jakim będziesz :) Tak Wiec Pa pa Miłej zabawy Klockami Lego :)
 

DeletedUser

Guest
:):)

LA było wrogiem wobec Muminków? naprawdę? :)
to może ktoś z LA i Muminkow się wypowie jak wielka była ich wzajemna wrogość?

a dla mnie wyglądało tak, że to Wy byliście rozbierani przez LA, a Muminki miały problem z TH (hmm.. nazwy miast pozmieniane; nie ma już oczekiwania na Lorda? ;))
a miedzy sobą to coś tam sobie pykaliście niezobowiązująco i tyle
i oba sojusze w krótkim odstępie czasu rozwiązały swoje podstawowe problemy przechodząc do silniejszych sojuszy (dyplomacja to też sztuka, zapewnić sobie spokój w jednym miejscu i móc skoncentrować się w innym też jest istotne w grach strategicznych i ja tego nie ganię a nawet uznaję za słuszne)

ale ok, skoro twierdzisz że Wy waleczni zrobiliście fuzję z sojusznikami a tamci tchórze zwiali do wrogów to muszę Ci uwierzyć,
na słowo
inaczej ta dyskusja naprawdę nie będzie miała sensu
zatem uznajmy, że Twoja wersja trzyma się kupy i niech już tak pozostanie

Tak Dobrze Mówisz LA I Muminki Miały pona Prawie Od Zawsze... Ale Nie zapominaj Że Muminki Były Z Nami W KWS I Mieliśmy 2 Wspólnych Wrogów LA I PP Więc Dla Mnie się Zachowali Nieuczciwie Mając Z Nami Pakt i po cichu robić fuzję :):):) Z Naszymi Wrogami... Tak LA Zabierało nam miasta Dziwisz się?? Z Jednej strony pp z drugiej LA i tak to SUKCES Że my tak długo przetrwaliśmy na tym świecie :)
 

DeletedUser

Guest
:):)

Tak masz rację :) Ale i tak uparcie twierdze że O Fuzji Powinni Powiedzieć (Jeśli Uważali Na Z a Sojuszników) Bo tak mieli spokój Od Nas i się Mogli Spokojnie rozwijać ... Gdyby Było Powiedziane Wcześniej Słuchaj Taka I Taka Sprawa TH Nam kopie Tyłki I musimy coś zrobić idziemy do LA Ok:) Ja Otwarcie powiedziałem Idziemy Do TH By wziąć Się Za PP A Plusem było to że będziemy mieli spokój od LA I Wcale Nie Ukrywam:)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser9717

Guest
pomocy

witam
potrzebuję pomocy
[report]3175203d32600e70edcd61b964bb107e[/report]
 

DeletedUser202

Guest
dzień dobry

Co ciekawego słychać na tym świecie, dawno tutaj nie zaglądałem i w głowę zachodzę co się dzieje:confused:

Proszę o jakieś krótkie streszczenie kto z kim śpi:eek: i takie tam:cool:

Pozdrawiam :D
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser10664

Guest
A propo cudów, to by się pospieszyli... Gra wtedy nabrała by większego sensu, bo teraz nawalamy się dla zasady ; DDD. Na początek na alfie może...
 

DeletedUser

Guest
A propo cudów, to by się pospieszyli... Gra wtedy nabrała by większego sensu, bo teraz nawalamy się dla zasady ; DDD. Na początek na alfie może...

Alfe? Jak już wprowadzać, to na wszystkie pozostałe serwery. :)

Ps. Ale jak już mam wybierać to jota byłaby najlepsza, pod względem prędkości :D szybciej można by cud wybudować. I na pewno ożywiło by to serwer. :cool:
 

DeletedUser

Guest
Kiedyś aktualizacja zapewne nastąpi ;)
tylko najpierw musi to wypalić w 2.0 bo to tam mają poligon doświadczalny :p
 

DeletedUser10664

Guest
Alfe? Jak już wprowadzać, to na wszystkie pozostałe serwery. :)

Ps. Ale jak już mam wybierać to jota byłaby najlepsza, pod względem prędkości :D szybciej można by cud wybudować. I na pewno ożywiło by to serwer. :cool:

Wietrze trzeba zacząć od pierwszego serwera... ;) Prawda jest taka, że każdy chce żeby na jego serwie była wprowadzona ta zmiana, choć ty na alfie też grasz, z tym że pkt o wieeeeeele mniej niż na jocie ;>
 

DeletedUser

Guest
Wietrze trzeba zacząć od pierwszego serwera... ;) Prawda jest taka, że każdy chce żeby na jego serwie była wprowadzona ta zmiana, choć ty na alfie też grasz, z tym że pkt o wieeeeeele mniej niż na jocie ;>

Serwer Alfa, to jedno wielkie nieporozumienie.. prędkość x1 ;p a jota mmm.. x4 :D

Ps. No trochę światów już odwiedziłem.. :rolleyes:
 

DeletedUser10664

Guest
Moim zdaniem alfa nie jest pomyłką... Po prostu to jest świat dla cierpliwych ;), a na jocie też zacząłem i faktycznie, że lepiej się gra ;)
 
Do góry