Sytuacja na świecie

  • Rozpoczynający wątek Cygan0123
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser4784

Guest
Zdecydowanie od pierwszych sekund już siedzą i klikają budowę :p i niech klikają :p Przynajmniej przygotują nam wioski i po przejęciu będziemy mieć mniej roboty :D
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
No to się rozumie przez "się"! O wiele ułatwią nam zadanie w przyszłości... ;]
 

DeletedUser

Guest
O kurde O.O 1 Konik ponad godzinkę się robi :D Trzeba chyba zbadać instruktora :p
 

DeletedUser4784

Guest
Masówek będzie tu sporo :) masę świeżynek i noobów wokół więc i się grupują :) ze świeczką szukać userów, już nie mówiąc o pro. Ale nie dziwię się, większość z nas przyzwyczaiła się do prędkości serwera x3 co najwyżej x2 więc jak sobie ktoś wyobrazi czekać na konika jednego 1h, gdzie na theta mam go za 17min to idzie zwariować :p albo 18h na kolona :p to już kosmos... jeszcze szczególnie przy nowym systemie podboju :D Stąd taki układ sił na świecie :)
 

DeletedUser

Guest
Hmm...Nie wydaje mi się żebyśmy byli masówką ;) nasz sojusz już ładnie się rozrósł, mamy wielu doświadczonych graczy, no i przede wszystkim wolę walki :D
 

DeletedUser4784

Guest
No dobra wyjątki zawsze się znajdą :) Vendetta, Wichry Wojny, może jeszcze 2-3 sojusze :) A potem już większość sojuszy to kilku doświadczonych graczy i masa newbie :) doskonale widać to po moim regionie, peryferiach m44 :) Niestety zacząłem 2dni później i rzuciło mnie tak daleko i odłączyło od macierzystego sojuszu czyli wicherków :) mea culpa :D Ale może uda mi się tutaj przeszkolić choć garstkę świeżaków i coś z tego zmontować :D
 

DeletedUser

Guest
Akademia nie powinna nawet powstać, a co dopiero 5 dnia kiedy różnica pomiędzy dobrym a przeciętnym/złym graczem jest bardzo niewielka.
 

DeletedUser

Guest
Zabawnie by wyszło, gdyby akademia przerosła sojusz macierzysty ;D
 

DeletedUser4784

Guest
A wcale to nie jest niemożliwe :p I to jest w tym wszystkim najlepsze :D
 

DeletedUser4387

Guest
E tam wolę sojusz mniejszy (obecnie 12 osób) ale konkretny.Gdzie nie popatrzysz to sami kilerzy.Początek gry dopiero,zabawa zacznie się po Nowym Roku.
Znając realia tej gry jedno wydaje się pewne,Ci co najwięcej obecnie szczekają to zakończą pierwsi...jak widać ciągle się uczą pokory.A na to zawsze jest czas.

Kończy się okres ochronny to trzeba co nie którym się przedstawić :D
 

DeletedUser4784

Guest
Przy tej prędkości to szybko nic konkretnego się nie zacznie :)

Dzisiaj 12:30 Evelin77

E tam wolę sojusz mniejszy (obecnie 12 osób) ale konkretny.Gdzie nie popatrzysz to sami kilerzy.

Kolego kilerzy to nie na tym świecie :D Widzę paru znajomych co faktycznie jeśli chodzi o rankingi agresorów to są w czołówkach ale wszyscy zgodnie twierdzą że obecna prędkość serwera zabija radość z gry bo czekać godzinę na kawalerzystę to przegięcie :) Więc wszyscy zastanawiają się czy czasem nie olać tego świata... I ja podobne myśli mam... za długo się to tutaj wszystko dzieje... wolę swoją theta :D Tam przynajmniej są wojny :D
 

DeletedUser6708

Guest
świat jest za wolny.tez sie zastanawiam nad rezygnacjia. pozatym granie na 2 swiatach troche mnie irytuje, wole sie skupic na jednym ale porzadnie. na razie gram, zobacze co z tego wyjdzie
 

DeletedUser

Guest
Radość gry to zabija masowa produkcja procarzy i wysyłka, produkcja i wysyłka i tak na okręte.
Tutaj to się chociaż zastanowisz czym masz atakować, bo jak kawal się godzinę buduje to szkoda ich tracić.

Zrobisz koszary na 30 zatrudnisz instruktora i będą się budować 30 minut.

Światy typu x3 x4 to dla tych co nie mają co robić i zalegają 24/7 przy kompie i produkują. Element strategii, a więc odpowiedniego dobrania wojska przeciwko przeciwnikowi ginie bo masa tak czy siak wszystko zniszczy...

Dla normalnych poważnych, pracujących i mających rodziny ludzi świat x1 jest jak najbardziej odpowiedni, a jak smrodom nie odpowiada to ja się tylko z tego powodu cieszę.
 

DeletedUser

Guest
Podzielamzdanie przedmówcy. Byłemnainnymswiecie x3. Tam liczyły się tylkopodboje. Byle czym byle do przodu.:p
 

DeletedUser

Guest
przepraszam za zmianę tematu, ale gram od dziś po długiej przerwie i nie wiem o co chodzi z tymi prezentami? to jeszcze aktualne i jak to działa?
 
Do góry