1. Witaj na forum! Jesteś tu nowy(a)?
    Aby wziąć udział w dyskusji, potrzebujesz konta. Zarejestruj się tutaj!
    Masz już konto? Zaloguj się.
    Dismiss Notice

Sytuacja na świecie

Dyskusja w 'Lambda' rozpoczęta przez użytkownika Cygan0123, 3. Gru 2010.

1. Matus87

Matus87

Bo zawsze najwięcej emocji wzbudzały wojny o ogólnoświatowym zasięgu a nie lokalne konflikty o małym znaczeniu strategicznym dla regionu :) Przegrana i rozpad Vendetty, AS, NS czy Wicherków to było by wydarzenie na skalę świata bo zmieniało by układ sił w regionie- natomiast zniszczenie sojusiku który ma kilku graczy i o którym świat nie słyszał nie zmienia w grze nic :) Temu też najbardziej palącymi tematami zawsze są starcia gigantów chociaż zdajemy sobie sprawę z tego że inni też coś tam wojują :)

2. bobek99

bobek99 Guest

Serwer aktualnie fajny szybko się zdobywa punkty itp.

3. JANEXXX

JANEXXX Guest

Właśnie od tego jest forum kolego, aby można było dowiedzieć się o wieściach z różnych frontów ;) W takim razie moje gratulacje. O sojuszach z tzw. "TOP-ki" zawsze się czegoś można dowiedzieć jak wspomniał Matus, ale to przecież wcale nie oznacza, że w sojuszach z dalszej listy nic się nie dzieje, lub że są tam słabi gracze -wręcz przeciwnie :) Tylko takich informacji jest niestety mało, wiele osób zapewne nawet nie ma pojęcia, że takowe forum istnieje i tu jest problem :(

4. Yoch

Yoch Guest

Zastój jakiś czy co...

Myrmidons przeprowadzają szturm na Deltę. Uda im się czy nie o to jest pytanie.
    Od tego zależy czy ich morale zostanie podniesione w glorii i chwale czy zrujnowane...

Archaniołki się pogubiły. Straciły 5 miast, a to jeszcze nie koniec.

KWSy rosną i rosną w siłę .

Dobry świat. Bardzo wiele osób wie jak grać, co czyni grę bardziej emocjonującą.

5. nemu

nemu Guest

4

po 20 atakach na miasto i
    dzięki twoim kretom i wszędobylskim zdrajcom, zastraszanym przez pewnego padalaca...

przykład jednego z nich

z forum Archaniołów

KŁAMSTWO I OSZUSTWA TO JEST WASZ SPOSÓB NA GRANIE,CAŁY ŚWIAT LAMBDA POWINIEN WAS ZMIEŚĆ Z NIEGO

24 godzinna nienawiść,Urgosh odszedł z powrotem, tam skąd przyszedł i atakował miasto,tego, co przekazał "ważne informacje"...ty wiesz,ale większość nie,że jesteś największą zakałą grepolis lambda.

A TU JAK NA TACY PODANE,NARUSZENIE TAJEMNICY PRYWATNEJ KORESPONDENCJI
    ... zastanawiam się jaka kara powinna spotkać cię, za syf jakim kalasz świat lambda.
    Tak jak kiedyś pisałem,ludzkość jeszcze nie wymyśliła epitetów,którymi można określić to co ty robisz...i na pewno,to co ty wyczyniasz, nie ma nic wspólnego z grą.
    Nie jeden,ale kilku psychiatrów powinno pochylić się nad twoim przypadkiem...

Ostatnio edytowane przez moderatora: 12. Mar 2011
  6. O..oo nastepny wielbiciel Yoch-a teraz pewnie pojdzie wyplakac sie do mamy:D

Na twoim miejscu drogi Yoch-u zaczolbym sie bac,pewnie zaraz sie na nas wszyscy rzuca .Buahhahaha

7. uchonokia

uchonokia

tu się coś dzieje bo u nas cisza przed burzą :)

8. Nie, tu nic oprocz placzu ciemiezonych nie slychac.

Moze tak zamiast napinac sie na forum pokazali by na co ich stac i zrewanzowali by sie jakims malym kontrataczkiem:D

9. nemu

nemu Guest

Jaki sojusz takie wpisy na forum,mogę wybrać się... do twojej mamy...

10. Ojej... ale teraz sie odgryzles,mozesz do mojej mamy isc jak najbardziej przytuli dzidziusia.

Jestem od niedawna w tym sojuszu wiec twoje porownanie jest troszke nie aktualne,moze bys tak zmiast zalenia sie jakas akcje odwetowa na mnie przeprowadzil wtedy zobaczymy czy potrafisz cos wiecej oprocz uzalania sie ;)

11. arwena2010

arwena2010 Guest

no i czym sie Yoh podniecasz?

że udało sie wam w zmasowanych atakach ukraśc kilka miast?
    brawo-ale nie jaraj sie zbytnio bo to nie twoja wielkośc zdobyła miasta,a raczej nasza słabość i brak strategi rozwoju.
    Co nie zmienia postaci rzeczy iż to my tracimy defa i osady.

Więc bez zadęcia-a co do szpiegów i całej popapranej hołoty kablującej na lewo i prawo.
    tak jest gdy wierzy sie na słowo.i przyjmuje do klanu wszystkich.

12. Fabian203

Fabian203

Czy Ty powazny jestes? Jak masz takie teksty wstawiac to lepiej nic nie pisz. Podniecacie sie zdobyciem 5-ciu miast? Dzieki temu nabiliscie im tyle pkt , ze kazdy moze sobie podbic 5 nastepnych. Raczej pochwalcie sie ile wojska i okretow na kazdym z nich straciliscie. Wtedy bedzie lepszy poglad na calosc.

13. O tak taka strategia mi sie podoba wy bedziecie tracic miasta a my wam za to bedziemy pkt. nabijac na nowe.hehe

14. arwena2010

arwena2010 Guest

flota Yocha

[report]73eec0eded676fe4140e674fb487003f[/report]

jestem pod wrażeniem;)...

15. komost

komost Guest

Na tym forum nie da się wkleić raportu.
    A tego co pisze gryzoń, nie trzeba brać go siebie, bo to znany prowokator:):cool:

16. Ja tez;)

i wszystko na temat.hehe

Jestem znanym prowokatorem ,tego to nie wiedzialem ale dziekuje uznam to za komplement :)

Ostatnio edytowane przez moderatora: 12. Mar 2011
  17. Fabian203

Fabian203

Prowokacja to dobry system do nawiazania dyskusji, ale niech ona bedzie inteligentna. Odsylanie kogos kogo sie do konca nie zna do mamusi to troche dziwny sposob. Moze ten ktos ma 15 lat, a moze 50.
    Co do gry to chyba oczywistym jest, ze nikt nie lubi tracic miasta nad ktorego rozwojem pracowal kilka m-cy. Jednak kiedy juz do tego dojdzie to nie koniec swiata. Trzeba myslec nad dalszym rozwojem i wtedy kazda strategia jest dobra.

18. komost

komost Guest

Ależ proszę Cię bardzo, uznawaj za co chcesz. Z tego co czytałem do tej pory na forach to jest po prostu rzeczywistość. Lubisz Sobie popisać, każdy ma jakieś hobby.:cool:

19. Przeczytaj sobie swoj post jeszcze raz jak dla mnie to pisze tak tylko dziecko ktore nie moze poradzic sobie z rzeczywista prawda i szuka winy w calym otaczajacym go swiecie.

Zakonczmy te bezsensowne napinanie sie na forum i wezmy sie za gre ,a czas pokarze kto jest lepszy :)

20. hehe

Bardziej niz pisanie wole walke (popatrz w rankingi ) ale co zrobic jak nikt nie chce podjac rzuconej rekawicy :(

Do góry