Sytuacja na świecie

  • Rozpoczynający wątek Danielo381
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser

Guest
ziolo95 ladnie odskoczyl w rankingu, ale ciekawe czy dba tez o jakies wojsko :eek:
 

DeletedUser5716

Guest
co do koloni to moj brat bedzie pierwszy, moze i nie ma duzo punktow, ale ma juz akademie na 9 poziomie, i to moze wlasnie on bedzie pierwszy :rolleyes::rolleyes::rolleyes::rolleyes::rolleyes::rolleyes:

Jak na 9 poziomie to na 100% nie będzie pierwszy :)
Mam prawie 2 razy lepiej rozbudowaną, ale nie powiem jaki lvl bo zaraz ktoś mnie zawstydzi i powie że ma o jeden lvl większą.... >.<
 

DeletedUser

Guest
ja moze bede pierwszy, niestety jeszcze nie wybudowalem akademii ani portu, ale nadchodze!!! :p

dalej w temacie Ostrza Rzymu to tez ladny sojusz ;]
 

DeletedUser

Guest
:)

Budujcie akademie i rozwijajci miasta ,chetnie sie nimi pozniej zaopiekuje.hehe ;)
 

DeletedUser

Guest
Witam forumowiczów :)
Wraz z kolegami przybyliśmy tu z dzikiego zachodu . Dokładnie wczoraj rozpoczeliśmy przygodę z GREPOLIS i staramy się nadążyć z rozbudową oraz szybko zapoznajemy się zasadami gry jakie tu panują. Jak nam to wyjdzie, okaże się w praniu. Jako że do farm nie należymy , zapowiada się fajna zabawa. Jesteśmy w większości totalnymi żółtodziobami więc prosimy o wyrozumiałość :D
pozdrawiam :)


hehe możemy się założyć, że na 1000% dużo ludzi nie będzie przepadać za graczami z naszego sojka :D
nie Maślak? :)

ale zobaczymy jak to się wszystko potoczy :) na obecnym etapie gry życzymy wszystkim jak najlepiej i dużo szczęścia, a w szczególności naszym sąsiadom :D:D




W drużynie siła! Ave i ViVa!
G&n
 

DeletedUser6708

Guest
tu grają stare wyjadacze i szybko się zajmą nowicjuszami, ale skoro tak w siebie wierzycie to powodzenia w podejmowaniu działań strategicznych.
 

DeletedUser

Guest
tu grają stare wyjadacze i szybko się zajmą nowicjuszami, ale skoro tak w siebie wierzycie to powodzenia w podejmowaniu działań strategicznych.

Nie ma co źle życzyć nowicjuszom. Każdy się w końcu nauczy grać, a jak wiemy najlepiej się uczy na błędach :)
 

DeletedUser

Guest
Sam się uczę na błędach i wbrew ogólnej opinii ja siebie "weteranem" Grepolis niestety nie nazwę..
Wciąż dużo mi brakuje wiedzy.

Co do Kappy to trochę długo się budynki budują :p
Aż strach pomyśleć ile się będą budować na 40 lvl..
 

DeletedUser6708

Guest
Nie ma co źle życzyć nowicjuszom. Każdy się w końcu nauczy grać, a jak wiemy najlepiej się uczy na błędach :)

gdzie tu złe życzenia? ludzie! przecież pisze powodzenia w podejmowaniu działeń!

życzenie powodzenia to złe życzenia? nie oszukujmy się ale nie powiedziałem że żle życze, tam nie ma słowa o tym ale jest o powodzeniu.

normalnie się załamałem interpretacjią mojej wypowiedzi a następny tylko przytakiwał.
to na koniec żeby było jasne powodzenia, dużo życzliwosci, dobrych wyników, podejmowania korzystnych działań wszystkim nowicjuszom!
 

DeletedUser

Guest
hmm każda wypowiedz można odebrać dwojako jak wiesz... :)

nam też bardziej, źle się ona skojarzyła niż dobrze, może dlatego, że zaczynała się "tu grają stare wyjadacze i szybko się zajmą nowicjuszami" :) ale jakoś nie bardzo się nią przejeliśmy :) więc trochę więcej luzzu :)





W druzynie siła! Ave i ViVa!
G&n
 

DeletedUser

Guest
Cleophas, napisałeś to tak jakbyś wiedział, że nowi gracze są na stratnej pozycji. Przynajmniej ja tak to zrozumiałem i skomentowałem, wolność słowa w końcu mamy.
 

DeletedUser

Guest
tiaaa, no zobaczymy jak to będzie .....:), moze damy jakoś radę :p

Ci nowicjusze o których mowa są w jednym sojuszu. A jest to zbieranina najlepszych wymiataczy z gry WildGuns. Nieważne, że wygrali kilka serwerów, a na kilku innych rozgromili cale towarzystwo i czekają spokojnie na zamknięcie gry :cool:

Tu niestety zaczęliśmy z tygodniowym opóźnieniem, ale może jakoś uda się nadgonić.

Takie masowe przejście z gry do gry :)
Czas pokaże :), .... a może odejdziemy z płaczem :p
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser5716

Guest
Jak myślicie, który sojusz zapanuje nad światem ? :p
A który będzie najlepszy wśród masówek :D

Ja osobiście (jeżeli chodzi o masówkę) stawiam na Rzymskich legionistów, a jeżeli chodzi o dobry i zgrany sojusz, to stawiam na takie sojusze jak Atlantyda, ****** i Ostrza Rzymu, o ile ogarną liczbę członków :)
 

DeletedUser

Guest
Siemka, dzieki Green że oceniasz mój sojusz jako wytrzymały, staramy się utrzymać władze nad pkt walki, ale to długa droga bo się momentalnie zmieni, masówką napewno nie będziemy, przeprowadzamy te selekcje ;)

Rzymscy Legioniści nie mogą sie połapać 110 członków + akademia hehe !

Atlantyda to myślę doświadczony sojek, kilka graczy znam z bety (graliśmy razem w sojuszu Legion Ateński )

To tyle !
 

DeletedUser55

Guest
Na tą chwilę najlepiej wygląda Atlantyda, jednak geograficznie są kiepsko ułożeni ściśle w centrum i za chwile zrobi się tam bardzo ciasno. Ale z drugiej strony, kupy nikt nie rusza ;)
 

DeletedUser5716

Guest
Zapomniałem jeszcze dodać swój sojusz forumowicze:D :p

Co prawda mała z nas grupka, ale jesteśmy obok siebie :)

No cóż, zobaczymy jak komu pójdzie :)
 
Do góry