Sytuacja na świecie

  • Rozpoczynający wątek Danielo381
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser

Guest
Tak, byliśmy. Jednak w innym zespole :)
Info o zaistnieniu takowego sojuszu dostaliśmy dopiero po logowaniu - wszyscy byli zupełnie gdzie indziej :p Więc funkcjonowanie takiego sojuszu nie będzie przebiegało zbyt pomyślnie :D I druga sprawa - fundamenty sojuszu na Jocie to osoby które wchodzą na grę kiedy im się chce...i widocznie im się nie chciało wchodzić bo sojusz stał w miejscu :)

Na kappie to o wiele lepiej zorganizowałem :)
 

DeletedUser

Guest
:)

Gralem na tym swiecie tez przez chwilke i dlatego pytalem bo wydawalo mi sie ze juz gdzies ta nazwe widzialem.Ja osobiscie zrezygnowalem juz z gry na innych swiatach nie dawale rady tego wszystkiego ogarnac.

Mysle ze ten Swiat tez sie wkoncu rozkreci i bedziemy sie tu dobrze bawic :)
 

DeletedUser

Guest
Witam serdecznie !

Od dziś również będę podbijał świat Kappa w tej cudownej grze, notabene mój pierwszy świat w Grepolis. Z czystym sumieniem i bez bicia przyznaje, że jestem typowy newbie i wszelkie naukowe słowa związane z tą grą wprawiają mnie jednocześnie w zachwyt i oburzenie :D także jakby kto pisał do mnie w grze 'specjalistycznym' językiem, proszę uzbroić się w cierpliwość i dać czas na tłumaczenie :)

Życzę wszystkim miłej gry i serdecznie pozdrawiam.
Ashante
 

DeletedUser

Guest
Tak, pomysł twój i wykonanie też twoje :) Jednak pomysł był lepszy od twojego wykoniania bo żeby wysłać choćby Beacie wsparcie to musiałem czekać 2h zanim tam dojdzie...A 2h na świecie z takim speed'em to całkiem dużo :) Na kappie podałem konkretne współrzędne i dane więc sojusznicy nie są zbyt daleko od siebie :p A teraz koniec dyskusji na temat forumowiczów na jocie i na kappie :D

@Topic
Tak sobie patrze po tych sojuszach i widzę że sytuacja nie jest najlepsza bo 1 miejsce to jakaś lipna i nieznana masówka...mogę się założyć że tak gdzies po 1-2 tygodniach po okresie ochronnym spadnie i to drastycznie (pewnie będą zajmować 1 miejsce w obrońcach :D)
 

DeletedUser

Guest
Hej, może i ja dodam kilka słów o sojuszach na kappie,

Widzę, z bety kilku graczy, którzy tam istnieli w sojuszu (Legion Ateński) teraz zamieszkują sojusz (Atlantyda) może ze 2-3 osoby, reszta to nowość, w sojuszu Ostrza Rzymu, też są konkretni gracze z Bety/Thety.

Odonośnie Armi Honoru, Jak można w 1 dzień zorganizować 120 ludzi skoro połowa nie przebiła 300 pkt ?

Doświadczonych Graczy mile widzę w sojuszu Ostrza Rzymu ;]

Pozdrawiam
Reset112

P.S Reszta kozaków została na jocie, ja zakończyłem tam grę bo nie mam sensu gonić jak głupi :)
 

DeletedUser

Guest
Ja stawiam na sojusz REAL MADRYT prowadza agresywny nabor cyt."rekrutacja churtowa chcesz dołączyć pisz do przewodniczącego"

Z doswiadczenia wiem ze churtownie zewsze dobrze prosperuja ;)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Ehh, siemka ja również opuściłem tą karczmę, ze względu na to że zaczynał robić się tam nie ład, śmietnik i nie potrzebny spam :)

Volverin, jeśli chcesz to idz do nazgule ;) mamy z nimi ścisły pakt, miło będzie się z tobą pracowało, bo zapewne będziesz aktywnym graczem :)
 

DeletedUser

Guest
ja również opuściłem tą karczmę, ze względu na to że zaczynał robić się tam nie ład, śmietnik i nie potrzebny spam :)

Ja nawet nie czytam tego forum :) Daje żeby mnie nie powiadamiał i mam to z głowy :p

Volverin, jeśli chcesz to idz do nazgule ;) mamy z nimi ścisły pakt, miło będzie się z tobą pracowało, bo zapewne będziesz aktywnym graczem :)

No ale mam tak moich zostawić? :) Lepiej żeby załatwić też własnie ścisły pakt militarny :p
 

DeletedUser

Guest
A no tak, faktycznie nie spojrzałem że gdzieś już grasujesz, no to można pomyśleć o czymś ściślejszym skoro, mam do czynienia mieć z doświadczonymi graczami to aż chce się współpracować ;]
 

DeletedUser6634

Guest
Witam wszystkich!Jestem założycielem sojuszu NAZGULE mam nadzieję że się rozwiniemy i zapraszam graczy aktywnych do sojuszu!
 

DeletedUser

Guest
Akurat mam 7 graczy z NAZGULI u siebie na wyspie ;)
Ogólnie to jak na razie jest dobrze, jak na każdym świecie na początku idzie mi dobrze..ale to tylko kwestia czasu aż spadnę ''/

A co do sojuszu REAL MADRYT, to mimo, że jestem fanem klubu to jednak takie nazwy w grach mnie nie przekonują. Poza tym jakoś opis sojuszu wygląda jakby pisał go nastolatek ;)
 

DeletedUser

Guest
Squnksik z tym REAL MADRYT to byl zart,nikt chyba powazny nie dojdzie do sojuszu gdzie prowadzona jest rekrutacja hurtowa.:)
 

DeletedUser

Guest
Pogromco małych Gryzoni, RM ma już prawie 100 członków i jest 2 na świecie jak na razie.
Może właśnie ta nietuzinkowa nazwa przyciąga?

To nawet dobrze, że spotykamy takie niespotykane nazwy..
Większość sojuszy to albo coś ze Spartanami, Legionami itp, takie coś może nudzić.
 

DeletedUser

Guest
Witam wszystkich forumowiczów :) Z chęcią przyłączyłbym się do jakiegoś "ogarniętego" sojuszu z doświadczonymi graczami bo przeraża mnie trochę perspektywa uczestnictwa w masówkach typu Armia Honoru czy Real Madryt. Czekam na propozycje:) na razie 500 pkt posiadam
 

DeletedUser

Guest
To ja polecam Ci sojusz Atlantyda ,zgrany i solidny sojusik dobrze sie zapowiada napewno przyjma doswiadczonego gracza.No i oczywiscie nie beda masowka ale chyba tego to nawet nie musze pisac ,wie o tym kazdy :)
 

DeletedUser

Guest
Też miałem iść do sojuszu Atlantyda ale patrząc na ilość członków na moim morzu zwątpiłem w to.
Być może później się to zmieni, zobaczymy.
 

DeletedUser

Guest
ja jestem na morzu 54 i do ludków z atlantydy mam kawałek...
 
Do góry