Sytuacja na świecie

  • Rozpoczynający wątek Cygan0123
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser4784

Guest
Bo zawsze najwięcej emocji wzbudzały wojny o ogólnoświatowym zasięgu a nie lokalne konflikty o małym znaczeniu strategicznym dla regionu :) Przegrana i rozpad Vendetty, AS, NS czy Wicherków to było by wydarzenie na skalę świata bo zmieniało by układ sił w regionie- natomiast zniszczenie sojusiku który ma kilku graczy i o którym świat nie słyszał nie zmienia w grze nic :) Temu też najbardziej palącymi tematami zawsze są starcia gigantów chociaż zdajemy sobie sprawę z tego że inni też coś tam wojują :)
 

DeletedUser

Guest
Nikogo nie obchodzi że małe (100-120k punktów, miejsca 80,90) sojusze zabijają się ostro. :)
Na przykład moje CK VIP zniszczyło niemal do końca Misterię (Nie chwaląc się :p)

Właśnie od tego jest forum kolego, aby można było dowiedzieć się o wieściach z różnych frontów ;) W takim razie moje gratulacje. O sojuszach z tzw. "TOP-ki" zawsze się czegoś można dowiedzieć jak wspomniał Matus, ale to przecież wcale nie oznacza, że w sojuszach z dalszej listy nic się nie dzieje, lub że są tam słabi gracze -wręcz przeciwnie :) Tylko takich informacji jest niestety mało, wiele osób zapewne nawet nie ma pojęcia, że takowe forum istnieje i tu jest problem :(
 

DeletedUser

Guest
Zastój jakiś czy co...

Myrmidons przeprowadzają szturm na Deltę. Uda im się czy nie o to jest pytanie.
Od tego zależy czy ich morale zostanie podniesione w glorii i chwale czy zrujnowane...

Archaniołki się pogubiły. Straciły 5 miast, a to jeszcze nie koniec.

KWSy rosną i rosną w siłę .

Dobry świat. Bardzo wiele osób wie jak grać, co czyni grę bardziej emocjonującą.
 

DeletedUser

Guest
Archaniołki się pogubiły. Straciły 5 miast, a to jeszcze nie koniec.

4

po 20 atakach na miasto i
dzięki twoim kretom i wszędobylskim zdrajcom, zastraszanym przez pewnego padalaca...

przykład jednego z nich

z forum Archaniołów

Urgosh Niepokojące Symptomy 08-03-2011 08:06

Przybyłem do was z sojuszu, którego strasznie nienawidzicie. Ja go od jakieś czasu również... ale wiem, że to nie jest wystarczające zapewnienie i na pewno moje działania będą lustrowane i dokładnie analizowane. Postaram się jak najlepiej potrafię zdobyć wasze zaufanie i udowodnić, że nie przyszedłem do was w niecnych celach.

Na początku podałem Władcy, wydaje mi się, dość istotne informacje, które mogą nam pomóc, ale nie będę ich tutaj roztrząsał.

Wiek... chyba tutaj nie ma znaczenia. Wydaje mi się, że jestem starszy od większości z was, ale to nie wiek czyni z człowieka dobrego gracza tylko intencje i zaangażowanie, a to zamierzam wnieść od siebie do sojuszu. Nie pragnę, żadnych funkcji, ale oferuję rzetelną i konkretną pomoc.

Pozdrawiam was wszystkich.

KŁAMSTWO I OSZUSTWA TO JEST WASZ SPOSÓB NA GRANIE,CAŁY ŚWIAT LAMBDA POWINIEN WAS ZMIEŚĆ Z NIEGO

24 godzinna nienawiść,Urgosh odszedł z powrotem, tam skąd przyszedł i atakował miasto,tego, co przekazał "ważne informacje"...ty wiesz,ale większość nie,że jesteś największą zakałą grepolis lambda.

A TU JAK NA TACY PODANE,NARUSZENIE TAJEMNICY PRYWATNEJ KORESPONDENCJI
Urgosh Niepokojące Symptomy 08-03-2011 15:48

nemu napisał:
hm,hm 45.

Przybyłem do was z sojuszu, którego strasznie nienawidzicie. mam wrażenie,że odwróciłeś role uczuciowe,nienawiść napływa do nas a nie wypływa.


Czytałem na forum (Yoch wstawił wasze rozmowy)
... zastanawiam się jaka kara powinna spotkać cię, za syf jakim kalasz świat lambda.
Tak jak kiedyś pisałem,ludzkość jeszcze nie wymyśliła epitetów,którymi można określić to co ty robisz...i na pewno,to co ty wyczyniasz, nie ma nic wspólnego z grą.
Nie jeden,ale kilku psychiatrów powinno pochylić się nad twoim przypadkiem...
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
O..oo nastepny wielbiciel Yoch-a teraz pewnie pojdzie wyplakac sie do mamy:D

Na twoim miejscu drogi Yoch-u zaczolbym sie bac,pewnie zaraz sie na nas wszyscy rzuca .Buahhahaha
 

DeletedUser

Guest
Nie, tu nic oprocz placzu ciemiezonych nie slychac.

Moze tak zamiast napinac sie na forum pokazali by na co ich stac i zrewanzowali by sie jakims malym kontrataczkiem:D
 

DeletedUser

Guest
Ojej... ale teraz sie odgryzles,mozesz do mojej mamy isc jak najbardziej przytuli dzidziusia.


Jestem od niedawna w tym sojuszu wiec twoje porownanie jest troszke nie aktualne,moze bys tak zmiast zalenia sie jakas akcje odwetowa na mnie przeprowadzil wtedy zobaczymy czy potrafisz cos wiecej oprocz uzalania sie ;)
 

DeletedUser

Guest
no i czym sie Yoh podniecasz?

że udało sie wam w zmasowanych atakach ukraśc kilka miast?
brawo-ale nie jaraj sie zbytnio bo to nie twoja wielkośc zdobyła miasta,a raczej nasza słabość i brak strategi rozwoju.
Co nie zmienia postaci rzeczy iż to my tracimy defa i osady.

Więc bez zadęcia-a co do szpiegów i całej popapranej hołoty kablującej na lewo i prawo.
tak jest gdy wierzy sie na słowo.i przyjmuje do klanu wszystkich.
 

DeletedUser9058

Guest
Ojej... ale teraz sie odgryzles,mozesz do mojej mamy isc jak najbardziej przytuli dzidziusia.


Jestem od niedawna w tym sojuszu wiec twoje porownanie jest troszke nie aktualne,moze bys tak zmiast zalenia sie jakas akcje odwetowa na mnie przeprowadzil wtedy zobaczymy czy potrafisz cos wiecej oprocz uzalania sie ;)

Czy Ty powazny jestes? Jak masz takie teksty wstawiac to lepiej nic nie pisz. Podniecacie sie zdobyciem 5-ciu miast? Dzieki temu nabiliscie im tyle pkt , ze kazdy moze sobie podbic 5 nastepnych. Raczej pochwalcie sie ile wojska i okretow na kazdym z nich straciliscie. Wtedy bedzie lepszy poglad na calosc.
 

DeletedUser

Guest
flota Yocha

[report]73eec0eded676fe4140e674fb487003f[/report]

jestem pod wrażeniem;)...
 

DeletedUser

Guest
Na tym forum nie da się wkleić raportu.
A tego co pisze gryzoń, nie trzeba brać go siebie, bo to znany prowokator:):cool:
 

DeletedUser

Guest
[report]73eec0eded676fe4140e674fb487003f[/report]

jestem pod wrażeniem;)...


Ja tez;)

i wszystko na temat.hehe


Jestem znanym prowokatorem ,tego to nie wiedzialem ale dziekuje uznam to za komplement :)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser9058

Guest
Prowokacja to dobry system do nawiazania dyskusji, ale niech ona bedzie inteligentna. Odsylanie kogos kogo sie do konca nie zna do mamusi to troche dziwny sposob. Moze ten ktos ma 15 lat, a moze 50.
Co do gry to chyba oczywistym jest, ze nikt nie lubi tracic miasta nad ktorego rozwojem pracowal kilka m-cy. Jednak kiedy juz do tego dojdzie to nie koniec swiata. Trzeba myslec nad dalszym rozwojem i wtedy kazda strategia jest dobra.
 

DeletedUser

Guest
4

po 20 atakach na miasto i
dzięki twoim kretom i wszędobylskim zdrajcom, zastraszanym przez pewnego padalaca...


... zastanawiam się jaka kara powinna spotkać cię, za syf jakim kalasz świat lambda.
Tak jak kiedyś pisałem,ludzkość jeszcze nie wymyśliła epitetów,którymi można określić to co ty robisz...i na pewno,to co ty wyczyniasz, nie ma nic wspólnego z grą.
Nie jeden,ale kilku psychiatrów powinno pochylić się nad twoim przypadkiem...


Przeczytaj sobie swoj post jeszcze raz jak dla mnie to pisze tak tylko dziecko ktore nie moze poradzic sobie z rzeczywista prawda i szuka winy w calym otaczajacym go swiecie.

Zakonczmy te bezsensowne napinanie sie na forum i wezmy sie za gre ,a czas pokarze kto jest lepszy :)
 

DeletedUser

Guest
hehe

Ależ proszę Cię bardzo, uznawaj za co chcesz. Z tego co czytałem do tej pory na forach to jest po prostu rzeczywistość. Lubisz Sobie popisać, każdy ma jakieś hobby.:cool:


Bardziej niz pisanie wole walke (popatrz w rankingi ) ale co zrobic jak nikt nie chce podjac rzuconej rekawicy :(
 
Do góry