Sytuacja na świecie

  • Rozpoczynający wątek Cygan0123
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser

Guest
oficjalnie nie ale nieoficjalnie już trwają :)
chociaż może to dopiero potyczki :)
mniemam, że istnieją jakieś uzgodnione zasady wojen?
jeśli tak to gdzie je mogę znaleźć ?
 

DeletedUser

Guest
chyba nie istnieja pisane zasady wojen , ewentualnie strony zainteresowane moga je ustalic miedzy soba , tak przynajmniej robia na gammie
 

DeletedUser

Guest
Oj to szkoda że nei ma prowadzonego wątku WOJNY z pełnymi zasadami :(
i Ogłaszaniem kto w danej Wojnie wygrał :(
 

DeletedUser4784

Guest
Niestety :) Zwykle wojny prowadzone są na wyniszczenie więc są bez zasad :) Po prostu wygrywa silniejszy lub z lepszą koalicją :p
 

DeletedUser

Guest
ale chodzi o to, żeby łapać myszkę a nie ją złapać....bo wtedy się przyjemność kończy
 

DeletedUser

Guest
Przeniesione z wątku "bitwy chwały"

Ciekaw jestem czy kurczaki się zemszczą za stratę lidera? hmmm..... ktoś myśl, że dadzą radę?

Jak się pozbierają i jakoś ustatkują...
Ludzie! Zbliżamy się do pierwszej wojny sojuszy (wręcz koalicji)! Narazie to tyle na temat, ale już jest blisko...szczegóły innym razem; nie jest pewne, kto kogo sobie weźmie do paktu, ale ...będzie już ostro!
 

DeletedUser

Guest
po dzisiajszym dniu, bedzie im cięzko sie pozbierać. Trzymam za nich kciuki, niech odbudują gdzies indzien i może kiedys uda im kontra zrobić :)
 

DeletedUser

Guest
Jak się pozbierają i jakoś ustatkują...
Ludzie! Zbliżamy się do pierwszej wojny sojuszy (wręcz koalicji)! Narazie to tyle na temat, ale już jest blisko...szczegóły innym razem; nie jest pewne, kto kogo sobie weźmie do paktu, ale ...będzie już ostro!

Na moje oko to wojna Wicherków z Vendettą (i ich wspólnych, mniej jawnych koalicji) trwa już co najmniej miesiąc :) więc raczej pierwsza sojuszowa wojna już dawno jest w toku ;)
 

DeletedUser

Guest
szarak81 jak wstawić sobie taki obrazek pod profil??

Świat Lambda się rozkręca. Pojawił się nowy sojusz (nasz) i za parę lat jak już opracujemy kolonizator będziemy potęgą.. przepraszam bo powtarzam, ale pierwszy raz gram na takiej prędkości:)
 

DeletedUser

Guest
Na razie wojenka w toku, strony wzajemnie się niszczą, podbijają, więc ogólnie praca wrze :p szkoda tylko, że wichry nie lubią grac fair ;)
 

DeletedUser

Guest
Martinus sorki.... lecz nie widzę twojego sojuszu KFC na tym morzu. Straciliście założyciela wraz z pierwszym kolonem przez nas wybudowanym. Kilka dni po fuzji z Liga Troy straciliście lidera Ligi i członka waszej rady. To był mój drugi kolon. A koleś nawet nie trudził się aby wstawić oddział do obrony. Jak zobaczyłem badania w akademii parsknąłem śmiechem.
Chłopak który najlepiej się bronił, choć i tak moriaa go przejęła zaczynał u nas w sojuszu lecz został usunięty za lenistwo. Choć muszę powiedzieć, że zaimponował mi podczas obrony bardziej niż Andrzej. Nie zdążyłem poznać jeszcze wszystkich waszych czołowych graczy, ale z tego co widzę na uwagę zasługuje tylko doel i walander, zresztą też z ligi.
podsumowując strata dwóch liderów i miast, które osiągnęły interesujący nas poziom punktów. przeciwko waszej akcji na NOWEGO gracza bez doświadczenia w grze, zresztą nieudanej. Nie rokuje dobrze dla KFC. Mam nadzieję, że będziecie mieli więcej paktów i fuzji, za chwilę skończą mi się czerwone kropki na mapie.
 

DeletedUser

Guest
:) faktycznie jest kilku graczy wartych uwagi, reszta mam nadzieję, że się dotrze:) nie potrafię ocenić gry bo sam w nią gram krótko:)
tez to widzę w nie najlepszych kolorach :)
może po prostu dacie nam szanse na odbudowę, bo nie widzę innej szansy byśmy dalej cokolwiek zdziałali :)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Do góry