Sytuacja na świecie

  • Rozpoczynający wątek Danielo381
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser

Guest
Niestety,
Ale nie będzie mnie 2 tygodnie. Dlatego usuwam tutaj konto, gdyż uważam że nie ma sensu wbijać ponownie po 2 tygodniach, kiedy wszyscy obok będą już dosyć potężni. Tym bardziej że jetem na najbardziej zaludnionym morzu.

Miło się z wami grało. Czuje że to był mój ostatni świat na grepolis.

Powodzenia.


myślałem, że wraca się dla ludzi, a nie dla nałogu ;p
 

DeletedUser5716

Guest
Tylko że ja się grepolis już dawno znudziłem. Grałem non stop przez 2 lata.

Jest wiele innych gier, które chce przetestować. ;)
A mili ludzie są wszędzie, nie ważne czy na grepolis, ikariam, plemiona czy co tam jeszcze jest :D :p

Co do resetka ;)
Ja byłem dyplomatą, volveryin7 jest założycielem, i na pewno sobie poradzą.



Będę tutaj od czasu do czasu zaglądał (na forum) ;p
 

DeletedUser

Guest
Tylko że ja się grepolis już dawno znudziłem. Grałem non stop przez 2 lata.

Jest wiele innych gier, które chce przetestować. ;)
A mili ludzie są wszędzie, nie ważne czy na grepolis, ikariam, plemiona czy co tam jeszcze jest :D :p

Co do resetka ;)
Ja byłem dyplomatą, volveryin7 jest założycielem, i na pewno sobie poradzą.



Będę tutaj od czasu do czasu zaglądał (na forum) ;p

Ostatnio z Kurczakiem liczyliśmy ile już gramy i czy rok będzie ( licząc niemiecką betę) i nie wiem skąd ci się 2 lata wzięły ;)

Co do świata to teraz jest dla mnie najgorszy okres :(
 

DeletedUser5716

Guest
OJ będzie będzie squnqsik.
Wcześniej grałem jako PROPROSIAKKK.
Na polskich serwerach zawitałem dopiero po półrocznym graniu na niemieckich... ;)
 

DeletedUser

Guest
OJ będzie będzie squnqsik.
Wcześniej grałem jako PROPROSIAKKK.
Na polskich serwerach zawitałem dopiero po półrocznym graniu na niemieckich... ;)

Hmm Grepolis łącznie z betą nawet 2 lata nie istnieje. Więc nawet jeżeli co mówisz z tym nickiem jest prawdą to i tak nie mogłeś grac w to dwa lata.
 

DeletedUser

Guest
musi trochę zabajerować, wtedy będzie miał więcej szacunku, bo jak dzieciaki przeczytają, że gra już 2 lata w grę, która ma około roku, to pomyślą, że jest pro. :)
 

DeletedUser

Guest
Dokładnie, beta wyszła we wrześniu 2009 roku ;)

Kurcze..top1 już ponad 10k : /
 

DeletedUser

Guest
na niemieckiej alphie (tej jeszcze testowej) było sporo polaków z plemion i pamiętam że oni zaczęli sporo wczesniej niż my (ja i kurczak = obydwaj CHAOSY)
 

DeletedUser5716

Guest
musi trochę zabajerować, wtedy będzie miał więcej szacunku, bo jak dzieciaki przeczytają, że gra już 2 lata w grę, która ma około roku, to pomyślą, że jest pro. :)

Zacząłem grać na niemieckiej alfie dzień po starcie (9.12.2009).

Co prawda to nie 2 lata, ale tyle siedzę na tej jednej grze, że myślałem że już tyle minęło. A za bajerowanie szacunku się nie dostaje. Szacunek się dostaje za pomoc/towarzystwo i uczciwość (jeżeli chodzi o grę).

Nikogo nie próbuję zabajerować, tym bardziej "dzieciaków".

P.S na niemieckiej alfie grałem na nicku WeltDelave.
na Polskiej alfie pk123
na polskiej becie PROPROSIAKK
na polskim epsilonie GreeN Theme
na polskiej jocie GreeN Theme
na polskiej kappie GreeN Theme.

Na niemieckiej becie grałem, ale nie pamiętam nicku.
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser

Guest
Co tu tak cicho? Nic się nie dzieje?
Top1 zaraz 20k będzie miał a forum śpi!

Jak zauważyliście sojusz Ostrza Rzymu rozpadł się..
Prawdopodobnie dlatego, że mu się znudziło i postanowił rozwiązać forum ;)
 

DeletedUser6955

Guest
właśnie zauważyłem ze się rozpadł. ja na kappie mam mało punktów zaraz będę miał 1300 pkt a gram 2 dni po rozpoczęciu ale miałem kare na komputer prawie na miesiąc za 3 z matmy :mad:. a co tam u was ? :D
 

DeletedUser6772

Guest
dostali baty od Symmachi Spartańskiej to zakończyli swój epizod w ostrzach;p w sumie dziwie się że wiele osób z ostrz przeszło do Symmachi swojego jakby na to nie patrząc wroga ;)


@up za 3 z matmy to ja bym dostał jakieś ulgi/przywileje, a nie szlaban :p klasa która? bo ja maturalna;/
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Nie zakończyliśmy epizodu w ostrzach tylko założyciel okazał sie dzieciakiem i kończąc gre postanowił zepsuć zabawę całej reszcie
 

DeletedUser

Guest
Widzisz Tomku,

Nie będę się z tobą kłócił :)
Moja sprawa co zrobiłem z sojuszem, ostrza powstały ponownie, lecz pod inną nazwą i innym założycielem.
 

DeletedUser5716

Guest
No skoro resetka podbili, to świadczy o tym, że albo sojusz nie miał zgrania, albo nikt nie pomagał. Jak dla mnie to normalne... Pada Król koniec wojny ;)
 

DeletedUser55

Guest
Resetka podbili później, po tym jak rozwalił Ostrza, nie miał znikąd pomocy więc go podbili, żal nie skorzystać :)

A co do takiego zachowania, to nie znam innej osoby tak zapatrzonej w siebie, która myśli, że sojusz o tylko on. Gdybym znał wcześniej opinie o Tobie z Bety, to bym się nigdy na to nie pisał. Zdziwił bym się, gdyby ktoś, kto cię zna, chciał współpracować z tobą na innych światach.
 

DeletedUser

Guest
A znasz mnie z bety ?
Nie, więc nie tutaj jest problem, nie jestem zapatrzony w siebie, to wszystko dzięki koleżką z sojuszu :)

nie chcą w nim być robią afery nikt ich nie trzyma :)
 

DeletedUser6842

Guest
Ja znam takich egoistów,na becie grajd ..e nie ważne został założycielem sojuszu jakiegoś i rozwalił go ,bo mu się nie podobał.Opowiadał mi o tym.
 
Do góry