Sytuacja na świecie

  • Rozpoczynający wątek Danielo381
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser

Guest
Ja tez nie mam ich zbyt wielu w okolicy ,ale nie narzekam przynajmniej farm mi nie zabraknie ;)
 

DeletedUser

Guest
Pamietaj żeby z Ciebie nie robili farmy ;)

A nam niedługo szykują się wojny, ahh zaczyna gra się ruszać, to jest to co lubie, EMOCJE ;)
 

DeletedUser

Guest
Tak, emocje przed monitorem, ubaw po pachy ;D

Ja jakoś jeszcze się trzymam ale ciężko dotrzymać kroku graczom w top..

Dział "Prezentacje sojuszy" trzeba rozruszać..
Chciałbym zobaczyć prezentację sojuszu Real Madryt ;)
 

DeletedUser

Guest
Ja osobiście skopałem sporo przez... szkołę. I uświadomienie sobie, że nie warto tracić nocek na farmienie. Jestem teraz typowym popołudniowym graczem, stąd nie wróżę sobie wybitnej kariery w grepolis. Ale pobawić się zawsze można :) W końcu każda wojenka to będzie konfrontacja sprytu i inteligencji, a to akurat są moje mocne strony :) Czas pokaże.
 

DeletedUser

Guest
Witam

Witam. Przed chwilą kliknąłem w reklamę i jestem z Wami. Mam jedynie doświadczenie z grą Delirium. Grałem dwa lata temu bodajże w świecie nr 7 od początku jego powstania. Byłem tam przez pierwsze 2 miesiące w top 20, potem zrezygnowałem z gry, mam nadzieję że tutaj atmosfera będzie równie miła i moje umiejętności przez ten czas nie zmalały ;) Nie znam jeszcze wszystkich zasad, ale liczę na uczestnictwo w jakimś porządnym sojuszu i Waszą pomoc.
 

DeletedUser

Guest
Ja w sumie jestem zaskoczony tym, że w moim sojuszu było tak wielu nie-dzieciaków. To coś nowego, bo zazwyczaj większość, z jaką miałem doczynienia, to było <16 lat, tu spotykam często ludzi >20
 

DeletedUser5716

Guest
Ja w sumie jestem zaskoczony tym, że w moim sojuszu było tak wielu nie-dzieciaków. To coś nowego, bo zazwyczaj większość, z jaką miałem doczynienia, to było <16 lat, tu spotykam często ludzi >20

Ja nie raz spotkałem graczy którzy mieli powyżej 50.
 

DeletedUser

Guest
288 punktow i juz 13 na morzu :D

troche głupio z tym brakiem buntu, bo poprostu kogos zaatakujesz z podbojem i miasto przejete, ja wolalem bunt, bo jeszcze sie mozna bylo ocalic od utracenia miasta :eek::eek::eek::eek:

no.2 p.s. sory za robienie tylu odpowiedzi ale zawsze o czyms zapomne...
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
krzycho999 jak masz problem z pamięcią to edytuj posty nie rób co chwila jeden pod drugim. Tamtymi się odpowiednio zająłem a Ciebie przestrzegam, że następnym razem będzie warn.
 

DeletedUser6675

Guest
witam wszystkich, widzę że jestem jednym z nie wielu nowych graczy na tym świecie i ogólnie na grepolis co dopiero zaczynają przygodę, jednak mam nadzieję że będzie ciekawie, pozdrawiam wszystkich
 

DeletedUser

Guest
przed chwila zaczalem grac
obczaje ten brak buntu i zobaczymy dalej ;)

mysle, ze na tym swiecie nikt juz nie bedzie kolonizowac miast tylko podbijac beda :rolleyes:

Najciekawsza Massówa to chyba Elita Spartańska i sa nawet blisko mnie ( jesli nie na calej mapie :p )
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Witam forumowiczów :)

Wraz z kolegami przybyliśmy tu z dzikiego zachodu . Dokładnie wczoraj rozpoczeliśmy przygodę z GREPOLIS i staramy się nadążyć z rozbudową oraz szybko zapoznajemy się zasadami gry jakie tu panują. Jak nam to wyjdzie, okaże się w praniu. Jako że do farm nie należymy , zapowiada się fajna zabawa. Jesteśmy w większości totalnymi żółtodziobami więc prosimy o wyrozumiałość :D

Mam nadzieję, że brak doświadczenia nie wpłynie na szybkie zakonczenie gry przez nas :)

pozdrawiam :)
 

DeletedUser

Guest
a wie ktoś czemu jeszcze wiekszość ludzi nie dostała odznaki awansowałeś na top xxx na tym świecie lub oceanie?(pisze wiekszość bo nie wiem czy każdy) :confused::confused::confused::confused:
 

DeletedUser5716

Guest
Ja nie wiem dlaczego. Pozatym pierwszy dzień po ochronie powinienem dostać agresora dnia, i nic...
 

DeletedUser

Guest
Topka ładnie odskakuje.
Niestety ja jestem dobry tylko na początku, do ochronki ;P
Później to się powoli kręci..

Może jakieś typowanko?
Kto według was pierwszy będzie mieć 2 polis?
 

DeletedUser5716

Guest
Jeżeli chodzi o założenie koloni to myślę że gracz z top 10. Ale jeżeli ktoś ma coś godnego uwagi podbić, to raczej nie w top 20 :)

U mnie akurat na odwrót, zaczynam wolno i się rozpędzam :)
o ile ktoś mnie nie podbije, to jeszcze tutaj zabłysnę :p
 

DeletedUser6708

Guest
na tym etapie wcale nie jest łatwo wskazać dobych graczy, pozatym niektórzy zaczeli tydzień po starcie więc teraz można być wysoko w rankingu ale po kilku miesiącach zaczynają pokazywać sie najbardzie doświadczeni gracze wiec nie patrze że w obecnej chwili ktoś ma mało punktów bo to nie świadczy jeszcze o graczu wszystkiego. wczesniej grałem na innych światach i dokładnie tak było jak mówie więc taka moja opinia


Poprawiony błąd ortrograficzny // Danielo381
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
co do koloni to moj brat bedzie pierwszy, moze i nie ma duzo punktow, ale ma juz akademie na 9 poziomie, i to moze wlasnie on bedzie pierwszy :rolleyes::rolleyes::rolleyes::rolleyes::rolleyes::rolleyes:
 
Do góry