Sytuacja na świecie

  • Rozpoczynający wątek Danielo381
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser

Guest
Takich to tylko jechać ogniowymi :D Co do sytuacji na kappa to wiele się jeszcze zmieni :)

obraz.aspx
 

DeletedUser

Guest
Takich to tylko jechać ogniowymi :D Co do sytuacji na kappa to wiele się jeszcze zmieni :)

Kogo? Jak taki założyciel gra, znudzi mu się i w ogóle nie wchodzi na świat..
Zakończmy tę rozmowę o resecie już bo nie ma sensu a pewnie się cieszy, że o nim na forum gadają.

A na kappie na razie nudno bo nic nie przejmuję :D
 

DeletedUser

Guest
Spokojnie na kappa będzie się dziać :) W sumie zastanawia mnie jak to możliwe że tak szybko świat został zapełniony. Kumpel chciał się zarejstrować i okazało się że wszystkie miejsca zajęte. grepolis idzie w dobrą stronę :) tylko miejsc więcej można by dać.

obraz.aspx
 

DeletedUser

Guest
a co do ostrzow ; ]
nie dziwie sie Resetowi ; ]
w sojku było 3/4 dzieciakow ktorzy chcieli z gry zrobic obowiazek i zniszczyc jej piekno...
co do odłamka ostrzow... Hmm... zenada... screeny z posiadanego woja i lvl budowli ? Ciekawe ale po co?
taki gracz jak ja grajacy na becie od x czasow, grajac na kappie dla beki i majac tam ok 3k pkt, miałbym nie posiadac 200 jednostek co było minimum iloscia woja w sojku ; p
Same zasady nowych załozycieli i rady jest strasznie dziecinnych pomimo ich 'duzego' wieku ; p
 

DeletedUser6708

Guest
u mnie założyciel w sojuszu ma 12 lat a przyszły dyplomata również 12 no i radni jeszcze niewiele starsi... więc nie narzekajcie!
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
No nie wiem squnqs gdybym dobrowolnie nie odszedł ze względu na naukę, grał bym dalej..
 

DeletedUser

Guest
No nie wiem squnqs gdybym dobrowolnie nie odszedł ze względu na naukę, grał bym dalej..

To dlaczego nam tego nie powiedziałeś, tylko po prostu sobie rozwiązałeś sojusz?

Wcześniej jazda z pomylonymi sojuszami i połowa sojuszu była out a teraz to.
Sorry ale jakoś Ci nie wierzę w naukę ^^
 

DeletedUser

Guest
a co do ostrzow ; ]
nie dziwie sie Resetowi ; ]
w sojku było 3/4 dzieciakow ktorzy chcieli z gry zrobic obowiazek i zniszczyc jej piekno...
co do odłamka ostrzow... Hmm... zenada... screeny z posiadanego woja i lvl budowli ? Ciekawe ale po co?
taki gracz jak ja grajacy na becie od x czasow, grajac na kappie dla beki i majac tam ok 3k pkt, miałbym nie posiadac 200 jednostek co było minimum iloscia woja w sojku ; p
Same zasady nowych załozycieli i rady jest strasznie dziecinnych pomimo ich 'duzego' wieku ; p

screen z koszar to idealna metoda na selekcję w początkowej fazie gry, jeśli ty uważasz ten sposób za "dziecinny" to po prostu mało jeszcze o tej grze wiesz i jesteś zwyczajnie słaby. :)
 

DeletedUser

Guest
screen z koszar to idealna metoda na selekcję w początkowej fazie gry, jeśli ty uważasz ten sposób za "dziecinny" to po prostu mało jeszcze o tej grze wiesz i jesteś zwyczajnie słaby. :)

No niech pomysle...
Sadzisz ze w sojku ktory był TOP 1 , 90% graczy ponad 2,5 k pkt to poczatek gry ?
Omylne to pojecie, juz w ostrzach słalem wieksze wsparcie niz minimalna ilosc wojska jaka miała byc podstawa utrzymania sie w sojuszu...
i jak było mi dane napisac, chcesz wiedzic co mam wydaj 6k monet i mnie zeskanuj ;]
aA co do tego ze jestem słaby... Hmm... dobrze ze Ty jestes wystarczajaco dobry ;]
 

DeletedUser

Guest
@up
hehehe, 2500 pkt to nawet początek gry nie jest - to zarodek jakiś. :D :D
mnie nie obchodzi ile ty miałeś wojska, czy ile wsparcia wysyłałeś. nie o tym mowa - mowa o tym, że branie screena z koszar na etapie jednego miasta to sposób idealny na stworzenie kolektywu graczy ogarniętych i mających pojęcie o grze. jeśli ty takiego sposobu nie uznajesz, to pojęcia o grze nie masz i tyle.

nie gram na tym świecie więc cię nie zeskanuję - z ilością monet z w jaskini nie masz co kozaczyć, bo ja mam po 200k na miasto u siebie i nie uważam, że nie da się mnie zeskanować. :)
 

DeletedUser5716

Guest
@up
hehehe, 2500 pkt to nawet początek gry nie jest - to zarodek jakiś. :D :D
mnie nie obchodzi ile ty miałeś wojska, czy ile wsparcia wysyłałeś. nie o tym mowa - mowa o tym, że branie screena z koszar na etapie jednego miasta to sposób idealny na stworzenie kolektywu graczy ogarniętych i mających pojęcie o grze. jeśli ty takiego sposobu nie uznajesz, to pojęcia o grze nie masz i tyle.

nie gram na tym świecie więc cię nie zeskanuję - z ilością monet z w jaskini nie masz co kozaczyć, bo ja mam po 200k na miasto u siebie i nie uważam, że nie da się mnie zeskanować. :)

To że nie podoba mu się w jaki sposób rekrutują ludzi do sojuszu, nie oznacza że nie ma pojęcia o tej grze....

Przestańcie sobie dogryzać i mówić jacy Wy to jesteście świetni i macie kupę srebra... Jakbyście nie wiedzieli gra jest dla wszystkich, także dla mniej doświadczonych, a więc każda forma rekrutacji w jakiś tam sposób jest opłacalna.

Moim zdaniem screen z koszar to bardzo dobry pomysł - unika się farm. Jednak screen z senatu to żenada, bo przecież nie punkty, lecz wojsko walczy. CHociaż dobrze mieć mur lub akademię wysoką :)

Takie jest moje zdanie.
 

DeletedUser

Guest
właśnie ja mam podobne zdanie na ten temat co ty, a kolega nazywa ten sposób dziecinnym i żenadą. :D :D co jednoznacznie pokazuje, że nie ma dużego pojęcia o grze, bo NIKT znający dobrze mechanikę tej gry by tak nie powiedział.
 

DeletedUser

Guest
@up
nie gram na tym świecie więc cię nie zeskanuję - z ilością monet z w jaskini nie masz co kozaczyć, bo ja mam po 200k na miasto u siebie i nie uważam, że nie da się mnie zeskanować. :)

to napewno masz powod do dumy, ja wysyłam skany po 200k ; ]

a znasz kolego ocene gracza po pkt agresora?
Hmm... sadze ze nie...
Po co mi gracz w sojuszu co ma duzio wojska skoro nie zaatakował nikogo od poczatku gry... i tylko trzyma bunkier...
naprawde ciekawe podejscie...
Juz wiem gdzie podziały sie wszystkie przykozaczone i tak znajace sie twarze z bety ; ]
 

DeletedUser

Guest
nie mam powodu do dumy, nigdzie tak nie napisałem. to ty zacząłeś przechwalanki swoją ogromną ilością monet o wartości 6k. :D zaznaczyłem jasno, że da się mnie zeskanować. choć na moje morze, gdzie top2 ma 120k pkt 200k srebrnych monet to wystarczająca ilość - u ciebie na becie gracza z top2 morza ma pewnie 2x tyle pkt, jak nie więcej - więc i ty musisz mieć więcej srernych monet, żeby sobie radzić - to logiczne. ;)
ty grasz troszkę dłużej ode mnie - jak ja grałem na becie to twojego nicka nawet w top200 nie było(w ogóle po co to piszę, przecież do teraz go nie ma:D) - bynajmniej nie przypominam sobie... a atlantyda ledwo pół morza potrafiła opanować. grałeś w lutym na becie? czy może zacząłeś się piąć w rankingu dopiero po 4 miesiącach od startu serwera, kiedy połowa graczy ze skillem skończyła grę i zaczęła za darmo oddawać miasta? i to widzę, że niezbyt sobie radzisz. ;( w miesiąc czasu zdobyłeś 60k pkt, nie no kozak. na pewno mogę się wiele od ciebie nauczyć. :)


kolego, po pkt agresora w pierwszych tygodniach gry NIE ZAWSZE(choć nie zaprzeczam, że jest to dobry sposób) da się ocenić umiejętności gracza. taktyka polegająca na jak najszybszym dojściu do akademii na odpowiednim poziomie i zbadaniu podboju też jest dobra - surowce można spokojnie zbierać z wiosek rolniczych i od graczy, którzy wyraźnie rzadko się logują(ocenić to można na podstawie statystyk) i odstają w punktach nawet bez pomocy w postaci wjeżdżania im codziennie do miasta. :)

a wstępną selekcję w dużym sojuszu(tzw. masówki, które potem chcą się ogarnąć) robi się już w 2 tygodniu gry - wtedy gracz, który potem może być w top10 świata może mieć 0 pkt ataku - i nie świadczy to o jego nieumiejętności gry, tylko o wyrachowaniu. ta gra to liczby. warto sobie czasem przeliczyć bilans zysków i strat, by być jak najbardziej efektywnym - nie efektownym w postaci setek tysięcy pkt ataku. :)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Strasznie cicho w tym temacie, a jedyne co ostatnio było to kłótnie o jakieś srebro w jaskini...
Jak tam wojny topowych sojuszy? Z pierwszej ręki wiem, że Symmachia Spartańska właśnie traci jedno miasto :)
 

DeletedUser

Guest
No cicho, widać, że gracze nie chcą marnować czasu na forum a szkoda ;)
Ja się przymierzam.. Trzeba w końcu coś przejąć :)
 

DeletedUser

Guest
Witam!
Powiem wam że przymierzam się do niezłego skoku, zeskanowałem paru typów, i wyobrażcie sobie że koleś który ma 3000, 4000 punktow, ma 17 poziom zagrody, sam mam polowe mniej punktow i 27 poziom zagrody, szykuje sie wojenka, hahA :D
Wstawie raporty, jak sie wszystko uda.
Przy okazji mam pytanie, czy mieliscie okazje kiedys zsolować 4-5 kolesi o powiedzmy tej samej ilosci punktow?
Na raz.
 

DeletedUser

Guest
No niestety są takie agenty, którzy idą tylko w punkty, łatwy łup dla tych co się trochę na grze znają.
 
Do góry