Sytuacja na świecie

  • Rozpoczynający wątek Cygan0123
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser4784

Guest
Ja już swoją wyspę sfarmiłem doszczętnie :) I dostaję fajnie wiadomości na pw :D

Wacław666 09-01-11 o godzinie 13:47
matus buduje targowisko i co 3 dni wszystkiego po 400 bedziesz miał plis nie atakuj i wyslij zaproszenie bo felo nie może : )m plis : (((((

Wacław666 08-01-11 o godzinie 14:13
: ( nie pocieszasz mnie : (???!!!!!!!!!!
Wacław666 08-01-11 o godzinie 09:47
ej no k.r.a weź mnie nie atakuj: :) :) (!!!!!!!!!!!!

Wacław666 06-01-11 o godzinie 10:08
plis mogę dołączyć obiecuje że w 5 dni dojdę do 1 tys plis

Jak ja kocham takie zawodzenie :D
 

DeletedUser

Guest
już ponad dwa miesiące na świecie i nadal najśilniejszy ma tylko 10,000 punktów, mi tam jak narazie marnie idzie, ale do silnego sojuszu da rade sie dostać, pozatym świat fajny i nie mogę się doczekać następnego, może będę pierwszy...:rolleyes:

Świat powstał 4.12.2010 o ile się nie mylę, a w moim kalendarzu między grudniem, a styczniem żaden inny miesiąc nie widnieje.

Jak ja kocham takie zawodzenie :D
Za krzty sumienia nie masz !!

Kiedyś dostałem taka wiadomość:
Hej, wiem, że ta gra polega na pobijaniu i łupienia, ale jakbyś mógł to zostaw jeszcze przez jakiś czas wioskę mojego syna, bo on mi tu płacze, ze go grabisz. Za tydzień i tak mu się znudzi i będziesz mógł robić co chcesz. Dziękuję
 

DeletedUser

Guest
Jak ja kocham takie zawodzenie :D[/QUOTE]

a ja nie lubie zawodzenia bo po nocach nie mogę sypiać :)
 

DeletedUser

Guest
Yoch przeciez nawet nie sprawdzalem kiedy powstal, ktos napisal, ze 2 miesiace temu i wzialem to za pewnik ;p
 

DeletedUser4784

Guest
Za krzty sumienia nie masz !!

Yoch no nie mów tak :p To nie prawda :p Mam sumienie.... kiedy trzeba ;) Ale w życiu jak na wojnie :p
Na początku istnienia serweru proponowałem by wstąpił w nasze szeregi w tedy byliśmy dla niego za słabi :D Dziś jako moja farma chętnie by wszedł :p No ale jak tu przyjąć mazgaja który nawet bronić się nie umie ?? gdyby chociaż milicję stawiał :p
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Oj, oj los kusisz, a jak to przeczyta to będziesz miał Zomowców na głowie :)

Dodam, że ostatnimi czasy kuraki połączyły się z Liga Troy, będzie wesoło :)
 

DeletedUser

Guest
Oj to było najgorsze z możliwych posunięć Ligi. Teraz są w samym epicentrum.... no nic, kilka punktów ataku więcej :D
 

DeletedUser

Guest
Uwaga uwaga na świecie Lambda pojawiły się jakieś Niepokojące Symptomy !!!
 

DeletedUser

Guest
jakoś one już za serce nie chwytają :) poprzednia nazwa była z większym jajem (oczywiście kurzym byście mieli niestrawności)
Odnośnie sumienia to zastanawiam się czy ktokolwiek je tu ma :)
Pozdrawiam kolegów forumowiczów

A tak w ogóle to Marcin jestem
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
przywitanie

Grywało się w ogame, grywało w traviana, w tej grze jednak jestem nowy, więc wypada się przywitać.
Sądzę że zawyżam średnią wieku, więc miejcie wyrozumiałość
Dzieci (sic!) trochę podrosły więc można wrócić do klikania
Pozdrawiam
 

DeletedUser7837

Guest
Świat jest fajny, pierwsze kurczaki straciły swoje miasta. O ile dobrze widziałem Yoch wstawił raport z czyszczenia a zaraz potem ktoś przejął miasto Panu Andrzejowi. To ten sam co tak Yocha wyzywał, że grać nie potrafi. A tu proszę, ten co gra nie "najlepiej" i wyczyścił miasto założycielowi kurczaków. upsss

Czy wymieniony Pan Andrzej to słynny Evelin77?
 

DeletedUser

Guest
hm... myslisz ze Evelin77 tak łatwo dałby zabrać miasto ? :) Eve jest 1 z najlepszych w tej grze, wiec gra tylko w najlepszym sojuszu. Kury sa może dobrzy, ale do najlepszych jeszcze im daleko.
 

DeletedUser

Guest
dzięki syfq za docenienie nas :)
pamiętaj, że uczeń zawsze przerasta mistrza :p
 

DeletedUser

Guest
dzięki syfq za docenienie nas :)
pamiętaj, że uczeń zawsze przerasta mistrza :p

Może nie każdy uczeń każdego mistrza. Ale fakt, posiadamy kilku wysoce wyspecjalizowanych artystów wojennych oraz drugie tyle ambitnych studentów, Śmiałbym powiedzieć, że dużo im do swoich nauczycieli już nie brakuje i oby jak najszybciej grali lepiej od nich.

A jak to jest u Was? Jajko już jest mądrzejsze od kury?
 

DeletedUser

Guest
dziękuje za komplementy :)
nie jajko, skorupka !!!!
PS Powiadam wam, iż nadejdzie taki dzień, że zjemy w Oliwie ( 3 maja 1660) chlebek na znak pokoju. Amen

mam nadzieje ze ten post nie zostanie wykasowany, gdz moja intencja nie jest obrazanie nikogo :)
Pozdrawiam moderatorow, przeciwnikow i reszte zawodnikow :)
 
Do góry