Sytuacja na świecie

  • Rozpoczynający wątek Danielo381
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser

Guest
No, nawet jak ktoś gra pierwszy raz (jak np. ja), powinien dbac o rozwój armii.
Ale takie osoby zwykle nawet 6 punktów walki nie mają:)
 

DeletedUser

Guest
Co ty kumpel opowiadasz ja jakoś jestem świeżym graczem a mam 3000pkt. walki i dbam o rozwój armii.
 

DeletedUser

Guest
No i moja kariera na tym serwie - dobiegła ku końcowi.. hehe

Ps. Nie ma to jak zostać przejętym... ^^:cool:
 

DeletedUser

Guest
Podbili Wariatqa, no nie wierzę :confused:
aż założę konto i zobaczę co za wymiatacze tutaj ciupią :D ciekawe czy ktoś mnie przygarnie :D
 

DeletedUser

Guest
Podbili Wariatqa, no nie wierzę :confused:
aż założę konto i zobaczę co za wymiatacze tutaj ciupią :D ciekawe czy ktoś mnie przygarnie :D

No bywa i też tak.. ;-) Samemu nic się nie zdziała, gdy dookoła na każdej wyspie sojusz ===AMAZONIA=== :p ale jeszcze jedna wiocha 3k mi pozostała.. ;-)
 

DeletedUser

Guest
hmm nie upadła tylko pewna osoba rozwiązała sojek bez uzgodnienie tego z kimkolwiek... ich ludzie nawet o tym nie wiedzieli...
 

DeletedUser

Guest
zwał jak zwał ale upadek danego sojka dla mnie znaczy co innego ;p
nie mniej nie ma już Greckiej i nie wróci ;p i nie ma co gdybać..
 

DeletedUser

Guest
to sie dopiero okaże...wiekszosc graczy GF jest w dwoch sojach...SS i EH wiec napewno bedzie wesolo
 

DeletedUser

Guest
Do SS doszło 2 graczy chyba... To 13W przyjął sporą ilość byłych graczy gh :cool:
 

DeletedUser

Guest
Witam i pozdrawiam wszystkich graczy z Kappy ,a szczegolnie z m63. Dobry stary Xantus79 z Beta wraca do gry. Nowy nick spowodowany oddaniem starego konta.

PS. Jest ktos na m63 w sojuszu, w ktorym sie cos dzieje(chociazby flame) i sa w miare ogarnieci gracze:)?, bo w tym, do ktorego doszedlem jedna wielka nuda.
 

DeletedUser

Guest
Kurcze ale tu sie cisza zrobila =] To forum wkrotce calkowicie zostanie skasowane =]

Co ja to mialem ... aaa :D pare dni temu rozpoczalem ponownie kampanie Grepolis =] mial bym wiec w zwiazku z tm pytanie do panow a takze wojowniczych pan kto na swiecie Kappa prowadzi wojne przeciw komu ?. A moze istnieje wzajemny globalny traktat o nieagresji ?. =]
 
Do góry