Sytuacja na świecie

  • Rozpoczynający wątek Danielo381
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser1090

Guest
rozumiem ze zwrot "Brak buntu" odnosi się do starego systemy podboju?
 

DeletedUser

Guest
rail to temu komu dajesz to idz zglos go do supportu, ze gra na czitach bo to najlepiej ci wychodzi;)
 

DeletedUser

Guest
Ale sie tu cicho zrobilo i tak jakos smutno,czyzby nic sie nie dzialo na tym swiecie:(
 

DeletedUser

Guest
mało osób coś się zalogowało. ja nie gram, bo czasu nie mam - jeden świat i tak już wystarczaująco dużo go pochłania. :)
 

DeletedUser

Guest
Spokojnie, świat ma dopiero kilka godzin, mam nadzieję, że temat się rozwinie jeszcze, jest czas :)

//Edit:

Nawet widzę, że ktoś chciał podrobić mój nick :p

"skunks81"
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Ciągle sie zastanawiam czy zawitać na kappę... warto?
ale chyba jednak nie... znowu mnie wywali na jakieś za... pupie i mnie sfarmią :eek:
 

DeletedUser5716

Guest
ahh miałem nocke zarwać ale zaspałem :D :p

Ale szykujcię się Poniedziałek ma wolny :D :p
 

DeletedUser

Guest
to mój pierwszy świat w Grepolis :) ale gram jeszcze na tw na 4 światach.
Jednak Grepolis jest lepsze niż tw.
 

DeletedUser

Guest
hej

Witam, wszystkich otóż tak samo jak wy skusiłem się na Kappe :)

Grająć na Jocie, patrząć jak Legion Ateński sie rozwija, podziękowałem (chociaż na becie przegraliśmy sporo)

Jeśli ktoś gra na kappie, to piszcie ;)

pozdrawiam
Reset112
 

DeletedUser

Guest
Witam, gram na Kappe i mam same problemy ponieważ nie mogę nic zbudować. Mam już 300pkt i nic się nie da zrobić żaden guzik nie działa. Mam nadzieję że to naprawicie bo tak być nie może.

Pozdrawia-dragonhorson
 

DeletedUser

Guest
Witam, gram na Kappe i mam same problemy ponieważ nie mogę nic zbudować. Mam już 300pkt i nic się nie da zrobić żaden guzik nie działa. Mam nadzieję że to naprawicie bo tak być nie może.

Pozdrawia-dragonhorson

Jeżeli masz takie problemy to zgłoś to do supportu.
 

DeletedUser

Guest
Witam, gram na Kappe i mam same problemy ponieważ nie mogę nic zbudować. Mam już 300pkt i nic się nie da zrobić żaden guzik nie działa. Mam nadzieję że to naprawicie bo tak być nie może.

Pozdrawia-dragonhorson
Wyczyść pamięć podręczną przeglądarki. Jeśli nie pomoże, zgłoś to za pomocą ticketa.

A tak przy okazji :p
Również postanowiłem spróbować sił na tym świecie.
 

DeletedUser

Guest
naresie świat jakiego oczekiwałem! gamma jest za wolna a jota szalenie szybka i jak wracałem z pracy to wioski były na 100% więc marnowały sie surki. śwat z tym systemem zmusza do szególnej współpracy w przejmowaniu polis. na pewno zagram tu. morale to chyba dobry pomysł bo gracze na równym poziomie będą ze sobą walczyć a nie że silny co ma kilkanaście miast przejmuje tego co ma 2. w plemionach były morale i mi się podobały.
 

DeletedUser

Guest
Witam jestem nowy w te klocki ale myślę że szybko to załapie pozdrowienia.
 

DeletedUser

Guest
Hmmm..

Zastanawiam sie gdzie sie przylaczyc ,tyle ofert czlowiek dostaje .
Moze poprosze o zaproszenie do Armia Honoru ,juz im tam duzo miejsc wolnych nie zostalo.

Sojusz dosc dlugo przewodzi w rankingach,warto sie zastanowic nad ich oferta ;)

A tak na serio jak myslicie powstaly juz tu jakies zgrane i ciekawe sojusze?
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser5716

Guest
Zastanawiam sie gdzie sie przylaczyc ,tyle ofert czlowiek dostaje .
Moze poprosze o zaproszenie do Armia Honoru ,juz im tam duzo miejsc wolnych nie zostalo.

Sojusz dosc dlugo przewodzi w rankingach,warto sie zastanowic nad ich oferta ;)

A tak na serio jak myslicie powstaly juz tu jakies zgrane i ciekawe sojusze?

Zapraszam do forumowiczów :D Jesteś 2 godziny odemnie i reszty graczy, jesteśmy tylko na morzu 45 z małym wyjątkiem. :)

Jak dla mnie z armii honoru robi się masówka ale kto wię może zaczną wyrzucac ludzi.
 

DeletedUser

Guest
Pewnie tak zaczna wyrzucac jak juz dojda do limitu zeby zrobic miejsce dla nowych ,chyba ze beda cwani i zrobia sobie tak zwana Akademie.hehe

Co do Forumowiczow to czy wy nie byliscie tez na Jota ?
 
Do góry